Banlandım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LaFleur01

Milis
Arkadaşlar benim hesabım ile uzaktan yakından alakası olmayan pazardan hammadde takası yapılmayan premium aktarımı yapılmayan ne bileyim aklınıza ne gelirse alakasız 3 hesap ile beraber 3 günlük ceza yedim destek ekibi ilede sorunu çözemedim beni bilen herkes biliyor multi ile işim olmaz, ha oldu diyelim aga gider 2 tane sanal sunucu kiralarım ordan hesaplara bakarım sıkıntı değil yani her türlü çözerim, ama burada böyle birşey yapmamışken benim ile alakası olmayan hesaplarla birlikte ceza alıyorum destek ekibi diyorki şifre paylaşmışsın, arkadaşım madem öyle şifremi paylaştım gel bana kanıtla. ama yooook söylemez ekranını paylaşamıyormuş şirket politikasyımış burdan söylüyorum rakip klanlardan birinin admin arkadaşı var yada ekiplerinden biri admin bilerek ceza atıyorlar, normalde premiumla oynamam oyunlara para harcayan biri değilim ama dün 8k pre çektim bir sürü para verdim ertesi gün ceza almam manidardır, burdan duyurumu yapıyorum 12 yıllık oyuncuyum oyunun her türlü p***liğini öğrendim ama hiç birini yapmadım herkes bana der sen niye farklı dünyalara girip pre kasmıyorsun yada multi hesaplarla pre kas 2 ay sonra hesabına aktar derler ve ben onlara yok aga ben bileğimin hakkıyla oynayıp kazanmak isterim öyle şeylerle işim olmaz derim zaten öyle birşey yapsam her dünyada precilere karşı yenilip ayrılmayız her dünyayı kapatırız ama biz az ve öz ekibimiz ile abilerimizle w3 ten beri oynuyoruz diyeceksinizki w3 kapattınız sonrası niye gelmedi işte sonrasınıda görüyorsunuz 50 kişi klasiğe giriyosun rakibin 1000 kişi veya şuan w61 de görüldüğü gibi tabi 61deki diplomasimiz güzel fakat diğer klanları söyleyim her biri 4 klan ve 10 tane ana klan oluyor 40 klan hepsi müttefik gelde burda savaş yani ne bileyim içimi döküyorum sizlere ban yedikten sonra oyunu bıracaktım ama para verdik pre çektik bari oynayalım bu dünyada final olur çekebildiğim kadar klan üyemi bu oyundan çekeceğim ne halleri varsa görsünler hakkımı hiç birine helal etmiyorum bu bir oyunda olsa ben emek ettim uğraştım çabaladım ve haksız yere beni multiden 3 gün oyundan uzaklaştırıyorsunuz buda bir günahtır sanal alemde olsa günahı geçtim dine falan inanmıyorsundur ateistsindir ateist bile bunu yapmıyor yani hak yemiyor neyse olaylar farklı yerlere gelecek okadarki doluyum şuan yolda yürürken biri dese şu adam klanalda admin yada moderatör direk koşar kafasını kırarım çoluk çocuğa bırakmışlar koskoca oyunu herkes birbirini kolluyor yok agartha diye oluşum varmış dünyaya girmeden kapatacak klanı berlirlermiş yok o klan şu klana set olacakmış falanda fişmanda nelerle uğraşıyoruz halbuki herkesin istediği oyuna girip eğlenmektir oyundan zevk almaktır 8k pre olmuş 500 küsür lira ulan bu adamlar asgari ücretle çalışıyor bunu eleştirincede kötü oluyorsun bebeler hemen atlıyorlar yoruma diyorlarki sende gir başka dünyalarda pre kas kardeşim herkesin işi var gücü var senin gibi boş işsiz bir insan değil baba parası yemiyor adam çalışıyor iş yerinde molalarda geceleri zaten bakıyor istiyorsunuzki bu insanlar bu oyundan başka birşey yapmasın 7/24 klanlara para aktarsın yada preciler 1 ay sonra pre çekemiyor falan diyorlar la zaten preci adamın yanında düştünmü çaylağın kalktığı saniyede köyün alınıyor daha ne yapacaksın, neyse bitiriyorum dedim yine uzadı hadi Allah'a emanet olun. Emeğiyle oynayan herkese selamlar hoşçakalın.

LaFleur01

Milis
ağlamıyorum arkadaşlar yanlış anlamayın sadece haksızlığa dayanamıyorum yapmadığım şeyleri yaptı olarak söyleyenleri burdan ifşa ediyorum umarım benim yaşadığım olay başkasının başına gelmez düşman klandan bile olsa başına gelmesini istemiyorum herkes hakkıyla oynasın kim kazanıyorsa

Durum
Konu yanıtlara kapalı.