BARBAR VS DUMAN

DeletedUser64716

Ziyaretçi
DUMAN klanına başarılar. Belki birgün Whattsapp haricinde oyunla ilgili bi başarıları olur.

W39 daki diplomasiler kadar rezil bir durum görmedim. Savaşları oyunda değil sohbet gruplarında yapan bir klan kendini başarılı sayıyor. Biz yeri geldi ütün haritayı kırmızıya boyadık savaşmaya devam ettik . Bunlarınki ne savaş ne oyun .

Bütün köyleri silip bi sohbet kanalı açsanız DUMAN klanı çevirdiği dümenlerle 1. olucaktır

DeletedUser63098

Ziyaretçi
FOLİKASİT KUSURUMUZA BAKMA... HER YENDİGİMİZ BİZE CAMUR ATMAYA ÇALİSİYOR SENİN GİBİ... YAPMA BOYLE SEYLER DOSTUM... TEBRİK ET YETER... BU ARADA CEZA ALMİSSİN GECMİS OLSUN... :):):)

DeletedUser64716

Ziyaretçi
Hangi yendiğiniz ? Hiç savaşarak kazandınız mı w39 da merak ediyorum ?

Duman klanı olarak savaş raporlarınızı görmek isterdik ama sizde rapordan çok wa konuşması vardır . Onları atın bari okuyak. Nasıl savaşılıyormuş öğreniriz sizden

DeletedUser45013

Ziyaretçi
Hangi yendiğiniz ? Hiç savaşarak kazandınız mı w39 da merak ediyorum ?

Duman klanı olarak savaş raporlarınızı görmek isterdik ama sizde rapordan çok wa konuşması vardır . Onları atın bari okuyak. Nasıl savaşılıyormuş öğreniriz sizden

boş boş konuşma yenildikçe çenenize vuruyor. reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığını kabul etmiyoruz biz adımıza leke sürdürmeden savaşarak bu oyunu oynuyoruz sizler gibi kuru sıkı değil attığınız her iftirada delillerle ispatlarla karşınıza çıkıyoruz.

ŞEKİL A
bG4DPj.png

Q7gBjg.png

5QR7jd.png

dGq39n.png

0B2n3L.png

AkY7jq.png

FARAZA

Markiz
laflar değil askerler savaşsın lütfen rapor ve ıstatıstık dısında konuşma olmasın gerek yok