AzTeK ve Nop-Dumrul Savaşları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56236

Ziyaretçi
Savaş istatistigi yetmediginden heralde bolgeden oynucu cekiyor nop :)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
Hmm böyle diyorsunuz ama anladıgım kadarıyla sizde savaşa alt klanlarınızı eklememişsiniz :) ama güzel doğru yoldasınız yavaş yavaş ekliyorsunuz. Diğer klanlarınız kaldıysa onlarıda ekleyin hangi klanlar sizinmiş görelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
istatistik peşinde olsak her klanınıza ayrı ayrı savaş açmazdık koçum.
sen git senin ağa babaların dedelerin gelsin.

MkkgB1.png

2jjNW2.png

nEEm9N.png

PQQ62d.png

DeletedUser56236

Ziyaretçi
Sen benim ne demek istedigimi anladın zaten. Koçum vb. Bir sey yazma bana bir daha. Ve son olaraktanda ağa babam dedem kimmiş söylesene :) ben klanlar.org de oynayan biri olarak yorum yapıyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
klanlar.org oyuncusu olarak bi daha bilmediğin bişeye yorum yapma o zaman.

DeletedUser55960

Ziyaretçi
Hmm böyle diyorsunuz ama anladıgım kadarıyla sizde savaşa alt klanlarınızı eklememişsiniz :) ama güzel doğru yoldasınız yavaş yavaş ekliyorsunuz. Diğer klanlarınız kaldıysa onlarıda ekleyin hangi klanlar sizinmiş görelim :)
Seni genel foruma girerkendemi gorecektik he girdin birde tartisiriyorsun. Sağın solun belli değil nisa. Şaka gibi rest (aztek) ekibini savunuyorsun.

DeletedUser59276

Ziyaretçi
geveleme kardeş burada hadi bahane üretme theozkorul.

DeletedUser

Ziyaretçi

Oncelikle alt klanimiz yok hepsi bir butundur hangi savasta klanimiz eksikmis merak ettim gercekten istatistik derdinde degiliz biz genel durum ne merak ediyoruz ama istatistik derdinde olanlar savasa katilmiyor sadece

Diger husus ise neden klana aldigimiz oyuncu bu kadar seni ilgilendiriyor onu merak ettim klana her giren cikani size mi soracaz klana istetigimizi aliriz istetigimizi almayiz ki biz aztekten oyuncu mu aldikta bu kadar abarttiniz olayi tarafsiz olan bir klanlar oyuncusu nop klanini tercih etti bunda bu kadar garip ne var ki

Konulari bilmedigin o kadar belli ki bos yazmissin ogren gel yaz o zaman bilmedigin konuya yazmiyorsan

DeletedUser

Ziyaretçi
Nopun eline kimse su bile dökemez tükürüğüyle boğar sizi hangi aztek klanındaki oyuncu nop un önünde durabilir ?

Nop eş başkanı.

DeletedUser

Ziyaretçi

Eklentiler

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    74 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    68,1 KB · Görüntüleme: 3
  • Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    68,5 KB · Görüntüleme: 2

DeletedUser601

Ziyaretçi
turkbye
47 köye mis attınız, 3 aldınız 2 köy verdiniz!

Benim hesaba op yaptınız
20 köy düştü
Arma klanı müttefik iken tehdit ederek ordu ve misler öncesinde savunmaları çektirilip köyleri düşürdünüz bunlar sadece birkaç durumlar.

Dünyayı kendinize kattınız savaşmadan daha dün kurulan kılanız yendigimiz rakipler ortada,
Ana kadromuzdan köy dahi alamıyorsunuz,

Ayrıca;
1-Elnord55 hesabını ele geçirip toplama çabanız
2-menaf33 hesabından köy alıp içimize yerleşmeye çalışmanız.

Daha bir çok versiyon....

Ben ve AzTeK ekibin ana kadrosu hesap silmiştir.
Savaşmak yerine , diplomasi ile harita kapatmaya çalışan sizlersiniz aynen devam edin.

DeletedUser

Ziyaretçi

Aynen pasifleri topladık hiç köy almadık aztek ana kadrosundan

Tamam büyük klansınız siz en iyisiniz zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunların alayı oyuncu olsa ne yazar la, 5 klan bir olupta yıkamadığı Nop u bunlar tek başlarına yıkacaklarını zannediyorlar.