BALYOZ

• Konuyu başlatan DeletedUser24536
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24536

Ziyaretçi
Öncelikle selamın aleyküm hayırlı cumalar herkese

W10da oynayanlar varsa bilirler balyoz klanlarını balyoz joker çekiç vs. vs. bu w10 ekibini daha sonrasında ne kadar biraraya getirmek istesemde her seferinde aksilikler oldu ve biraraya gelemedik bizde bu worldde 3 arkadaş geldik ilk BALYOZ u kurduk herkes arkadaşını çağırdı gelen diğer arkadaşını fln fln derken durum bu daha sonra dedikki toplama oyuncularla deneyelim sonra aktif pasif ayırırız balyoz 2 k56 arka bölge yeni oyuncular B@LYOZ k65 yeni oyuncular.

Hiçbir iddia ile girmedik kimseye husumetle girmedik şu klanı ezcez burayı yıkıcaz worldü kapıycaz vs. vs. bi iddaa yok tek amacımız eğlence gittiği yere kadar.

Herkese Başarılar...

DeletedUser49293

Ziyaretçi
Ama acele etmeye devam kıta temizlemede kolay gelsin

DeletedUser24536

Ziyaretçi
10 yıldır bu oyundayım 10 yılda gördüğüm en saçma kıta :D

DeletedUser24536

Ziyaretçi
BALLUST bizden sonra olan bi oluşuk asıl balyoz ekibi dışında gerçekleşti

DeletedUser62630

Ziyaretçi
Oyunun başından beri ağlıyorsun. Atatürk'e hakaret ederken aslan gibi konuşuyordun. Fakat çok erken oldu be... Sadece 8 köyünüzü alabildik geri kalanını da UDW hallediyor. Başka dünyada görüşmek üzere Atatürk düşmanı tahlisiz kimyasal vakası kardeşim.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Oyunun başından beri ağlıyorsun. Atatürk'e hakaret ederken aslan gibi konuşuyordun. Fakat çok erken oldu be... Sadece 8 köyünüzü alabildik geri kalanını da UDW hallediyor. Başka dünyada görüşmek üzere Atatürk düşmanı tahlisiz kimyasal vakası kardeşim.

:)))) biz bu dünyada girerken 3 kişiydik ben ayrı düştüm aykutla bahadır arkadaşım o kıtaya düştüler şimdi öncelikle belirtmek isterimki W10 BALYOZ ekibinden sadece 3 kişi olarak girdik hedefimiz amacımız bu oyunda yeni arkadaşlıklar kazanmaktı çok şükür eldede ettik w37 e inşallah edindiğimiz arkadaşlarla girmeyi ve oynamayı planlıyoruz burada siz bizim hiçbir zaman rakibimiz olmadınız biz sizi hiçbir zaman bir tehdit olarak görmedik. biz rakibimiz olan klana savaş açtık iyisiyle kötüsüyle kesimler yaptık köy aldık köy verdik dün dünyayı bırakma kararı aldık. Biz bu dünyadan elde etmek istediklerimizi elde ettik eğerki çok iddalıysanız w37 e bekleriz HODRİMEYDAN.

DeletedUser62630

Ziyaretçi
Aynen şimdi oturun evde w37 açılsın diye bekleyin. :) Siz bu kafayla w231414215'e kadar gidersiniz. Sen ve senin gibi Atatürk düşmanı tesadüfi kimyasal oluşumlar bizim muhattabımız zaten olamaz.

hakaret.png

DeletedUser30453

Ziyaretçi
İnsanlara tesadufi kimyasal oluşum diyen kişilik , Allah' ın yarattığı bu güzel insanlara neden hakaret yağdırıyorsun ? Sen tesadüfi kimyasal oluşumsan herkesi öyle sanman yanlış bir düşünce :)

DeletedUser30453

Ziyaretçi
Ayrıca sizden 6 köy aldık falan havalarındasın pardon da siz kimsiniz ? Ey kibirli insan biz udw ile savaştayız , savaşmak istiyorsanız savaş açın katılalım böyle forumlarda artistlik yapmaya gerek yok oyunumuza bakalım. İyi oyunlar.

DeletedUser62630

Ziyaretçi
Ahaaa bende nerde kaldı bunun kabartma tozu demiştim. Hoşgeldin kabartma tozu.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Ayrıca sizden 6 köy aldık falan havalarındasın pardon da siz kimsiniz ? Ey kibirli insan biz udw ile savaştayız , savaşmak istiyorsanız savaş açın katılalım böyle forumlarda artistlik yapmaya gerek yok oyunumuza bakalım. İyi oyunlar.

:D verme şuna cevap hesapları sile alıyoruz zaten neyin savaşı salla ben lafımı attım zaten 37 için.

DeletedUser30453

Ziyaretçi
Hani bir şarkı vardı , Bay bay hepinis Bay bay loniliz :):):)

DeletedUser62630

Ziyaretçi
Evet kabartma tozu, şu anda arkanızdan söylediğimiz şarkı o :) hadi siz gidin 37'ye biz geliyoruz. Ama bir daha Atatürk'e hakaret olmasın. Ananızı babanızı tanıyorsanız ona borçlusunuz.