BARZO - STALKER SAVAŞI MUHABBETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser63322
  • Başlangıç tarihi

W A R D A D D Y

Baltacı
ZMA3aZ.png

Bazen susmak gerek beyler kimsenin bişey çaldığı yok. Barzo bunu becerebilcek kapasitede bir klan değil onlar anca barbar toplar. Bu benimle sizin aranızda dahada devamı gelicek!

Şimdi sabahtan beri yazılanları okuyorum klanımızı hırsızlıkla suçluorlar, oyun için hırsızlık yapacak değiliz.Bu oyunda kimsenin hesabı sahibinin bilgisi olmadıkça çalınamaz. Ortada hırsızlık veya ona benzer bir şey yok. yorum yapan arkadaşlara soruyorum. Bunu burda yazmak istemiyordum ama sırf hırsızlık vs dediğiniz için yazdım.

Sadece şunu sormak istiyorum Stalker klanı yöneticilerine hesabın çalındığını iddia ettiğiniz oyuncuya sorun bizim oyuncumuza mesaj atıp hesap sizindir demiş mi dememiş mi?

Kendi kendinizi çürütüyorsunuz bak :D

Düstüğünüz durum değmez bence o aldıgınız 30 köye

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Şimdi sabahtan beri yazılanları okuyorum klanımızı hırsızlıkla suçluorlar, oyun için hırsızlık yapacak değiliz.Bu oyunda kimsenin hesabı sahibinin bilgisi olmadıkça çalınamaz. Ortada hırsızlık veya ona benzer bir şey yok. yorum yapan arkadaşlara soruyorum. Bunu burda yazmak istemiyordum ama sırf hırsızlık vs dediğiniz için yazdım.

Sadece şunu sormak istiyorum Stalker klanı yöneticilerine hesabın çalındığını iddia ettiğiniz oyuncuya sorun bizim oyuncumuza mesaj atıp hesap sizindir demiş mi dememiş mi?

Etikmidir peki bu ? Kaç klanda oynadın bilmiyormusun bunun böyle olmayacağını kim güvenecek şimdi size oyunculuğunuza bu kadarda alçaltmayın kendinizi

DeletedUser24071

Ziyaretçi
kendısıde oynadıgı hesabı baskasından gasp ettıgı ıcın etık kelıme anlamını falan anlayacak duzeyde degıller

baska hesaplar varsa gecır klanına bastan baslayacak dıyecem ama sende o yurek yok hoca efendı

Vadlecx

Kılıç Ustası
Vurulan hesaplarınızı klandan atıp veya başka klan kurarak oraya geçirip istatistiğe yansıtmama gibi bir huyunuz var şimdi bırakın allah aşkına masalı.
Savaş kırılma noktasındaymış da bilmem neymiş, e hadi buyrun 1 aydır 4 tane op yaptığınız kayıpruh hesabı ne durumda bi bakın, yatın kalkın da dua edin BARZO'nun kafa hesapları ceza aldı diye.

Ha bi de bunu başarıymış gibi, hahaha bak nasıl ceza aldırdık ama BARZO'ya diye diye kutlayın.
Hatta gelin, olgun, saygıdeğer, belli karakteristik ve kişilik özelliklerin oturmuş olması gereken "Yönetici" sıfatındaki arkadaşlar/arkadaşlarınız, gelsinler mesaj atsınlar, canları sıkılıyor heralde ceza alıyorlar diye.

Sonra diyin ki biz savaşa savaşa Barzo'yu bitiyoruz.

Ya Allah aşkına, bunu yazdıkdan sonra bir daha okumayacağım bile burayı, harbiden ÇOK BOŞSUNUZ ya.

ASALET yancıymış, güzelim sen kimin yancısısın, önce bi onu düşün, sonra konuş.

Attığınız çamura gelecek olursak, SS, Paşa, Usta, Rebels, S.a.s mı ne öyle abuk bi isimde başka bi klan, her neyse işte, toplaya toplaya içinize ala ala suni büyüme yaratır, kontrol altına alamazsanız, böyle patlaklar vermeniz kadar doğal bir şey yok.

Sonra kontrol altında tutamayınca, hazmedemeyip de gelip buralarda AĞLANMAYIN olur mu?

Yanlış bilgilendirilmişim :S

DeletedUser63322

Ziyaretçi
Vurulan hesaplarınızı klandan atıp veya başka klan kurarak oraya geçirip istatistiğe yansıtmama gibi bir huyunuz var şimdi bırakın allah aşkına masalı.
Savaş kırılma noktasındaymış da bilmem neymiş, e hadi buyrun 1 aydır 4 tane op yaptığınız kayıpruh hesabı ne durumda bi bakın, yatın kalkın da dua edin BARZO'nun kafa hesapları ceza aldı diye.

Ha bi de bunu başarıymış gibi, hahaha bak nasıl ceza aldırdık ama BARZO'ya diye diye kutlayın.
Hatta gelin, olgun, saygıdeğer, belli karakteristik ve kişilik özelliklerin oturmuş olması gereken "Yönetici" sıfatındaki arkadaşlar/arkadaşlarınız, gelsinler mesaj atsınlar, canları sıkılıyor heralde ceza alıyorlar diye.

Ya Allah aşkına, bunu yazdıkdan sonra bir daha okumayacağım bile burayı, harbiden ÇOK BOŞSUNUZ ya.

Attığınız çamura gelecek olursak, SS, Paşa, Usta, Rebels, S.a.s mı ne öyle abuk bi isimde başka bi klan, her neyse işte, toplaya toplaya içinize ala ala suni büyüme yaratır, kontrol altına alamazsanız, böyle patlaklar vermeniz kadar doğal bir şey yok.

Sonra kontrol altında tutamayınca, hazmedemeyip de gelip buralarda AĞLANMAYIN olur mu?

Hiçbir zaman istatistikleri kıyas etmedik. Etseydik buraya istatistik resmini koyardık. cptr* savaş öncesi ve bugünki resmi koyarak durumun özetini çıkarmış zaten.

Klan değişimine gelince dünyada klan dışı destek atımı yasak. Destek kaydırılmasını daha hızlı yapmak için acil durumlarda oyuncular klanlardan çıkıp aralarında klan kuruyorlar destekleri atıp klanlara geri dönüyorlar. Sadece destek organizasyonu için ayrıca bir klanda kurduk Stalker-Muhafaza. Siz bu kadar organize olamıyorsanız biz ne yapalım?

Aynen kayıpruha dua edin. k55i onun sayesinde tuttunuz. Yoksa savaş çok daha farklı boyutlarda olacaktı.

Kudret klanlarının sizden ayrılarak size düşman olmasını size hatırlatırım :) Bizi kötülemeye çalışırken önce geçmişinize bakın :) Attığınız her msjda ayrı bir fail var. gülünç duruma düşüyorsunuz.

Biz ağlamıyoruz. Dünyanın başından beri korkakça oyun oynadınız savaşmadan klanları bünyenize kata kata genişlediniz. O küçük hesapları toplaya toplaya büyüdünüz. Utanmadan bize mütlük teklif edip arkamızdaki klanları bünyenize dahil etmeye ana hesaplarınıza set çekmeye çalıştınız.

Sonuç? Biz yancı uşaklarınıza benzemeyiz. Onların hepsini topladık. Sıra sizede gelecek.

Bundan sonra nefes almak yok size :)

DeletedUser24071

Ziyaretçi
aaa unuttugumuz bırsey daha var gecen gunlerde saygıdeger melukun dırek hesabı ıstemesı hanı dıyoruz bunlarla ugrasmak yerıne bırazcık fake kamı falan mı atsa :D

W A R D A D D Y

Baltacı

Vura vura geldik derken laf olsun diye demiyorum tabi bunu

Savaşın fiilen başladıgı zamanki ve bugün yaptıkları olayla beraber an itibariyle harita durumu aşağıdaki gibidir bu seviyesiz işlerle bizi yıldırıp savaşı kazanacağız diye düşünmeye devam edebilirsiniz.

Dünyayı takip etmeyen arkadaslar buyurun Stalker - Barzo savaşının şimdiye kadarki bölümünün özeti
ErzyNg.png

bkgL70.jpg

Şu haritalara bak sonra kendini avut istatistik felan diye :D k44 teki köyler olmasa yarımız kadar anca köy almışsınızdır ne istatistiği diyorsun sen :) Hadi göster istatistiğe yansımadan aldıgınız köyleri istatistik merakımız olsa k44 ongadan geçen arkadaşlardan aldığınız 100 köyü savaşa dahil etmezdik :)

Suni büyüme felan diyor birde gelmiş oyuncu dosyana bak sonra konuş sen :D
Bol keseden sallamak kolay tabi Ss den 1 tane bile oyuncu yok bizde Rebel ve usta düşmanımızdı bilen bilmeyen inanıcak sana :)

He büyüdük mü büyüdük tabi ama bunu söyleyecek kişi sen olma lütfen 2637 tane klanınız vardı bir ara :D

Deadknight

Yasaklı
Stalker her worldde aynı...Elinden gelse tüm dünyaya savaş açacaklar:)

Adamlar ne kadar savaş o kadar zevk mantığıyla bakıyorlar.

34 te stalker ile savaştım bir çoğu düzgün ve birbirini tutan isimlerden oluşuyor.

Barzo klanı itham edilen şekilde bir olaya karışmışlarsa yazık etmişler insanların emeklerine..

Umarım siz kapatırsınız Stalker:rolleyes:

W A R D A D D Y

Baltacı
Stalker her worldde aynı...Elinden gelse tüm dünyaya savaş açacaklar:)

Adamlar ne kadar savaş o kadar zevk mantığıyla bakıyorlar.

34 te stalker ile savaştım bir çoğu düzgün ve birbirini tutan isimlerden oluşuyor.

Barzo klanı itham edilen şekilde bir olaya karışmışlarsa yazık etmişler insanların emeklerine..

Umarım siz kapatırsınız Stalker:rolleyes:

Haklısın abi ama 34 hiç olmadı bizim için :D

Shadowknight napıyor :)

DeletedUser63322

Ziyaretçi

Duyduğuma göre son op.u siz hazırlamışsınız. Oyun hayatımda bu kadar berbat bir organizasyon görmedim. Tebrik ederim.

DeletedUser61688

Ziyaretçi
Sayın vadlec bey bizim klanlarımıza herkesi bünyesine kata kata geliyor diyorsunuz da size birkaç sorum olacak

Barzo1-2-3-4-5-6-7-8-9 bunlar yetmedi barzoakademi1-2-3-4-5-6-7-8-9. bu klanlar zamanında mevcuttu. Kemik kadro muydu bu kadar kişi ?

Oyun basında karasovalyeler klanıyla savastayken klanın yarısından fazlasını kendi bünyenize katmadınız mı ?
AFYOK klanını maşa olarak kullanmadınız mı ? Ardından Barzoakademi bünyesine dahil etmediniz mi ?

DeletedUser61688

Ziyaretçi
ELEMENTİN kemik kadroyu bize karşı kışkırtıp yem olarak kullanmadınız mı vsvs...

* H U L K

Milis
Bu oyunu 9 yıldır birçok hesapla oynadım belki eski nicklerimi belki bunu tanıyorsunuzdur mutlaka, 9 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum bir taraf savaşarak yenemediği klanı hile hurda adaletsizlik vs ile yıkmayı denerler bunu deneyen tarafta her zaman karakterinde eksiklik ararım ama sorgulamam çünkü o kişi yada kişiler kendi seçimini yapmıştır
O atılan resimler o atan kişinin eline nasıl geçti yada bunu nasıl bir insan yapar insanın küfür edesi geliyor fakat kendimden ödün vermeyeceğim biz STALKER olarak duruşumuzu bozmadan oyunun kuralları dahilinde oynadık oynayacağız siz sayın barzo klanı kuyruğunuza nasıl basıldıysa nereden saldıracağınızı bilmiyorsunuz kedi köşeye sıkışınca üzerine gelenin üstüne atlar yara verip kaçarmış biz size oyun stilimizle karşılık vereceğiz

bizden delil isteyenler delil hesabın kendisidir adam gece 3 e kadar oyunda olacak o saaatten sonra köydeki destekler bir anda geri gönderilecek içerisinde bulunan saldırı ve savunma askerleri barzo klanının arkasına 180 200 saate saldırı atılacak ve bunu barzo yapmamış olacak tabi genel olarak barzo klanının tüm üyeleri diyemeyiz ama saldıran oyuncular belli; Emrecankkk, Alpin, Tunareiswashere, Temür melik şimdi bu arkadaşlara yukarıda da denildiği gibi vahiy mi geldi tövbe haşa ??

yukarda arkadaş dua edin barzo kafa hesapları ceza aldı diye bir kelime kullanmış ne kadar da bu durum sizin klanınızı özetliyor demek ki hilesiz bir oyun oynayan kafa hesabınız yok bu oyun kuralları dahilinde oynanmazsa ceza alınır bilmiyor musunuz ?

kıta 46 da operasyon yiyen oyuncularınızı klandan atarken siz nasıl bir istatistik peşindeydiniz hesaplar küçük diye mi tamah etmediniz bırakın bu boş martavalları oyun oynayın

Biz daha öncede böyle saçma adiliklerle başa çıkmış bir klanız asıl savaş şimdi başlıyor emre abininde dediği gibi ;

STALKER MODE ON !!

Deadknight

Yasaklı
Haklısın abi ama 34 hiç olmadı bizim için :D

Shadowknight napıyor :)

Devlette çalışmaya devam ediyor :D 34 yüzünden Kendal'a(alfred thayer) o kadar kızdı ki bir daha asla oynamam diyor klanlar lakin biraz zaman geçsin ikna edip Ahmet'i Sinerjiyi aktivite edecegim.Bu ara emanetiniz yazarovv'a gözümüz gibi bakıyoruz haberiniz olsun :rolleyes:

DeletedUser63330

Ziyaretçi
Hilesiz oyunmuş :) torrdan girin hesaplara birbirinize şifreler verin hadi ordan :)) Cin klanına yazın tekrardan destek atsın barzo stalker adil bir şekilde savaşıyor ya :) Destekletin kendinizi cin klanına daha ne yazılar var insanların arkasından ne işler çevirmişsiniz.

Hadi beyler ağlamayın gidin torrdan girin siz biraz daha he o paylaştığınız programlarıda paylaşıcamda burda olmuyor işte hesabıma yazık olur.

Eğleniyor muyuz beyler nerde kalmıştık

SungurAlp

Markiz
Vadlec tabi okumazsın burayı bir daha.Ne yaptığınızı iyi biliyorsun çünkü.Sen yazdıklarınla size söylenen meseleden başka bir meselelerden bahsediyorsun.19-20 tane klanınız vardı onlar kimindi ve şuan sayınız kaç.Ayrıca saydığın klanların bazıları ile savaş yaptık.Üstünlük sağladık.Kalan kişiler bize katılmak istedi.Burada ağlamıyoruz birilerinin yaptığı pisliği duymasını istiyoruz.Siz kendinize bakın kaç tane klanı kendinize bağladınız ve kemik kadronuz için onları kullandınız.Yazık.Kayıp ruhun kaç köy kaybettiği aldığı ve savunmacı kesimi kestiği asker sayısı istatistiklerde yazıyor.Kendisini de tebrik ederim.Yayınlanan haritaya bakayrıca.Kaç tane klanınız yıkılmış.Altı üstü oyun gereksizce hileli yollara başvurmak bunu kullanmak yanlış.Ayrıca biz kurallarımıza uymayanı klanda tutmayız.Savaşta köy kaybedeni değil.Ve destek için başka klanlara geçeriz.Kayıp ruh olmasa zaten savaş zevkide olmayacak.Çok korktuk aman kafa hesaplar ceza alsın nolurrr !! :D