AZTEK VEDA

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Yav brocum güzel bir arkadaşsın ama gerçekten her konuya yorum atıyorsun çok bilen misin yoksa hic birsey bilmeyen mi Eibo hakkında benden çok bilgin var sana oyle geliyor madem yorum yapican gel olayları muhattabına sor söyleyelim yorumunu yap kulaktan dolma bilgiler çok gündeme getiriyorsun :)
inan derdim eibo aztek veya başka bir klan değil,kaldı ki erol benim sevdiğim ve tanıştığım bir dostumdur ,yanlışa yanlış oldu mu ona da söylerim. benim derdim düzgün adamlar ile değil benim derdim yamuk yapanlarla :) Birçok konuda yorum yapma sebebim ise durumlara hakim olmamdan kaynaklıdır belki :) Belki de eski düzeni aramakta yanlışa yanlış diyip konuşmakta hata olabilir, keşke bu durumu lisan-ı münasiple ifade edebilse herkes..Mesela aztek te eibo ya yanlış yaptı ki bunu postlar da daha önce de ifade ettim ama herkes kendi klanına kötü olan yorumu anımsayıp tepki veriyor..mesela eneskosova olayında da enes in hatası hiçbir klana üç beş adam yüzünden o şekilde laf edilmemeli diye de yorumlar yaptım ama diyorum ya insanların duymak istediğini söylediğin kadar iyisin :) 61 e kuracağımız ekipte eibo dan da dostlar olacak belki fırsat olursa beni gerçekten tanıdığında önce ki yazdıklarına pişman olursun :)

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Diyene bak, her konuda varsın la. Her konuda bilgi sahibisin. Klan liderleri yazmıyor senin kadar. Azttek kiminle sürtüşse , ona sallıyorsun. Yok eibo oyle yok vuslat oyle,sımdı de sancağa başladın. Eyvallah tarafın beni bağlamaz. Sürekli aztegi övüyürsun ama , araya aldılar , kaykay a bindiriyorlar , bunları da konuşsana. Sen nasıl kahinsin gardaş :D Yoksa sen sahtekar mısın adsdsad. Bu forumda bir boş varsa , lider sensin . İkinciliği de wist ile bantank aralarında anlaşsınlar. Uza şimdi , kaybol bu forumdan :D
Bak tosunum gerçekler seni acıtabilir üzebilir ama inan bugüne kadar seviyene indiğim için kendime kızdım,şimdi 6 gün önce açtığın hesabı kapatıp gerçek hesabın ile yaz ya da abilerine söyle onlar yazsın :) Ben ne bu dünyadan giden nop a cin e ya da başka bir klana kaykay a binip gittiler diye yorum yapmam tıpkı zamanın da içinde olduğun sancak klanı w50 den giderken yorum yapmadığım gibi..Ali (dream44) gibi Altuğ (sangarıus) gibi dostlarım senin gibi bir seviyesizi nasıl barındırıyorlar şaşırdım açıkçası..Bundan birkaç hafta önce aztek e bu kibirden vazgeçin sonunuz olur yazdığım gibi sancak ta ki dostlarıma da senin gibi seviyesiz klavye şovanistlerini klanlarında barındırmayın diyeceğim..antipatik olmak her klanın sonunu getirir , gerek oynadığı gerek oynayacağı her dünya da ;)

X-Rois.

Ağır Atlı
inan derdim eibo aztek veya başka bir klan değil,kaldı ki erol benim sevdiğim ve tanıştığım bir dostumdur ,yanlışa yanlış oldu mu ona da söylerim. benim derdim düzgün adamlar ile değil benim derdim yamuk yapanlarla :) Birçok konuda yorum yapma sebebim ise durumlara hakim olmamdan kaynaklıdır belki :) Belki de eski düzeni aramakta yanlışa yanlış diyip konuşmakta hata olabilir, keşke bu durumu lisan-ı münasiple ifade edebilse herkes..Mesela aztek te eibo ya yanlış yaptı ki bunu postlar da daha önce de ifade ettim ama herkes kendi klanına kötü olan yorumu anımsayıp tepki veriyor..mesela eneskosova olayında da enes in hatası hiçbir klana üç beş adam yüzünden o şekilde laf edilmemeli diye de yorumlar yaptım ama diyorum ya insanların duymak istediğini söylediğin kadar iyisin :) 61 e kuracağımız ekipte eibo dan da dostlar olacak belki fırsat olursa beni gerçekten tanıdığında önce ki yazdıklarına pişman olursun :)

Brocum tanımıyorum doğrudur bende ileri gitmiş kalbini kırmış olabilirim fakat sende beni tanımıyorsun :) benim ve ekibimizinde Gaye’si keyif almak tabiki yanlışa yanlış denmesi gerek fakat bazı konularda gerçekten yanlış bilgiye sahipsin veyahut seni yanlış bilgilendiriyorlar

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Brocum tanımıyorum doğrudur bende ileri gitmiş kalbini kırmış olabilirim fakat sende beni tanımıyorsun :) benim ve ekibimizinde Gaye’si keyif almak tabiki yanlışa yanlış denmesi gerek fakat bazı konularda gerçekten yanlış bilgiye sahipsin veyahut seni yanlış bilgilendiriyorlar
nezaketin için teşekkür ederim,insanlar bazı şeyleri kendi çerçevesinden yorumluyor ve bazen her iki tarafı da dinlemek lazım.Konu ne olursa olsun insanız hatalar ya da kendi penceresinden bilgi aktarımları tabi ki olmuş olabilir..yanlış durumlarda herkes senin bu üslubun ile yanıt verebilecek erdemi gösterdiği sürece bence hiçbir sorun kalmaz..Bu dünyanın sonu ne olursa olsun benim Erol ile hukukum zarar görmez ama senin gösterdiğin erdemi gösteremeyen arkadaşları da not ediyoruz tabi ki..İnşallah 61 de beraber ya da karşılıklı oynama fırsatımız olur,amaç kalp kırmaktan öte keyif almak olmalıdır bende seni istemeden kırdıysam affola

Cleon

Kılıç Ustası
Kediye döndün kediye. Ne zamandır görüyorum seni sürekli ortalığı karışıtırıyorsun. Şimdi mi aklına geldi kibar olmak. Eibodan sana ne ? 56 da oynamıyorsun bile, herkesi tanıyorum ayağı yapıp prim kasıyorsun.Sen Erolu da tanımıyorsun, can ı da , dream ı da , altuğu da .Anca boş. Kaybol bu forumdan sana forumu yasaklıyorum :))

X-Rois.

Ağır Atlı
nezaketin için teşekkür ederim,insanlar bazı şeyleri kendi çerçevesinden yorumluyor ve bazen her iki tarafı da dinlemek lazım.Konu ne olursa olsun insanız hatalar ya da kendi penceresinden bilgi aktarımları tabi ki olmuş olabilir..yanlış durumlarda herkes senin bu üslubun ile yanıt verebilecek erdemi gösterdiği sürece bence hiçbir sorun kalmaz..Bu dünyanın sonu ne olursa olsun benim Erol ile hukukum zarar görmez ama senin gösterdiğin erdemi gösteremeyen arkadaşları da not ediyoruz tabi ki..İnşallah 61 de beraber ya da karşılıklı oynama fırsatımız olur,amaç kalp kırmaktan öte keyif almak olmalıdır bende seni istemeden kırdıysam affola

Kısmet olur vakit bulursak oynarız ayni taraf veyahut rakip ozelden Eibo hakkında bilgi alabilirsin :)

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Kediye döndün kediye. Ne zamandır görüyorum seni sürekli ortalığı karışıtırıyorsun. Şimdi mi aklına geldi kibar olmak. Eibodan sana ne ? 56 da oynamıyorsun bile, herkesi tanıyorum ayağı yapıp prim kasıyorsun.Sen Erolu da tanımıyorsun, can ı da , dream ı da , altuğu da .Anca boş. Kaybol bu forumdan sana forumu yasaklıyorum :))
ergen biraderim ufaktan yol al istersen zorla seviyene indirmeye çalışma :) kumdan kale falan yap kendince eğlen.seni engelliyorum bundan sonra istediğin kadar kendi kendine konuşabilirsin :) yüksek sesle ağlayıp çevreye zarar verme yalnız :)

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Azteğin yapacağı direnebildği kadar direnmek. Sonuçta 2 klana aynı hızda op yapıp karşılık vermesi zor.
Dünyaları ilginç kılan bir dünyada kaybeden başka dünyada düşmanlığı devam ettirmek için başlangıç yapıyor. Her yeni dünyada yeterli sayı olmuyor bu sayede klanlar oyunu ayakta kalıyor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.