Böyle bir şey mümkün mü ?

saat gece 4 .bucuk reel saat ile böyle bir rapor aldım .

Savunmacı:

Sayı: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kayıplar: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Casusluk
Gözlemlenen hammaddeler: 0 0 0
Bina: Ana bina (Seviye 6)
Kışla (Seviye 7)
Ahır (Seviye 3)
Demirci (Seviye 5)
İçtima meydanı (Seviye 1)
Heykel (Seviye 1)
Pazar yeri (Seviye 4)
Oduncu (Seviye 18)
Kil ocağı (Seviye 18)
Demir madeni (Seviye 17)
Çiftlik (Seviye 1)
Depo (Seviye 11)
Gizli depo (Seviye 9)

Ganimet: 424 424 365 1.213/4.730
Mancınık atışıyla verilen zarar: Çiftlik zarar gördü ve 2 olan seviyesi1. seviyeye düştü

duvar 0 ve askeri yok cünkü kesmiştim .
.

şimdiki rapor yarım saat öncesi

Casusluk
Gözlemlenen hammaddeler: hiç
Bina: Ana bina (Seviye 7)
Kışla (Seviye 7)
Ahır (Seviye 3)
Demirci (Seviye 5)
İçtima meydanı (Seviye 1)
Heykel (Seviye 1)
Pazar yeri (Seviye 4)
Oduncu (Seviye 18)
Kil ocağı (Seviye 18)
Demir madeni (Seviye 17)
Çiftlik (Seviye 10)
Depo (Seviye 11)
Gizli depo (Seviye 10)
Sur (Seviye 5)

Sur 5 Çiftlik 10 ana bina 7 - Bu kadar sürede yağmasız yapılabilir mi? closedeyes

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen saldırdığında asker kaçırmıştır. Yani aslında yağma yapacak askeri olabilir.

DeletedUser12046

Ziyaretçi
maden kademeleri fena değil. gizli deposuda 10. hesap yapmadım ama basabilir gibi..

egehema.

Okçu
İlginç..Oyun başındada benim yanımda bir oyuncu vardı 4 gün yanımdaydı 5.gün bi baktım adam sağ üst çaprazımda 3 barbarın arasına koyulmuş bnm yanımda köy falan yok.çok şaşırmıştım sonra hesap sildi eleman mesajlarada cevab vermiyordu.

DeletedUser

Ziyaretçi
madem kademesi oyunun kırlma noktasıdır :) gördügün gibi adamın kademleri yüksek gizli depo güzel :) yagma yapmasa bile ayar cekebilri ufak kademeler oldugu için

madem kademesi oyunun kırlma noktasıdır :) gördügün gibi adamın kademleri yüksek gizli depo güzel :) yagma yapmasa bile ayar cekebilri ufak kademeler oldugu için

gizli depo 2 k yahu ,10 saatte 14 kademe basmış . sürekli oyunun başında olması gerekiyor .

gece 4 bucuk ile 2 bucuk arası üstelik. hiç mi asker basmıyor bu eleman ? :)

forumda görünce bana cok ilginc geldi . 7 24 oynayan ama oyunu bilmeyen biri olsa gerek .

DeletedUser

Ziyaretçi
oyunun basında bazı kademeler 1 2 dakıkada basılıyordu halen aktıf olabılır senın sansına kesmeye devam:=)

DeletedUser33926

Ziyaretçi
Öncelikle ana binayı yükseltip diğer kademeleri bir nebzede olsa daha kısa sürede yapmış olabilir. Bununla beraber market aracılığıylada düşük oranlı teklifler koyarak arkadaşlarından kaynak takviyesi almış olabilir. Yapılabilir diye düşünüyorum.

Öncelikle ana binayı yükseltip diğer kademeleri bir nebzede olsa daha kısa sürede yapmış olabilir. Bununla beraber market aracılığıylada düşük oranlı teklifler koyarak arkadaşlarından kaynak takviyesi almış olabilir. Yapılabilir diye düşünüyorum.

market 4 ana bina seviye 6 ,sonra 7 oluyor .

14 kademenin içinde var.