BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Arkadaşın vekil dayısı var kendini suçsuz görüyor her durumda bizde yetim bir maraba ya emir komuta uygulayacak bana sanki söylediklerim açık ve net yukarıda yazıyor özür dilemekle bitiyorsa özür diliyorum kendimi kınıyorum ama tekrarı olursa tekrar yaparım ki v

Bende video olayından sonra sevgiduvarından 4 5 köy aldım hepsini vurarak aldım bazılarında ara bile yedim hüseyin kardeşim saolsun çok belli etmemek için kendini ara atıyorum şu köylere dedi bende tabiki atabilirsin dedim kendi mislerimi kestirdim gerektiği yerde danışıklı dövüşlerle bana gelmeyin benim olduğumun onda biri kadar delikanlı olunda adam gibi yaptık biz bunları bunları haklısın kardeşim sende yapmışın biz hesap siliyoruz sende hesap sil de canımı ye bu işleri bırak bence boş yapma.
vekil dayımız olsa sen gibi rahat yüzlü olurduk.. sevgi duvarının olayında aldıkların sorun edilmedi yaptıgın edildi artık bunu bi anla bi zahmet.. herşeyi gectim de senin delikanlı olman gibi bişey söz konusu bile olamaz.. delikanlılık nedir biliyormusun ? paşa grubuna az takıl ögretsinler faruga az takıl ögretsin sizdekilerin coguna takıl ögretsin.. hic bişey olmadı gel yanımda bişeyler ögretiyim..

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Özür dilemekle iş bitiyorsa o zaman bende bu video olayı için yaptığım ve sizden aldığım her köy her kami içinizdeki her casusum için yaptığım ve yapmakta olduğum veya yapacağım şeyler için özür diliyorum o zaman aha tatlıya bağladık oldu bitti yaparım tekrar özür dilerim bu mantıkla hayatında bir adım yol kat edemezsin adalet kavramından bahsedip suç ceza ilişkisinden yoksunluğu mu savunuyorsunuz bana ben size biçtiğim cezayı söylüyorum silsin o arkadaşlar hesap size biçtiğim cezanın aynısını kendimede biçiyorum bende hesap sil yapacağım he yok uymayız biz bunada diyorsan çifte standart arıyorsan burası yeri değil dayına ağla .
özür dilemekle iş bitmedi ! temür hesabını verdi ben de verdim hemde senin gibi lafda degil bizzat yanına gidip verdim kabul etmemesi benim yapacaklarımı yok etti bunda ben daha ne yapıyım ? adalet kavramı bence iki tarafada lüks en azından gecmiş icin gelicek başka..

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Arkadaş kendi klanındaki insanları bildiği için onurunda dediği gibi yapıyorlar yapılıyor benim yazdığım yazıya tek taraflı bakıp kalitesini ortaya koymuştur ben elimden geleni yaptım sen bu yapılanların son olmayacağını bildiğin için bir klan başkanı olarak sana yakışmayanı aslında barzo klan başkanı olarak sana yakışanı yaptın bu saatten sonra her yol mübah anlayışına gittin hadi bakalım dök eteğindeki taşları da görelim bizde izleyelim buda buraya son postumdur zaten çok fazla takip etmiyorum ara sıra can sıkıntısına girip yazıyorum bir kaç kelime hayatınızda size başarılar zeuss ve sana özellikle şu yukarıda ki yazıları okuyup da barzo lehine sonuç çıkaracağınızdan adım gibi emindim zaten bu kafa yapısını umarım değiştirirsiniz bu bir oyun real hayatınızda başarılı olup bir yerlere ulaşmanız veya olduğunuz yerden memnunsanız korumanız için hadi bakalım kalın sağlıcakla .
bizim kalitemiz senin ulaşabilicegin bi seviyede degil.. bak senin diyorum bunu iyi oku.. biz her yol mübah demiyoruz yapılanları gecmişi savunmuyoruz ama senin yaptıgın tek şey kendini boş konuşmalarla yüksek göstermeye calışmak bi bakıma boşa kürek cekmek yani..sen benim yazdıklarımı okusan barzo lehine bir sonuc cıkarmadıgımı adil oldugumu anlardın gerci nerde o yetenek.. kafa yapısı olarak senle aynı yapıda olmamak gurur duydugum bişey asla da olmıcam.. son kısım konusunda teşekkür ederiz seninde kendi hayatında başarılı olman dilegiyle..

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Ula sen ateş olsan kendi çapını yakamazsın neyle kimi tehtit ediyorsun bilader ?

Bir önceki mesajda adamım öyle özür diledik böyle diledik edep namus der bir sonraki mesajlarda bunları yazarak kendinde hiçbirşeyi olmadığını kanıtlar :D TEBRİKLER.

O kadar sağlam ekip 15 yıllık oyuncuyum diyorsan gel benim karşıma kralında beraber de sizin gibi kaç oyuncuyu oduncu ettiğimi göstereyim .
:D aşırı özgüven cok tehlikelidir haberin ola ;)

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Tor Türkiyede yasaklanalı neredeyse 1 ay oldu hala bu bahaneye sığınıyorsunuz olmuyor :)

türkiyede yasaklanan hicbir şey sanki yapılamıyormuş gibi :) kullanıldıgını herkes biliyor bu kısım biraz yersiz olmuş kardeşim ya.. sizden de bizden de kullanan illa vardır sanırım hepde olucak modlar bir care bulmadıkları sürece..

DeletedUser53053

Ziyaretçi
Nasıl bir kafa yapısı var anlamıyorumki herkes delikanlı olmuş herkes adamlığı öğretiyo övündüğünüz şeye bakın arkadaş klanları çok iyi oynuyorum proyum 15 yıllık tecrübem var yav bahsettiğiniz şey oyun ya oyun klanlar basit bir tarayıcı oyunu bahsettiğiniz şeylere bakın karakterini satmışta onursuzmuşuzda işsiz misiniz arkadaş gidin oyununuzu oynayın kami atın mis arası yapın 37 sayfa sohbet nedir aslında buraya yılbaşında yaptığınız opu tebrik etmeye gelmiştim ama tebriği de haketmiyorsunuz savaşılır dağılınır op yapılır eğlenmenize bakın gençler nice güzel oplara inşallah oyun oplarla güzel

++++

DeletedUser53053

Ziyaretçi
son olarak barzo olarak genel bir acıklama.. gecmişte yapılanlara biz şu an bişey yapamayız gelicekse bambaşka bi olay.. o yüzden sorunu olan istedigi zaman bana ulaşabilir daha öncede yazdıgım gibi faruga bizzat gösterdigim gibi gereken adil olarak yapılıcaktır bu barzonun ve bizzat benim sözümdür ! lütfen daha fazla olayı boyut degiştirtmiyelim.. slimdark ve diger arkadaşlarıma sesleniyorum bundan sonra saygısızca argo kelime iceren tüm mesajlarınızda ben bizzat karşınızda olucam o yüzden yazdıklarınıza dikkat edin ! stalker adınada muhattabım faruktur kimseyle muhattap olmıcam.özel durumlarda ki cevap hakkımı saklı tutmak üzere daha mesaj yazmıcam o yüzden sorunu olan oyundan direk ulaşabilir.. hepinize iyi oyunlar.. reel hayatınızda başarılar arkadaşlar..

DeletedUser47260

Ziyaretçi
neyın yasaklanıp neyın yasaklanmadıgını
senden ıyı bılıyorum
abısı
sen rahat ol
kasma bırak

DeletedUser

Ziyaretçi
türkiyede yasaklanan hicbir şey sanki yapılamıyormuş gibi :) kullanıldıgını herkes biliyor bu kısım biraz yersiz olmuş kardeşim ya.. sizden de bizden de kullanan illa vardır sanırım hepde olucak modlar bir care bulmadıkları sürece..

Hemşir barzodan da stalker dan da tor kullanan varsa o slimdark ınıza söyleyin boş konusmasın cocuk gibi mod a stalker klanının hepsi tor kullanıyo demesin gitsin posta gazetesinde şiir yazsın iki tarafta bu atışmalara kendi içinde son verirse bu seviyesiz konusmalar düzelir

DeletedUser47260

Ziyaretçi
essegın fıyatına suyu kacırdınız artık ha
agzı olan konusmasın
bız bılıyoz altını dolduramadıgımızı konusmayız
sen rahat ol cocuk

admınler ozet gecılsın dedı
bızde bostan korkulugu gıbı durmayın o zaman dıyoruz
sende admınlerımı yalıyosun suanda hayırdır sana ???
20. sayfadan berı yazmıyorum
kafamın tasını attırdınız artık

DeletedUser47260

Ziyaretçi
tanımama gerek yok
yalamalıgın da luzumuda yok
bu kadar cok yalarsan asındırırsın bununda sonu yok
abı tavsıyesı sana

DeletedUser

Ziyaretçi
tanımama gerek yok
yalamalıgın da luzumuda yok
bu kadar cok yalarsan asındırırsın bununda sonu yok
abı tavsıyesı sana
Bu yazıdan alıcağım tavsiye yok.Zamanında iyi tavsiyeler aldığım için senin seviyene inmeyeceğim.Adminlerle işim olmaz stalker tor kullanıyor diye itham ediyorsun pislik at izi kalsın diyorsun senin klandaki arkadaşta acıkca diyor ki bizden de sizden de kullanan var hatta başka arkadaş herkes kullanıyor diyor sense özellikle stalker i ortaya atiyorsun yaptıgın cok hos

SungurAlp

Markiz
Gördüğüm kadarıyla artık iş savaşmaktan çıkarılmış.Biz Stalker olarak artık savaşımıza bakacağız.Buradaki boş laf yarışına girmeyeceğiz.Dürüst oyunumuzu sonuna kadar devam ettireceğiz.Hiç kimse başkasının fikrine uymak katılmak zorunda değil.
Hoş sohbetler edilseydi keşke ama artık bu iş buraya nasıl geldiyse geldi.Boşverelim.Savaşımıza bakalım.İsteyen op yapar isteyen barbar alır herkes özgür.Ama iki tataftan biri kirli işler ile oyunu kazanacaksa istediği kadar kazandım desin böbürlensin herkes nasıl kazanıldığını ve bunu yapan karakter yapısını herkes görmüş olur.
Pazdan yazdıklarını kabul etmek zorunda değiliz.Bizim muhatabımız klan yönetiminde kim varsa odur.Bundan sonraki bu sessizliğimiz herhangi bize karşı itham varsa veya olursa kabul ettiğimiz anlamına gelmez.
Klanımdakilere ricam artık oyunumuza bakalım.Burada değil savaşta rekabet edelim.Bunu Barzo tarafınada rica ediyorum.
Savaşı uzatacağız diyen arkadaşta bunu söyleme yapma hakkı var.Yeterki kimse illegal yola girmesin.Daha fazla uzatmayalım lütfen!! Zevk alalım yenersin yenilirsin bu bütün her yerde var bunu unutmayalım.Onurundan şerefinden bir şey eksilmez.İyi oyunlar herkese.
Konfory'nin Selamı var.
Stalker adına genel forum defteri kapanmıştır!!

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Herkes istediği internet tarayıcısını kullanabilir. Sizler sanıyor musunuz ki vpn, tor kullanıldığında bizler göremiyoruz :D

R U Z N A R K

Baltacı
Konu gerçekten çok çirkin bir hal haldı ve bunu 2 tarafta durduramıyor. 2 gündür caduceus dan konuyu kaldırması için ricada bulunuyorum kaldırmıyor. keyif alıyor galiba konuşmalardan. Kaldır kardeşim konumu !!!