Baba Vs. Alay

parsı yeme sebebimiz onlarla aramızda olan bi ton şeyden kaynaklı en başta benciller içinden bi çok oyuncu bize gelmek istedi gelsin oflinin yüzü burda inkar etsin konusmasını bilmiyor oyuncuları ofliye lafım yok bi çoğu öyle iletişim problemleri var ayrıca bi anlaşma yaptılar sonradan caydılar ve anlaşma yapılırkende herkes söyledi anlaşmadan cayan olursa vurulcak diye oflinin kendisi de kabul etti daha bi sebep lazımmı hocam sence
Doğru olanı yapmışsınız ozaman size diyebiliceğim birşey yok bu konuda. Ama zamanında 2 nizde BTC BABA vurmak istediğinizin mesajları mevcut eğer aranız bozulmasaydı bizi vurucaktınız bu kadar net bir olay var.

ilker0809

Acemi
Doğru olanı yapmışsınız ozaman size diyebiliceğim birşey yok bu konuda. Ama zamanında 2 nizde BTC BABA vurmak istediğinizin mesajları mevcut eğer aranız bozulmasaydı bizi vurucaktınız bu kadar net bir olay var.
bunu inkar eden yok ama sizde aynısını yapcaktınız illaki savaşcaktık vegasa vururkende vurabilirdik size ki ozaman bi savaşımız da yoktu ama sunuda biliyorum sizinle anlaştık anlaşmayı vegas savaşında bile bozmadık anlaşmadan 2 tarafta vaz gecene kadar vurmayacaktık

bunu inkar eden yok ama sizde aynısını yapcaktınız illaki savaşcaktık vegasa vururkende vurabilirdik size ki ozaman bi savaşımız da yoktu ama sunuda biliyorum sizinle anlaştık anlaşmayı vegas savaşında bile bozmadık anlaşmadan 2 tarafta vaz gecene kadar vurmayacaktık
Tamam bizde zaten böyle birşey yapmadık osmanlıya doğru gidiyorduk. Biz yusufla oturup konuştuk anlaştık kendisine de sorabilirsin. O tarihten sonra Diplomat dediğiniz arkadaşın mesajlarını ilettim abi bunları bilmiyorum diğer olayları anlattım sana dedi. Üstüne küfürlerinide attım yani biz savaşıcaksak bile adam gibi durup savaşırdık ama sürekli gidip sağda solda konuşan arkadaşa bi ders verilmesi gerekiyordu. Başlıktada belirttim ŞİRİN ile bir sorun olmadı sorun olan kişi diplomatınız ve yanlış yaptı.

UtkuSaray*

Baltacı
Tamam bizde zaten böyle birşey yapmadık osmanlıya doğru gidiyorduk. Biz yusufla oturup konuştuk anlaştık kendisine de sorabilirsin. O tarihten sonra Diplomat dediğiniz arkadaşın mesajlarını ilettim abi bunları bilmiyorum diğer olayları anlattım sana dedi. Üstüne küfürlerinide attım yani biz savaşıcaksak bile adam gibi durup savaşırdık ama sürekli gidip sağda solda konuşan arkadaşa bi ders verilmesi gerekiyordu. Başlıktada belirttim ŞİRİN ile bir sorun olmadı sorun olan kişi diplomatınız ve yanlış yaptı.

Şirin diplomasisine karışan bir Alay klanından veya diplomatlarından çok bir şey beklememek gerek.

ilker0809

Acemi
kendine bahane arıyorsun bence bahanenizi de buldunuz ben biriyle soru yaşadım diye klanlra birbirine savaş açmaz ama iyi oldu zaten beklediğiniz buydu parsı kırarken savaş acmak neyse kim kazanıcak kaybedicek oynayalım görelm hocam iyi oyunlar

kendine bahane arıyorsun bence bahanenizi de buldunuz ben biriyle soru yaşadım diye klanlra birbirine savaş açmaz ama iyi oldu zaten beklediğiniz buydu parsı kırarken savaş acmak neyse kim kazanıcak kaybedicek oynayalım görelm hocam iyi oyunlar
Kardeş anlaman mı kıt anlamak mı istemiyorsun gelip ben sana küfretsem ne hissedersin bi kendini benim yerime koysana ne anlatıyorsun hala bi halt yediniz ve şuan cezasını çekiceksiniz. O onur dediğiniz veled ağlaya ağlaya gidicek bu worldden şimdi terket konumu.

PARS Estergon

Ağır Atlı
1 saat önce savaştan kaçmak müttefik olmak için yol yapılıyordu şimdi ise saldırgan tavırlarına geri döndüler klasik alay isyan, star, btc, nirvana hep ayni taktikler :)

UtkuSaray*

Baltacı
sen şu discortta konustugumuz 5 dk sonra kamyon klanından konustuklarımızı duyduğumuz cocuksun değil mi :) yaşına veriyorum bunları. bir olduğum klanın herşeyine karısırım herşeyime karıstırırım

Kamyon klanlarının hepsi ile muhabbetim olmasına rağmen w63 ile hangi birisi ile görüşmüşüm gidip sorsana bi :) Aklın yaşta olmadığını sende görmüştük o gün zaten :)

oblivan7

Mızrakçı
lafı fazla uzatamaya gerek yok 2 tarafada başarılar 2 tarafta kendince haklı küfürler olmasa uzlaşa bilinirdi ama tek bildiğim hatta herkesin bildiği pars bu oyunu hakkıyla değil alttan oyunlarla yürütüyor

Bu dünyada abi dediğimiz sadece seyhan abi vardı oda kurabiye çıktı

burda abilik yapamayan biri varsa oda sensin alahattin bey sana senin gibi karadenizliye hiç yakıştıramadım arkadan işler çevirmek

Slaughter0064

Mızrakçı
Daha Savaş Başlayalı 5 Dk Oldu Şimdiden Ağlamaya Başladınız :D Durun Daha Yeni Başlıyoruz :) Biz İcraatların Adamıyız Klavyelerin Değil :) Aglatmaya Devam :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
Oblivan, hala yol yapma peşinde olan ağlak birisin, psikiyatriye gitmen gerekiyor. BTC şirinlere girmesin diye 40 takla attın yeter yahu :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Oblivan, hala yol yapma peşinde olan ağlak birisin, psikiyatriye gitmen gerekiyor. BTC şirinlere girmesin diye 40 takla attın yeter yahu :)
La sani kimse takmıyor ama herşeye zipliyon olum kurt mu var sende :) git fake at sen işine bak aslan parçası boş boş konuşuyon halen ya :)