BALYOZ Ailesi

• Konuyu başlatan crycoverr
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Gereken cevaplar kesinlikle oyunda verilecektir :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
Bilin ki eğer dünyada bi ters bişeyler hainlikler oluyosa ya KMA klanlarıdır yada KABUS klanları ben bunu bilirim bunu sölerim

DeletedUser

Ziyaretçi
daha ekibi tamamlamadım perşembe bidaha ekibe bak o zaman aykut tutturdu diyceksin :)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
aykut gereksiz yorumlara cevap verme gereken cevap oyunda verilir.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
toplama kadro zor başarılar.

teşekkürler. w10 daki kemik ekibiden 3 kişi var 1 kişide ilerleyen zamanda katılacak :). Oradaki ekibi tekrar toplamak istesekde olmuyor artık herkes çalışıyor iş güç oyuna ayıracak vakitleri yok ama ben burada başlıcağımız arkadaşlarada güveniyorum umarım yanılmam oyunda göreceğiz :)

DeletedUser61006

Ziyaretçi
Birileri KABUS klanımıza atıfta bulunmuş,gerekenler oyunda yapılır zaten.

Başarılar BALYOZ klanı

DeletedUser

Ziyaretçi
kabus biz atıfta bulunmadık kabus bize kabus olacağını söyledi ayrıca klan toplama değil asıl ekibi çekmedim bekletiyorum ekip tamamladığında şu arkadaşlar bidaha balyoza girip ekip hakkında yorum atsın lütfen :)

DeletedUser

Ziyaretçi
burdan başarı dileyecek dilesin, boş yapacak arkadaşlar oyun başlayınca icraat yapsın laf değil :)

DeletedUser30453

Ziyaretçi
Milletin lafına bakmayın beyler Balyoz'un Kabus'la , Kabus'un da Balyoz'la arasında bir hüsumet yoktur.Sadece birileri daha dünya açılmadan milleti birbirine düşürmeye çalışıyor.

DeletedUser62747

Ziyaretçi
Sadece izleyin balyoz klanlari hiçbir şey yapamayacak kabus rakip olacagini zannediyor :D