BARZO vs CİN

yegemen

Kılıç Ustası
Şimdi aklıma geldi @yegemen diye bir forum kuşu vardı sağa sola sallıyordu nerede acaba abilerini örnek almıştır o da kaçmıştır büyük ihtimal

teke tek de cine yenilen hücum oyuncularındansın değil mi sen:) oynamadığınız dünyada cin 3 e 1 yenildi diye kına yakacaksanız masrafınızı karşılayayım

Bqr97

Mızrakçı
teke tek de cine yenilen hücum oyuncularındansın değil mi sen:) oynamadığınız dünyada cin 3 e 1 yenildi diye kına yakacaksanız masrafınızı karşılayayım

Teke tek te mi cidden sen ne kullanıyosun banada ver bende kullanıyorum kafan baya güzel.
Hucum sizle savaşırken zorda kalınca yanıcınız Dejavuyu savaşa sokan başkası sanki.
Yaw cidden sizde cidden yüz yokmuş.
Şimdi kaybol

Bqr97

Mızrakçı

Bu arada abilerin nerde gözükmüyorlar ortalıkta İsraile gidip ağlama duvarında mı vakit geçiriyorlar nede olsa yazdıklarını ve söylediklerini yuttular. Abilerinden biride çıkıp yazmıyor yaw ne delikanlılar mış

yegemen

Kılıç Ustası
Sen ona yazacağına son girdiğiniz 3 dünya size patladı baya bir.
Cidden sizde nasıl bir ruh hali var

o 3 dünya dediğin
birkaç cin oyuncusunun geç başladığı dünya mı? nop un içinde başladığımız dünya mı? büyük çoğunluğun bize karşı birleştiği dünya mı?

hücumun patladığı dünyaları saymaya başlarsam w14 den başlarım.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Neden ban yedi adam illegal işler yaptı ki ban yedi savunsaydınız köylerini bak srecede ban yedi bir şey olmadı

Sen gönlünü avut sadece

Yaa sen kral boş bir adamsın şöyle bir dönemde bile insanlara sallamaya devam ediyorsun tamam sus kardeşim yeter yaa haklısın okey kralsın reissin sen abisin. Bundan sonra da girdiğin dünyalarda haber et yalan forum hesaplarıyla asıp kesme burada.

Bqr97

Mızrakçı
Yaa sen kral boş bir adamsın şöyle bir dönemde bile insanlara sallamaya devam ediyorsun tamam sus kardeşim yeter yaa haklısın okey kralsın reissin sen abisin. Bundan sonra da girdiğin dünyalarda haber et yalan forum hesaplarıyla asıp kesme burada.

Sizden öğrendik asıp kesmeyi
Buraya gelip delikanlı rolüne girmeyin
Sizin en oldugunuzu biliyoruz

Cyroburn*

Ağır Atlı
Sizden öğrendik asıp kesmeyi
Buraya gelip delikanlı rolüne girmeyin
Sizin en oldugunuzu biliyoruz

Benim buraya gelipte bir kişiye salladığım yok ama sen hala burada Buğra abiye sallıyorsun yani Buğra abi seninle bu güne kadar konuşmuş mudur acaba bilmiyorum.

Maestro*

Kılıç Ustası
Kusura bakmada sende benim hesabı idare edebilecek bir kapasite göremiyorumb. Haritaya barbar atıp toplamaya devam edin siz. Benim hesabı toplamayı düşünmek yerine, kapatma listenize almadığınız kişileri toplayın. Bir bakarsın gün gelir, sırtından geçindiğin kişiler seni sırtından atmaya karar verir o zaman benim hesabı falan düşünecek vaktin kalmaz. ;)

Bu mesajı okuyunca yenilgiyi kabul etmiş gibi duruyorsunuz. Acaba hangi klanın kapatma listesi olacak halen merak içerisindeyim beni alırlar mı sence :) ?