Barzo klanlari

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Muratcım kardeşim başarılar diliyorum umarım sıkılmaz word sonunu kapatan siz olursunuz :)

DeletedUser54354

Ziyaretçi
Murat dostum başarılar dilerim . Hakkınızda hayırlısı olsun kardeşim. Güzel bir rekabet olacak 35'e sürpriz bir kalite lazımdı buda barzo ile sağlanmış sürpriz ama kalite kokuyor.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Temur melik denen ... bozuntu var o klandan bi b.k olmaz çini kurdu felan çakma ci herifin teki ..diğer oyunculara başka klan adı altında basarilar

Vadlecx

Kılıç Ustası
Gürkan'ım ciğerim teşekkür ederim canım :*

Amigom, 33-34-35, 3 yer idare edicem ama hadi hayırlısı salmam orayı fazla ama merak etme :) İyi dilekler için teşekkürler.

Akinci, HUCUM oyuncususun, buna saygım var, ama sözlerine az daha dikkat et, bu klan benim sorumluluğum altında, ne olur ne olmaz başladıktan sonra görürsün.

Fazla kaile almak istemedim ama, ağır konuşmuşsun, burda uzun uzun cevap vermek yerine, en güzel cevabı oynanan oyunla veririm, veririz.

LOFA Sifteri

Okçu
eski klanımı görmek sevindirdi basarılar w7 bekodunya,berkayozz barzo 18.dunyadada barzo ile beraberdim yunuslar ile

Vadlecx

Kılıç Ustası
W18deki barzo ile bir bağlantımız yok

Ynstgc barzo adını kullanarak bir kaç worldde bulundu, fakat bu gerçek barzo ekibi değildi, şu an gelen ekip, yani rukas ile birlikte benim ve diğerlerinin, klansavaşları w11den bu yana gelen kadro orjinal barzo ekibidir.

Burada tekrar belirteyim, yarın başka bir worldde bir barzo klanı görürseniz eğer, ya beni ya da rukası sorun.

LOFA Sifteri

Okçu
sadece basarılar dilerim benim bildigim benımde oynadıgım barzo ekıbı zaza ve digerlerinin oldugu yani w7 deki ekiptir.W7 de barzoda oynamıs ve dunyayı kapatmıs herkişi benim için barzonun orjinal ekibidir aileye girdinmi onların bi bireyi olursun yanlısmıyım

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Vadlec seni tanımıyorum usta ,ama bu Temur melik denen oyuncunun karakterini öğrendim ..her hucum ve ceset bireyide bilecek ..gordugu yerde kafası edilecek bu adam bu klânda olmasa favorim.sizdiniz. rukas .s yi bilirim.. ..

DeletedUser

Ziyaretçi
Selamun Aleyküm ben de katılabilirmiyim klanınıza

Vadlecx

Kılıç Ustası
sadece basarılar dilerim benim bildigim benımde oynadıgım barzo ekıbı zaza ve digerlerinin oldugu yani w7 deki ekiptir.W7 de barzoda oynamıs ve dunyayı kapatmıs herkişi benim için barzonun orjinal ekibidir aileye girdinmi onların bi bireyi olursun yanlısmıyım

Zaza ve diğerleri dediğin ekip bizim alt klanımızdı. Biz dünyada hesap sil yaptıktan sonra onlar aynı isimle devam ettiler sesimizi çıkartmadık. Sonra klan adını sahiplenip başka dünyalarda bizden habersiz klan açtılar.

Klasik dünyada biz varken, BARZO otoritesini tanımadılar. Kendileri ayrı bir barzo açtılar, bu sebeple zaten hangi dünyada görürsem göreyim, bu ekip, ynstgc özellikle diğer tüm klanlardan önce düşmanımdır.

Ve tekrar ediyorum ÇAKMANIN KRALI bunlar. Bu forumda da, oyunda da, yıllardır burada olan insanlar, kimin çakma kimin orjinal olduğunu gayet iyi bilirler.

Tanımsız

Okçu
Bizde w7 de Barzo ile birlestik zaza vardi baslarinda sonra ne olduysa bir kac uyemizi cikarip topladilar. Bildigim bu kadar oncesini bilmem. Sonrasinda Vuslat topladi beni zaten :D
w7 Kaos (Bahsettigim 3 klandan sadece Vuslat in orjinalliginden eminim)
Kaos ismi daha onceden varolan klana duyulan sempatiden oturu vardi.
Sonuc olarak w7 de bizi toplayan Barzo pek etik oynamiyodu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bizde w7 de Barzo ile birlestik zaza vardi baslarinda sonra ne olduysa bir kac uyemizi cikarip topladilar. Bildigim bu kadar oncesini bilmem. Sonrasinda Vuslat topladi beni zaten :D
w7 Kaos (Bahsettigim 3 klandan sadece Vuslat in orjinalliginden eminim)
Kaos ismi daha onceden varolan klana duyulan sempatiden oturu vardi.
Sonuc olarak w7 de bizi toplayan Barzo pek etik oynamiyodu.

Bu bahsettiğin w7 de kaç yaşındaydın :D