Banka kartı ile premium almak

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ByRevolution

Yasaklı
Oyun içi banka kartıyla premium alamıyoruz. İlla kredi kartı istiyor.
E-pin ile bazı sitelerden bu durumu gideriyordum. Lakin artık hiç bir yerde stok kalmamış.
Banka kartımda para var ama premium çekemiyorum.
Bu duruma bir çözüm gelmeli. Benim gibi kredi kartı kullanmayan bir dünya insan var.
Oyun içi havale/banka kartı ile premium satın alma aktif edilmeli..

Bu arada sakın mobil uygulama üzerinden alabilirsiniz demeyin. Bilgisayara göre %30-40 daha fazla pahalı. Niye öyle bir saçmalık var onu da anlayamadım

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Oyun içi banka kartıyla premium alamıyoruz. İlla kredi kartı istiyor.
E-pin ile bazı sitelerden bu durumu gideriyordum. Lakin artık hiç bir yerde stok kalmamış.
Banka kartımda para var ama premium çekemiyorum.
Bu duruma bir çözüm gelmeli. Benim gibi kredi kartı kullanmayan bir dünya insan var.
Oyun içi havale/banka kartı ile premium satın alma aktif edilmeli..

Bu arada sakın mobil uygulama üzerinden alabilirsiniz demeyin. Bilgisayara göre %30-40 daha fazla pahalı. Niye öyle bir saçmalık var onu da anlayamadım
Banka kartınız "yurt dışı" ödemelerine açık,3d güvenlik ile desteklenmelidir.

myw**

Dük
banka kartıyla alınabiliyor , bu şekilde almıştım sorun yasamadım

ByRevolution

Yasaklı
Sorunuzun cevabı verilmiştir.Banka kartıyla gerekli şartları getiren kullanıcılarımız alışveriş yapabilmektedir.

Ziraat bankasını şimdi bir daha aradım ve sordum. Adam bana kartınız yurtdışı alışverişine açıktır. Kartınızda herhangi bir kısıtlama yoktur. Kısacası her şeye açık ama yine oyun içinden alım yapamıyorum. Bunu anlatmaya çalışıyorum

yıldızoğlu is here

Mızrakçı
Arkadaşlar yaşadığınız hata da bankanız veya kredi kartınız bazı durumlarda ödemeyi güvenlik nedeniyle reddettiğinde ortaya çıkar.
Ayrıca bu hata sadece sizin hesabınızda tetikleniyor hata veren kart ile baska hesapda yaşamıyorsunuz başıma geldiği için biliyorum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.