BARZO vs DIABLO

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Skinny Pete

Okçu
Bu dünya barzonun ve güzel savaşlar çıkarıp kapatacaz

Şayet savaşları kazanıp çıkarsak müttefiklerimiz EİBO-KUDRET-NG beraber kapatacaz. Bununla alakalı sağda solda bişeyler yazılıp çiziliyor. Bunuda burda netleştirmek istedim.Saygılar...

Ayrıca dün yoğunluktan dolayı DİABLO klanını tebrik edemedim. Operasyonu çok güzel karşıladılar. Emeği geçen herkesi tebrik ederim..

Deleted User - 5572780

Ziyaretçi
evet birazda şanslılardı
Şayet savaşları kazanıp çıkarsak müttefiklerimiz EİBO-KUDRET-NG beraber kapatacaz. Bununla alakalı sağda solda bişeyler yazılıp çiziliyor. Bunuda burda netleştirmek istedim.Saygılar...

Ayrıca dün yoğunluktan dolayı DİABLO klanını tebrik edemedim. Operasyonu çok güzel karşıladılar. Emeği geçen herkesi tebrik ederim..

Despi*

Casus

Aztek yok mu yakışmadı...

Fsociety

Baltacı

Böyle bir tablo olsa bile eibo sana kalacağını sanmıyorum. Eibo maşa olmaktan öteye gidemez. Eibo vs kudret'te yaşadık biz bu hadiseyi eski dünyalardan da biliyoruz neyin ne olduğunu :)

Fsociety

Baltacı
:) anladım zaman herşeyi gösterecek kimsenin dert etmesine gerek yok..
Dert ettiğim yok. Artık bu oyunda köy kasayım puan yükselteyim, saldırı puanım olsun vs. diyerek kapatma listesine girilmiyor. İttifak savaşlarından anlaşan 2 veya 1 klan kapatmaya gidiyor. Kapatma işlerini şimdiden konuşmak bile gereksiz madem her şeyi zaman gösterecek ise. Kudret&Barzo ittifağı kapatmaya yaklaşırsa eibo ve aztek ile vedalaşırlar. Aztek'i pek bilmeem de, eğer böyle bir şey olursa eibo 2. hedef olacak klan orası bariz. Eski konular ısıtılarak getirilip savaş çıkacak diye düşünüyorum. tarih tekerrürden ibarettir. ayni suda iki kere yıkanılmaz.

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Dert ettiğim yok. Artık bu oyunda köy kasayım puan yükselteyim, saldırı puanım olsun vs. diyerek kapatma listesine girilmiyor. İttifak savaşlarından anlaşan 2 veya 1 klan kapatmaya gidiyor. Kapatma işlerini şimdiden konuşmak bile gereksiz madem her şeyi zaman gösterecek ise. Kudret&Barzo ittifağı kapatmaya yaklaşırsa eibo ve aztek ile vedalaşırlar. Aztek'i pek bilmeem de, eğer böyle bir şey olursa eibo 2. hedef olacak klan orası bariz. Eski konular ısıtılarak getirilip savaş çıkacak diye düşünüyorum. tarih tekerrürden ibarettir. ayni suda iki kere yıkanılmaz.
doru

Crazy is here

Yasaklı

Ben de tebrik ederim ama lütfen oyuncularınız köy alınca veya op zamanı boş boş yazmasınlar oraya buraya ben tek kelime etmezken etmediğim adamlar hangi kafayla yazıyor anlamıyorum şu oyunu oyun kısmında bırakmak lazım senin gibi :) Eline sağlık

eıbo veya kudret veya barzoveya ng ayrımı yok hepsı benım klanım ıtırazı olan bana soylesın hepsıyle w kapatıcam bosuna su laga luga yapanlar varya eıbo masa ng maşa vs siz neyi biliyonuz :) aramızdakı konusmaların nekadarını duydunuz ama ıste sadece konusmayı bılıyorsunuz agızınız carcar acılmaya yetıyor sadece

İNADINA EİBO İNADINA KUDRET oturun aglayın siz sadece insallah araları bozulur dıye dusunuyorsunuz siz bölünürsünüz biz bölünmeyiz illa şeymi yapalım sımdıden kapatan klanın adınımı yazalım klan ısımlerıne ayrı ayrı ısımlerde dururken aglıyorsunuz birleştirip yazsak silersiniz bız sılmenızı ıstemıyoruz sız sılmeyın bız sızı sılecez

Bqr97

Mızrakçı
Ben de tebrik ederim ama lütfen oyuncularınız köy alınca veya op zamanı boş boş yazmasınlar oraya buraya ben tek kelime etmezken etmediğim adamlar hangi kafayla yazıyor anlamıyorum şu oyunu oyun kısmında bırakmak lazım senin gibi :) Eline sağlık

Şu an belki yanlış klandasın farkında değilsindir
Diablo ile seviyeli savaş olmaz çünkü kla seviyesizler topluluğu
Barzodan herkes buraya istediği mesajı yazabilir
Sizin klandakiler hangi kafayla yazıyor onu sorgula ilk başta

Durum
Konu yanıtlara kapalı.