BABA & Diablo ve diğerleri..

• Konuyu başlatan sovalye-20
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30626

Ziyaretçi
vala sırf insanlarla tartışmamak için forma girmiyorum yemin ederim biz cevap vermedikçe yazıp duruyolar. sonra bişey yazdıkmı başlıyor tartışma. 5 sene önce savaştığımzda geliyo yorum yapıyo hiç savaşmadığımızda. gerçekten bu muhabbetler baydı artık. sonuçta dünya açıldı hepimiz geldik kozlarımızı oyunda paylaşırız. ama artık DIABLO hakkında açılan başlıklar yeter. her yazılana cevap vermek zorunda kalıyoz tabiki biz yazınca tartışmalar alevleniyo ağzıdan istenmeyen kelimeler çıkıyo yeri geliyo. o yüzden ben harbi tartışmak istemiyorum. arada girip forma bakıp çıkmak istiyorum. kene diablo savaşı başlayınca raporları koyar üzerinden yorum yaparız. daha önce savaştığımız baba vs klanları zaten ben muhattab almıyorum. bi rüzgara kapılmışlar gidiyolar.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Sizinle müt olmaları veya olmamaları birşey ifade etmez benim için.Karar açık ve net , kuzeydoğuda bulunan hiç bir klan bizim değilse müttefik olarak işaretlenemez.

bunu zaten en başında söylemiştiniz. ama biz herkesi düşman eklicez yada diplomasi yapmıcaz diye bişey demedik. klan menfaati doğrultusunda her klanla diplomasi görüşülebilir yada yapılabilir. veya yeri gelir ittifak içine girilebilir.. her klanın stratejisi farklıdır saygı duymak lazım. yalnız bilip bilmeden insanlar çıkıyo burda yok şunla niye müt oldunuz yok bunu kullandınız falan tarzı konuşuyo adamın asabını bozuyolar... ha klanını kurup gelse bişey demicem ama dünyada bile olmayan adamlar gelip şurda yorum yapıyo...

w15 de olmayanlar yazmasınlar abicim burayathumbup

DeletedUser30626

Ziyaretçi
hadi iyi akşamlar bugünlük bu kadar yeter:) bundan sonra forma girdiğimde güzel şeyler konuşalım. yalan dünyada bi oyun için kalp kırmaya gerek yok.. zaten hergün şehit haberi geliyo moralim çok bozuk. kalın sağlıcakla...

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ayı klanı konusunda Ali'nin söylediği sözler gerçeği yansıtmıyor ama bunda Ali'nin hiçbir suçu yok öncelikle bunu belirtmek istiyorum.

Ayı klanı kurucusu old KHAN HAN bana müttefiklik için mesaj atmıştır. Biz müttefik istemediğimiz için ben old KHAN HAN'a kimle diplomaside bulunduğunu filan sormadım bile, sadece şunu söyledim.

3oo oyuncu alayım, 25o si dandik çıksa 5o si iyi çıkar, iyilerle devam ederim sistemi yalan. O eskidendi. Artık iyi oyuncular bu tarz sistemi oturmamış klanda oynamıyolar, hele vasıfsız üye ise tek takılırım daha iyi diyor. Oyun başında birinin 1.ooo puanı geçmesi sizi aldatmasın, bedava premiumlar, çiftlik asistanları, oyun başındaki bolca hammadde içeren görevler zaten herkesi geliştiriyor. Eğer bu oyunda ayakta kalmak istiyorsanız, şimdiden klanında ışık görmediğin bütün oyuncuları şutla. İleride düzenli premium basabilecek ve online süresi yeterli oyunculardan kendine 2o kişilik bir ekip kur. Kimseyle diplomasi filan yapma, o zaman zaten sen benim değil ben senin peşinden koşarım dedim.

Ama bu laflarımda hiçbir diplomatik düşünce yoktu, sadece kafamdaki felsefeyi anlatmak istedim ki kendisi de bana ''benim, sizin gibi ekibim yok, klanım toplama bir klan o yüzden 1-2 ay daha klanımı incelemek istiyorum'' dedi. Ben de siz bilirsiniz, tavsiyelerimi dinleyin dedim.

Sonra Ayı klanından bir oyuncu mesaj. attı, abi hayırlı olsun müttefik oluyomuşuz filan diye, old KHAN HAN sanırım oyunculara müttefik olacağımızı söylemiş. Ali'ye de kesinlikle Diablo'yu müttefiklikten çıkarmaları için baskı yaptığımızı söylemiştir, bundan eminim. Ama ne ben Ayı ile Diablo'nun müttefik olduğunu biliyodum ne de böyle bir konuda ısrar yaptım. Dibimizde 1oo tane pasif ayı oyuncusu var, 2 güne tarla olacak adamlar bunlar. Eğer ben Ayı'yı bu haliyle müttefik eklersem arkadaşlarıma ihanet etmiş olurum.

----

Bu arada şunu belirtmek isterim, normalde bu kadar gergin bir insan değilim ama başta -Gardiyan olmak üzere Troya ve Diablo'dan bazı oyuncular beni çok fazla sinirlendirdiler. Hani bu olaydan sonra ben de kontrolü kaybedip belki de forumun son 1 ayını sadece Diablo, Troya gibi klanlarla polemik yapmak için harcadım desem yalan olmaz. :) Ve itiraf etmem gerekirse, yazdığım birçok yazıdan şuan pişmanlık duyuyorum, böyle çocukça sözler bana yakışmadı diyorum kendi kendime.

O yüzden kendi klan arkadaşlarımdan da ricam, tartışmayı burada noktalayalım, efendi olalım sahada konuşalım, tartışacaksak bile güzel capslerle, şakalarla ve ince esprilerle yapalım. Diğer türlüsü beni çok bayıyor. bordolumavilim adlı oyuncuya da son günlerdeki efendi davranışından dolayı çok teşekkür ederim, aynısını bizim arkadaşlardan da bekliyorum.

İyi oyunlar.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
Ayı klanı konusunda Ali'nin söylediği sözler gerçeği yansıtmıyor ama bunda Ali'nin hiçbir suçu yok öncelikle bunu belirtmek istiyorum.

Ayı klanı kurucusu old KHAN HAN bana müttefiklik için mesaj atmıştır. Biz müttefik istemediğimiz için ben old KHAN HAN'a kimle diplomaside bulunduğunu filan sormadım bile, sadece şunu söyledim.

3oo oyuncu alayım, 25o si dandik çıksa 5o si iyi çıkar, iyilerle devam ederim sistemi yalan. O eskidendi. Artık iyi oyuncular bu tarz sistemi oturmamış klanda oynamıyolar, hele vasıfsız üye ise tek takılırım daha iyi diyor. Oyun başında birinin 1.ooo puanı geçmesi sizi aldatmasın, bedava premiumlar, çiftlik asistanları, oyun başındaki bolca hammadde içeren görevler zaten herkesi geliştiriyor. Eğer bu oyunda ayakta kalmak istiyorsanız, şimdiden klanında ışık görmediğin bütün oyuncuları şutla. İleride düzenli premium basabilecek ve online süresi yeterli oyunculardan kendine 2o kişilik bir ekip kur. Kimseyle diplomasi filan yapma, o zaman zaten sen benim değil ben senin peşinden koşarım dedim.

Ama bu laflarımda hiçbir diplomatik düşünce yoktu, sadece kafamdaki felsefeyi anlatmak istedim ki kendisi de bana ''benim, sizin gibi ekibim yok, klanım toplama bir klan o yüzden 1-2 ay daha klanımı incelemek istiyorum'' dedi. Ben de siz bilirsiniz, tavsiyelerimi dinleyin dedim.

Sonra Ayı klanından bir oyuncu mesaj. attı, abi hayırlı olsun müttefik oluyomuşuz filan diye, old KHAN HAN sanırım oyunculara müttefik olacağımızı söylemiş. Ali'ye de kesinlikle Diablo'yu müttefiklikten çıkarmaları için baskı yaptığımızı söylemiştir, bundan eminim. Ama ne ben Ayı ile Diablo'nun müttefik olduğunu biliyodum ne de böyle bir konuda ısrar yaptım. Dibimizde 1oo tane pasif ayı oyuncusu var, 2 güne tarla olacak adamlar bunlar. Eğer ben Ayı'yı bu haliyle müttefik eklersem arkadaşlarıma ihanet etmiş olurum.

----

Bu arada şunu belirtmek isterim, normalde bu kadar gergin bir insan değilim ama başta -Gardiyan olmak üzere Troya ve Diablo'dan bazı oyuncular beni çok fazla sinirlendirdiler. Hani bu olaydan sonra ben de kontrolü kaybedip belki de forumun son 1 ayını sadece Diablo, Troya gibi klanlarla polemik yapmak için harcadım desem yalan olmaz. :) Ve itiraf etmem gerekirse, yazdığım birçok yazıdan şuan pişmanlık duyuyorum, böyle çocukça sözler bana yakışmadı diyorum kendi kendime.

O yüzden kendi klan arkadaşlarımdan da ricam, tartışmayı burada noktalayalım, efendi olalım sahada konuşalım, tartışacaksak bile güzel capslerle, şakalarla ve ince esprilerle yapalım. Diğer türlüsü beni çok bayıyor. bordolumavilim adlı oyuncuya da son günlerdeki efendi davranışından dolayı çok teşekkür ederim, aynısını bizim arkadaşlardan da bekliyorum.

İyi oyunlar.

teşekkürler günaydın herkese bol ganimetli günler:D

DeletedUser

Ziyaretçi
kimlerin kimler için ittifak kurmak kimlerin kimleri diablonun önüne piyon atmak istediğini az çok biliyoruz oyun savaş oyunu adıda klanlar o yüzden olaylara biresysel yaklaşmak yanlış olur.
diablo kendi için kurulmak istenen ittifakları nasıl kendi içinde sindiriyor ve bu olaya sitem etmiyorsa karşı taraflarında bunu sindiremesi ve buna hazırlıklı olması gerekiyor.
bu yüzden kimse şimdiden ileriye yönelik kıvırma payı bırakmasın

DeletedUser

Ziyaretçi
laz hep diyomuşki çevresine ben hastayım ben hastayım kimse dinlemiyomuş ölürsem mezar taşıma böyle yazın demiş mezar taşına yazmışlar ben hastayım dedim dedim inanmadınız ne oldu şimdi gördünüz mü ?

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Biz gökten kurban inmesini beklemeyiz , mazlumun bir teline dünyayı zindan ederiz.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
sitem etmiyonuzmu 30 klan birleşti bize karşı diyenleriniz oldu :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu ayı klanınıda ben anlamadım adamlar her world de tarla oluyorlar ama inatla yeni bir world de iddialı giriyorlar valla helal olsun böyle azime :D

DeletedUser

Ziyaretçi
neyse ben artık burada yazılmasın istiyorum umarım beni anlarsınız..yoksa yetkililer buraya bir el atsın rica ediyorum.bored
dky47.jpg

DeletedUser38532

Ziyaretçi
böyle köyde asker tutanlara en güzel ders oyun hayatında hiç bir yerde bunun gibi bir ders alamaz...
knedi klanımın oyuncularının bile böyle ordusu kesilmiş gördüğüm zaman seviniyorm..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Allah Allah ne oldu baba raporlarına takipteydik :)