AzTeK' ten Ölümüne Kankayık

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

*perfect*

Yasaklı
valla ben sırf tayınım cıkacak bu sene dıye sırnakta ınternetten baska sosyal faaıleyetım olmayacak dıye savasmak ıstedım herkes ıle.mehmet e soz verdım ama mehmet abı yazın klan kurucaz acılırsa dedı.ama w13 erken acılınca pusulanın da kararının hemen hemen herkes dusman oldugunu duyunca ucan okuz ıle anlastık basladık pusulada.memnunum da sınırda ıdım savastım.robnn ıle ıyı ıkılı olusturduk takdır edılırmıyız bılmem ama k34 bızımdı k35 golgenın dı.bız sokmadık kımseyı k34 e ama k35 e gırdık.keyfımı aldım elhamdulııllah.tayınım cıktı gazıantep e.agustos 15 e ılısıgımı kesıp antebe gıdecegım oyun benım ıcın ya rolantıye gırecek yada hesabı sılecegıım.artık bende forumda muhabbet ederım sureklı oyun oynayamam.speed dunyalarında 3 4 saat takılıım herhalde.bu oyunu 6 senedır oynuyorum maalesef ama cok sevdım cok kısı tanıdım vbırakacagım ıcın uzuluyorum da.

DeletedUser

Ziyaretçi
valla ben bıraktım zaten bırakmamdaki amaç ülke dışında yaşıyorum ben zaman sorunu oluyor saatler bayağı ters oluyor :) ama yabancı bir server açılırsa orada başlıyacağım eğer gelmek istersen forumdan özel msj atarsın.. :)

*perfect*

Yasaklı
cok zor :( oynayabılsem bura devam ederdım :S ama ıspanyaya speed yarısmasından berı gıcıgım var orda oynamak ısterdım

DeletedUser

Ziyaretçi
barbaros hayrettin paşa nasıl akdenizi türk gölü haline getirdiyse bizde aynısı yabancı serverları türk serverı haline getirerek yapacağız.. :D

*perfect*

Yasaklı
ehuehuehe bı ara bızımkıler ıtalyayı ıngıltereyı fethetmıstı zarakı kenpachı centuryonlar, belkı ıspanya da bırgun fethedılır

DeletedUser

Ziyaretçi
bir ara amerikaya çıkartma yaptık 2. sıradaki klanı 3 4 katı kesip puanı ve peşinden banlanmalar sonucunda oyunu kapatmıştık :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
elvan on numara ya her nekadar yenı versıyondan oturu eksıklerı olsa da onları da ben ogretırım hehe :d fıtlesırız.su oyunda sercan elvan aırwolf uzun sure oyunda dımdık kalan kısıler elestırı alsalarda sonuc hıc degısmıyor.sadece elvan bıktı oyundan sımdı hevesı gelmsı hevesını kusagında bıraktılar.

Yeni versiyonda eksiği yok. Elvan abi şu anda da oyunun hakkını veriyor. :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

*perfect*

Yasaklı
ben sıklıkla gorusuyorum elvan ıle :d operayı bılmyordu adam ayıp degıl kı :) ama hakkını herturlu verır onda suphemız yok.bana dun bıraktıgını soyledı kı be5t hesabında hesap el degıstırdı dıye yazıldı koy ısımlerı bıle degıstı.abranax a bakıcılık yapmıstı onu da bırakmıstı.cok pıs kufur ederım zaten benden gızleyecek bı tarafı yok oyunda olsa solyer.soylemezse soverım acımam :d

ne gunlerdı ya, w2 deyım sus klanı dagılmıs, zafer abıler sılmıs kı modumuz estorole de ordaydı, lacatus da bılır hehe :D ardından bana dedıler sw 1. sı beykozda.bende hadı lan dedım bende beykozda ınfaz da calısıyorum hapıs cezalılarını yakalamaya calısıyrum, msj attım sız beykozdamısınız dıye evet dedı tnaıstık flan bulusucaz bastım bunun ofısını :d ama uyandı hemen tek kalıyordu evde, artık ben umranıyedekı evıme degıl elvanın evıne gıdıyorum gece kalmaya :d yıyoz ıcıyoz ben bakıyorum bu nasıl gelısıyor nasıl o puanı yapıyor.adam sarhos kafa saatını kuruyor, gece kalkıyor mıs atıyor gerı yatıyo bırdaha saatı calıyor kalkıyor msın onuna ordu koyuyo yuh dedım adam uykusunu boluyor ya varmı boyle bırsey dedım haha :d gel zaman gıt zaman bende onun gıbı oldum saat kuruyorum :d

o zaman atack planner de yok kagıt kalem almıs sure hesapluyor tek tek :) saolsun bayagı ogrendım onun sayesınde

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Elvan bırakmadı mı oyunu w13 de :D

Şimdiki zaman kullanmışım. :D Veriyordu diyelim. Kısa süre önce bıraktı kendisi. Daha doğrusu son oynadığı sayılmaz ama neyse. Ziyaret gibi oldu biraz. :D

Bu arada başlığı kirlettik. :) Yarın raporlar dışındaki yorumları sileceğim.

*perfect*

Yasaklı
bırak akısına ya :D sılme napıcan sılıp :d sende oynuyormusun barı sayın moderatörüm :) ben forumu sızler kımlıklerınızı acıkladıgınızdan berı daha cok sevmeye basladım ya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Deniz mod'um w9 da oynadıktan sonra ne yaptığını bende anlamadım zaten ulvi :D

DeletedUser601

Ziyaretçi
Son operasyon raporları bugün itibariyle forumda paylaşılacak,

Henüz ufak adımlarla ilerliyoruz.Umarım eglenceli olur.

*perfect*

Yasaklı
w9 da ıyı gıdıyordu ya ıyı sohbet ederdık.orda ben once salcet01 de ıdım, mıkaılvermıstı sonra mlove4all e gectım dumruldan ayrılmak ıstemedım ne de olsa w2klanımdı osmanla yardırıyorduk :D

DeletedUser

Ziyaretçi
osman benim klandaşım :d yani dumrul bizim sayemizde ayakta durdu bu zamana kadar :)

*perfect*

Yasaklı
sonradan dedıgın oyunun bası ıdı adas :D sonra demırcan abı ıle araları terso oldu sanırım :) erken sılmıssınız sız :D ben 200k ıken 11. sırada ıken aldım salcetı, osman dumrulda ıdı.sımdı de k35 te w13 te demırcan abı ıle ıyı gıdıyoruz :)