Barzo

• Konuyu başlatan juvenile55
  • Başlangıç tarihi

Vadlecx

Kılıç Ustası
Haziran ayına kadar BARZO hiç bir dünyada yok. Kurulan BARZOlar çakma.
Saygılar sevgiler kolay gelsin.

NOT: Başarı dileyene her zaman eyvallah dedim.

Başarı göstereni her zaman tebrik ettim.

Yenilgi de bu oyunun bir gereğidir, world 7 de ne yaptıysam 14te aynını yaptım.

Bırakılması gereken yerde bıraktım.

Yine 7de olduğu gibi 14te de ben bıraktıktan sonra klan devam etmedi.

Bu sebeple BARZO tamamiyle kalktı.

Ben de bilirdim başka hesaba geçip oyunu devam ettirmeyi çok mu zordu? Klanı devam ettirmek zor muydu ? Hayır.

Hesaplar milyona yaklaşınca işin cıvkı çıkıyor bunu herkes biliyor.

Zevk değil stres olduğunda da oynamak istemiyorum.

Bu sebeple sen ban balayı malayı dersen, hadi gülüm gel gidelim balayına derim sana bende.

Bilmem anlatabildim mi?

DeletedUser12293

Ziyaretçi
murat oyuncluğunu az ço k biliyorum o yuzden takma :) gerçekten iyi oyuncusun geçmişin muhabeti olmaz bana göre

w16 daki arkadaşalrda başarılar dilemek gereklii böyle tanıtım başlıklarıda tartışma gereksiz vede bu klana hakszlık oluyor

Devam ettirseydin vadlecçim niye bıraktın yoksa hezimete ugramakmı korkuttu seni? Yada bu dünyada bişey yapamayacagnı görüp ölemi bıraktın? Sonuçta durum ne hani gidemeniz alayımıza? Hanı buraların kralı sizdiniz ne oldu o müthiş sloganınıza? Hani hucum klanı nerde barzo nerde? E şimdi kim gtti balayına? Bi ara balayından dönünde görüşelim özledik valla :)

DeletedUser38000

Ziyaretçi
Burası nefret ve kin kusma yeri değil tanıtım yeri. Bizlere başarılar dilemek düşer.

Başarılar Barzo, hayırlı olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
w14te sanki balayına gittiniz gibi

sen 14 e kazık mı çakıcan. elbet sen de gideceksin.
oyun başından beri alayınaza vurduk yetmedi mi!! nerdeyse tüm w üzerimize geldiniz. gücünüz de cesaretiniz de bu kadar sizin. şimdi yiyin birbirinizi.

DeletedUser

Ziyaretçi
Devam ettirseydin vadlecçim niye bıraktın yoksa hezimete ugramakmı korkuttu seni? Yada bu dünyada bişey yapamayacagnı görüp ölemi bıraktın? Sonuçta durum ne hani gidemeniz alayımıza? Hanı buraların kralı sizdiniz ne oldu o müthiş sloganınıza? Hani hucum klanı nerde barzo nerde? E şimdi kim gtti balayına? Bi ara balayından dönünde görüşelim özledik valla :)

hocam senn ciddi bi karın ağrın var ama nedir bilemem. kaç kez ezdik seni? hangi w'de hatırlat da bilelim. anlıyalım.

DeletedUser9574

Ziyaretçi
W14 14 te kaldı bunun bir oyun olduğunu unutmamak gerekir..

w16 da başarılar dilerim..

DeletedUser33310

Ziyaretçi
Başarilar Barzo klani, Güneybati epey savaşli geçecek gibi duruyor uzaktan bakinca.