BALYOZ Ailesi

• Konuyu başlatan crycoverr
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Eyvallah ağzına sağlık kardeşim.Bırakalim birileri kendi kendine eğlenmeye devam etsin :) Ancak onu yapabiliyorlar zaten :)

DeletedUser62747

Ziyaretçi
sizin aranızda olan olaylara karışamam çünkü o worldde oynamadım ama geçmiş geçmişte kaldı hepimiz önümüze bakalı scorpionunda dediği gibi birkaç troll arkadaş kabusla balyozu karşı karşıya getirmeye çalıştı aklı sıra ama scorpion arkadaşımın dediği gibi 2 klan arasında önceden kalma yada bburda oluşan bir husumet yoktur oyunda aynı kıtaya denk gelirsek gereken görüşmeler illaki yapılacaktır kendini akıllı sanan o troll arkadaş kendi kendine eğlenmeye devam etsin hiç bi dünyada başarı elde edemeyen kendi nickiyle bile gelemeyip yeni üyelik açarak trollemeye çalışan arkadaş kendi başına eğlensin.

Birincisi kendi nickimle gelip burda konusmam 2.si 3 kere klanimla dünya kapattim 2 anladinmi 2 si ayni klan 1 si farkli klan tekrar burdayim oyun başlasin yakin düşersek zaten tanisacagiz

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Evet yapilan terbiyesizliktir kendi kendine eglenen birisi ama 3 kere dünya kapatti o kisi ama adam olamadi

DeletedUser33303

Ziyaretçi
jamie sen kendini saklıcak kadar korkak çıktın daha fazla senin yazdıklarını dikkate almayacağım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
tmm jamie sen kralsın devam et sen tek başına dünya kaparsın senin klana ihtiyacınmı var sen klansız herkesin arasına fitne sokup savaştırıp tek kaparsın bu konuda profesyonelleşmişsin zaten fitnecilikte üstüne yok baksana

DeletedUser61859

Ziyaretçi
Öncelikle başarılar. W34 ile ilgili galaksiden kim birilerine hain diyorsa o kişiye bu adamlar niye ''hainlik'' yaptılar diye bir sorun bakalım ne diyecek :)

Pikacuu37

Mızrakçı
Öncelikle başarılar. W34 ile ilgili galaksiden kim birilerine hain diyorsa o kişiye bu adamlar niye ''hainlik'' yaptılar diye bir sorun bakalım ne diyecek :)

Kabus klanı hakkında ben söylüyorum. Dogru galaxy klanını bende sevmiyodum bende çıkmayı planlıyodum ama herşeyin bi yeri var kabus naptı galaxyde gelişti bi gece ansızın çıkıp köy toplamaya çalıstı

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Dünya başında galaxy ile bizim aramızda fersahlarca fark vardı.3 cephede savaşıyorduk ve galaxy de bu cephelerden birtanesiydi.3 cephenin ikisini ustun götürüyorduk bunu herkes biliyor hatta bir tanesini kapatmistik digeride bitmek üzereydi derken araya başka bir klan daha dahil olunca beklediğimizden çok daha kolay bitti.Ama bunu yediremeyen birçok galaxy üyesi forumlarda gidip gelip yalan yanlış şeyler anlattılar.Hatta o kadar yedirememislerdi ki kendilerine Garez klanini NOP un bitirdiğini bile söylediklerini gördüm.Dunya başından beri onlarla savaşan ve sonunda kuzeyi kapatan ve sonra güneye yönelerek diğer klanlarindan yaklaşık 50 köy almamiza rağmen.. Ama galaxy e kalsa biz hiçbirşey yapmiyorduk ve yaptığımız tek şey hainlikti.Eger hainlik zorda olan ve sevdiğim klanlara yardım etmemizse evet biz hainiz :) Hatta biz o kadar birşey yapmiyorduk ki dünya da saldırgan olarak kesim puanlarinda 2 ay boyunca zirvedeydik.Sana bunun gibi o kadar çok ornek verebilirim ki .. Ayrıca biz kimseyi hiçbir zaman küçük görmedik ve asla gormeyecegiz.İsini iyi yapan kazansın ve adil bir dünya olsun.

DeletedUser61859

Ziyaretçi
Kabus klanı hakkında ben söylüyorum. Dogru galaxy klanını bende sevmiyodum bende çıkmayı planlıyodum ama herşeyin bi yeri var kabus naptı galaxyde gelişti bi gece ansızın çıkıp köy toplamaya çalıstı

Aynı olaydan mı bahsediyoruz bilmiyorum. ben içinde benim de olduğum olay hakkında şunları söyleyebilirim. 1- plan kabusun planı değil ben ve bir kaç arkadaşımın planıydı. Kabusa geçmek sonradan verdiğimiz bir karardı. 2- köy almaya çalışmadık patır patır topladık çevremizde alabildiğimiz tüm köyleri.

Bunu yapacak haklı sebeplerde vardı. En azından benim vardı.

Pikacuu37

Mızrakçı
Dünya başında galaxy ile bizim aramızda fersahlarca fark vardı.3 cephede savaşıyorduk ve galaxy de bu cephelerden birtanesiydi.3 cephenin ikisini ustun götürüyorduk bunu herkes biliyor hatta bir tanesini kapatmistik digeride bitmek üzereydi derken araya başka bir klan daha dahil olunca beklediğimizden çok daha kolay bitti.Ama bunu yediremeyen birçok galaxy üyesi forumlarda gidip gelip yalan yanlış şeyler anlattılar.Hatta o kadar yedirememislerdi ki kendilerine Garez klanini NOP un bitirdiğini bile söylediklerini gördüm.Dunya başından beri onlarla savaşan ve sonunda kuzeyi kapatan ve sonra güneye yönelerek diğer klanlarindan yaklaşık 50 köy almamiza rağmen.. Ama galaxy e kalsa biz hiçbirşey yapmiyorduk ve yaptığımız tek şey hainlikti.Eger hainlik zorda olan ve sevdiğim klanlara yardım etmemizse evet biz hainiz :) Hatta biz o kadar birşey yapmiyorduk ki dünya da saldırgan olarak kesim puanlarinda 2 ay boyunca zirvedeydik.Sana bunun gibi o kadar çok ornek verebilirim ki .. Ayrıca biz kimseyi hiçbir zaman küçük görmedik ve asla gormeyecegiz.İsini iyi yapan kazansın ve adil bir dünya olsun.

Ben çogunuzu tanımıyorum ama bende galaxy de oynadım. Ben ordayken forumdada sölüyodum. Bu klanı hiç begenmedim die hergün bi tartısma yaşıyodum yönetimle. Hatta benide wp grubuna aldılar. Kabusa geççez işte gece ansızın yönetimden birini indirmeyi planlıyoruz die teklif yaptılar. Hatta planlamaya göre indirmeye çalıstıgınız kişi onlymove du. Ben ve bi kaç arkadaş çıkmayı düşünüyoduk zaten bende dedim ki biz çıkarız kendi klanımızı kurarız ilk hamleyi galaxy den bekleriz çıkıp saldırmaz yakısmaz die sonucta onlarla geliştik böle bi karar aldık ama siz saldırdınız kabusa geçip

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Kim olduğunu bilmiyorum kardeşim ama patır patır toplama olayını unutmusum :) Ekledigin için tesekkurler ..

DeletedUser62746

Ziyaretçi
Ben burada seni suclamiyorum zaten.Ama yukarda Allah var.Sana da yalan yanlış birsuru şey anlatmışlar belli ki.Senin bir kabahatin yok yani.

Pikacuu37

Mızrakçı
Kim olduğunu bilmiyorum kardeşim ama patır patır toplama olayını unutmusum :) Ekledigin için tesekkurler ..

Bende galaxy i sevmem asla ama ben böle gördüm gördüklerimi söylüyorum. W31 dede KMA klanı vardı hucumun arasında gelişti gelişti müttefik olup voltran ile savas basladı aradan 1 hafta sonra kma voltran safına geçti oluyo böyle şeyler :D

Pikacuu37

Mızrakçı
Ben burada seni suclamiyorum zaten.Ama yukarda Allah var.Sana da yalan yanlış birsuru şey anlatmışlar belli ki.Senin bir kabahatin yok yani.

Bana kimse bişey anlatmadı ben yaşadıklarımı sölüyorum sana planı detaylı şekilde anlatabilirim kabus klanının galaxy üzerinde :D

Pikacuu37

Mızrakçı
Aynı olaydan mı bahsediyoruz bilmiyorum. ben içinde benim de olduğum olay hakkında şunları söyleyebilirim. 1- plan kabusun planı değil ben ve bir kaç arkadaşımın planıydı. Kabusa geçmek sonradan verdiğimiz bir karardı. 2- köy almaya çalışmadık patır patır topladık çevremizde alabildiğimiz tüm köyleri.

Bunu yapacak haklı sebeplerde vardı. En azından benim vardı.

Hatta şimdi hatırladım TheMehmet die bi arkadaş vardı wp grubuna bile alıp beni plan hakkında bilgi verdi benide kabusa davet etti. Hatta sonra geçişler hemen bitmedi yanımda bi adam vardı yardımlaşıyoduk sınırdaydık kabus sınırı bilerek köy almamıştım o sınırı ben korurum die ulaa bi baktım adam sınırda köyleri topladı kabusa geçti bende sonra hesap sil aldım