Barzo & Tengri birleşmesi hayırlı olsun:)

• Konuyu başlatan Deleted User - 1795249
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1795249

Ziyaretçi
Hayırlı olsun arkadaşlar. 59'a uzaktan bir misafir olarak bu konu başlığını açtığım için kusura bakacak varsa buyursun baksın; sohbet etmeyi seviyorum ne yazık ki:)
Barzo ve Tengrinin aynı yoğurdu kaşıkladığını bilmeyen yoktur herhalde. Bir diğer göstermelik savaş olan Oğuz & Tengri savaşı ne zaman noktalanır sorusunu doğuruyor bu durum. Eyesblack'ın dediği gibi fazla yıpratmamaları lazım birbirlerini. Oğuz'da yakında kaşığını çıkartır, diablo'da çıkartır; hepsi Kudret'in kasesinde birleşir gibi gözüküyor.
Bu konuda biz precilerin bazı merakları var. Aydınlatırsanız, hoş sohbetinizden mahrum bırakmazsanız seviniriz. Birazcık kartları açık oynayın...

X-Rois.

Ağır Atlı
Kudret'te çok sevdigimiz abilerimiz var ama sirf sen ordasin diye kudrete savas acacaz. Sonra bizden birkac kisi kudrette dostlarimiz var diye savasa katilmiycal bizde hesap silip gidecez abi

Simdi konulari açmanın manası Yok aykudum ama ben 56 da arkadaşlarım var diye silmedim verdiğim sözden donmemek adına sildim kimseyle kavga etmedim laf sokmadım kufur etmedim kendim bireysel olarak silme kararı aldım aslında silmedimde Fatih abı aldı hesabi sonra Oda baktı olmuyor anlaşamadı hesabi sildi :)

AequitaS*

Okçu
Sorun yok abi :) gerçekleri sen biliyorsun sizden degerli değil abi diyorun yaşitiz saygimdan. Gerçekleri sen biliyorsun Fatih abi biliyor. Ama eibo arkasindan sürekli hesap silip giden bir klan imasi yaratilmasi hiç hos bir durum degil. Sen yoksa fatih abi yoksa biz de hesap silip gideriz yani

X-Rois.

Ağır Atlı
Sorun yok abi :) gerçekleri sen biliyorsun sizden degerli değil abi diyorun yaşitiz saygimdan. Gerçekleri sen biliyorsun Fatih abi biliyor. Ama eibo arkasindan sürekli hesap silip giden bir klan imasi yaratilmasi hiç hos bir durum degil. Sen yoksa fatih abi yoksa biz de hesap silip gideriz yani

Tabiki degil Erol’un laf sokmasına değdirdim biraz hepiniz değerlisiniz benim icin arkadasım dostumsunuz halada görüşüyoruz saten her biriniz ile bu w De Eibo ile girmemem Erol’un çok geç haber vermesi oldu Alparslan a söz vermiştik yoksa zaten kendimi ayrı görmüyorum asla ve asla

AequitaS*

Okçu
Erol onun adi abi. Banada sokuyor lafı. O kadar oyun oynamaya çalisiyoruz, daha comez'iz 56dan sonra gelmemiz evet sasirtici oldu. Son dakka golu gibi oldu. Insallah kendi kalemize atmadik o gol'u onun disinda hersey iyi ilerliyor. Size de basarilar.. forumu kirletmiyelim birlesme her iki klana hayirli olsun..