büyük selçuklu

• Konuyu başlatan DeletedUser35471
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35471

Ziyaretçi
ben geçen dünyaya katılmışdım ama hiç başarılı olamadım...bu oyun çok daha iyi ve sürekli on line burdaki arkadaşlar......... buraya göre diger oyun amatör sayılır...

DeletedUser

Ziyaretçi
Kabile Savaşlarını sanırım türkler yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam :)

DeletedUser2441

Ziyaretçi
klansavasları kapandıgında acılmıstı :) galiba bende oynadım saçma geldi .d efektleri

DeletedUser32540

Ziyaretçi
mis sıkıntısıda yok :) önemli olan operatör dostun olcak gerisi boş wub

DeletedUser35474

Ziyaretçi
en ınanmıyorum 200 kişi ile gelineceğine,gelinse dahi sanmıyorum o klanlar 200 kişi ile devam eder :)

başarılar diliyorum

DeletedUser35471

Ziyaretçi
dogru...olayların gelişimini takip etmemişsin...birlesmeyi kabul etmediler su an bolgeyi bizede soylemediler ama 100 kişi aynı bölgede girecekmiş ...kuzey doğubir25 .30 kişilik gurp tam kesin degil yonu..bide biz varız biz kesin kuzey dogu...8 10 kişi yiz ama hiç bişide belli deel ....hersey olabilir bekliyoz...

DeletedUser12046

Ziyaretçi
Sizin oyunun sahibinin kayınçosu ile msnde konuştum şimdi. Yazdıklarınızdan bahsettim. şu modlar açık öğretiyo yazısına bağayı güldü:) Oyunda 1 tane mod. var oda oyunu yazan. Nie açıkları öğretsin dio. w11 de bug var onu kapatamadı ondan gidiyorlardır dedi.

Niye ilgilenmiyor bu oyunculara yazık değil mi. Oyun batar yakında dedim..

Benim yapabileceğim bişey yok. Zaten sunucuya para vermiyor. Gelen para yan gelir oyun batmaz. Yazılım şirketinde çalışıor. Paraya para demiyor dedi..

DeletedUser

Ziyaretçi
bug kapatılmadı ama raporlarla kanıtlanan buglara gereken cezalar da verilmedi:mad: biraz da bundan dolayı bıraktık.
hem o oyun batmaz millyetçilik duygularını okşadığı sürece.

sen kayınçoyu benimle tanıştır hocam. ben o oyunu uçurayım yav :))

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Hoş geldınız arkadaşlar kabilesavaşlarında bnde bir ara oynadım Lakin yonetimi aktif değil oranın çok başiboş

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen öyle. saldım çayıra mevlam kayıra gibi bir durum hakim oyun yönetiminde.

Son düzenleme bir moderatör tarafından: