Başkaldiriyorum!

• Konuyu başlatan DeletedUser56535
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58337

Ziyaretçi
Ben şunu bilir, şunu söylerim;

Savaşta ve Savaşın sonucunda , dünyayı kapatmaya götürecek her yol mübahtır.
bu dünyayı kapatırken, kapatan klanda hangi oyuncular varsa,
oyunu stratejiyi savaşı vs. en iyi bilendir. (tekrar söylüyorum, her yol mübahtır)
Ayrıca dünyayı bir klan kapatır, bir klan ortalama 60 kişidir.
60 kişi bir araya gelip dünyayı kapatabiliyorsa, demek ki kendi aralarında en iyi anlaşan oyuncudurlar.
bir kişinin karar değişitirip klan değiştirmesi, o kişinin hain alçak veya satış yapan biri olduğu anlamına gelmez,
doğru yolu bulduğu anlamına da gelebilir.
kimse çıkıpta, satmaktan, aldatmaktan, yalandan dolandan, hileden bahsetmesin.

herkes kendine bir yol çizmiştir, birileri geride kalınca, satıldık demekten başka çıkar yol bulamamıştır.

DeletedUser

Ziyaretçi
vıdı vıdı vıdı:)duman falan ne olmuş,merak eden açsın w29 haritasına bi baksın,onu dağıttık üstüne exit i kurdular ona da bi bakın,bazıları laf yapar bazıları icraat,ilk60 klanları nın toplamı,yüzdeyi tutturdu şu an:)kıskanmayın ya da kıskansanız bile belli etmeyin tebrik edin,kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş:)
keçi06

DeletedUser50676

Ziyaretçi
eğer Türkiye'deki oyuncular baş kaldırmaya başladı ise Azerbaycan'daki oyuncularda başkaldırmaya hazırdır.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
eğer Türkiye'deki oyuncular baş kaldırmaya başladı ise Azerbaycan'daki oyuncularda başkaldırmaya hazırdır.

haha :)

ilk 2 klanın toplam hakimiyeti %85 olmuştur.Yazılan hiç bir karanlık senaryo yerini bulmadı kapanışta yakında gelecektir.

DeletedUser50676

Ziyaretçi
haha :)

ilk 2 klanın toplam hakimiyeti %85 olmuştur.Yazılan hiç bir karanlık senaryo yerini bulmadı kapanışta yakında gelecektir.
ben seyirci olarak geldim. baktım anarşi içeren bir başlık var bir post da ben bırakayım dedim :D kim kapatıyor ise tebrikler :D

DeletedUser56535

Ziyaretçi
vıdı vıdı vıdı:)duman falan ne olmuş,merak eden açsın w29 haritasına bi baksın,onu dağıttık üstüne exit i kurdular ona da bi bakın,bazıları laf yapar bazıları icraat,ilk60 klanları nın toplamı,yüzdeyi tutturdu şu an:)kıskanmayın ya da kıskansanız bile belli etmeyin tebrik edin,kedi uzanamadığı ciğere murdar dermiş:)
keçi06
Eski dostlarımı tebrik ederim abilerimi kardeşlerimi.. Ama seni değil. Hayatımda gördüğüm en saygısız insansın. Uzak dur seviyemi seninle düşürmek istemiyorum KEÇİ

DeletedUser63028

Ziyaretçi
sen hala hangi yüzle konuşuyorsun:)
sen saygı sınırını çoktan aştın sana çok bile sabrettim zamanında,senin seviyen zaten yerlerde,dır dır dan başka yaptığın bişey yok ezik

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Pardon kim kime sabretti ya :D Komik şey seni. Hadi sen eğlenmene bak. Yorum yapıyorsun cevap bile vermiyorum yine dır dır yapan ben oluyorum :)

DeletedUser63028

Ziyaretçi
git yaşıtlarınla oyna,çoluk çocuk avutamam ben:)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Allahım ya dostlar bu adam 50 60 yaşında adam ha yanlış anlamayın attığı mesajlara bakıp..

DeletedUser

Ziyaretçi
keçi06
Bülent abi nerde :(

DeletedUser63028

Ziyaretçi
burda:)sen kimsin:)
ayangil sen git kumda oyna ayağına çöp batmasın:)
bu ayangil beni klandan kovmaya kalktı,haddini bilmiyor,kimle uğraştığının farkında değildi zavallı çocuk:)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Büyük yüzsüzsün abi evet kendi klanımdan beni kovdun. Tebrik ederim. Uzun zamandır senin gibisini görmemiştim.

DeletedUser63028

Ziyaretçi
benmi seni kovdum,senmi beni,yalan konuşma burda,herkes biliyor olan biteni,hatta sana köy aldırıp kendi bölgeme bile taşıdım ama sen huysuz çocuk olduğun başkalarıyla takıştın yine oyunu bıraktın,artık hataları başkalarında aramayı bırakta aynaya bak,özeleştiri yap ben nerde hata yaptım diye,bu sayede belki kendini geliştirirsin sana abi nasihatı,hatayı başkalarında değil kendinde arayacaksın,tüm senin başına gelenler,kendi tutumunun sonucudur,öğren abisi,benim sen dahil kimseye kinimde yok,takıntımda yok,hele oyun için hiç olmaz

DeletedUser63028

Ziyaretçi
sen benle alay etmeye kalkışmasan rumuzumla falan,sana bu üslupla da konuşmazdım,dalga geçmezdim senle,bunun sebebi de sen kendinsin,ben kimseyle alay etmem ama şakalaştığım arkadaşlarım vardır,kimseyi aşağılamam ve hor görmem

DeletedUser63028

Ziyaretçi
bak yüzsüz falan diyorsun hala akıllanmamışsın,kim yüzsüzse burayı okuyanlar karar verir

DeletedUser56535

Ziyaretçi
benmi seni kovdum,senmi beni,yalan konuşma burda,herkes biliyor olan biteni,hatta sana köy aldırıp kendi bölgeme bile taşıdım ama sen huysuz çocuk olduğun başkalarıyla takıştın yine oyunu bıraktın,artık hataları başkalarında aramayı bırakta aynaya bak,özeleştiri yap ben nerde hata yaptım diye,bu sayede belki kendini geliştirirsin sana abi nasihatı,hatayı başkalarında değil kendinde arayacaksın,tüm senin başına gelenler,kendi tutumunun sonucudur,öğren abisi,benim sen dahil kimseye kinimde yok,takıntımda yok,hele oyun için hiç olmaz
Yahu sen ne yalancı adamsın be? Oyuncu dosyası orda alınan verilen köyler belli. Aldırdığın köy hangisi bir ispat etsene. Her şey tamam da yalan konuşma bari be adam. Kaç yaşındasın? Yüzün kızarmıyor mu?

DeletedUser63028

Ziyaretçi
yüzüm kızarmıyor,o zaman hesabına başkasımı bakıyordu?k54 te 5-6 köyü temizledim ve aldın,mesaj ayangil hesabından atıldı bana,rica edildi bu köyleri temizlermisin mis çıktım diye,sana yalan borcummu var?

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Ben başka hesapta sizin klanı yıkmakla meşguldüm gecelerce uyumadım. Sizin klan yıkıldı. Siz benim klanıma gelip beni kovdunuz. Sonuç bu. Sonra sen pasifsin kapatıcaz artık dünyayı bu adamlar bizimle dünyayı kapatacak dediler. Sizin yerinize bana kapıyı gösterdiler. Heh adaletini sevdiğimin dünyası.