AzTeK Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Madem burada oynayanı-oynamayanı bilgilendirme amaçlı bir iş yapıyorsunuz bunu hakkını vererek yapın. Hesap silmeniz de dahil buna:) Bakalım hesaplarınız mı önemli yoksa sözünüz mü?

Evet abi hesap silmekten vazgeçmişler zaten silmeyeceklerini biliyordukta ama hangisinin önemli oldugunu gördük :D :D

ee şimdi 1 sayfa yazı ile w34 ve diger dünya takip edenlere bir bilgilendirme yazısı yazarlar sanırım sürekli bilgilendirme yapıyorlar ya yalan dolan :D

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Ağlamaaa yaaaar dırı dıııt :D

Aztekden öncede çok klan bunları yazdı çizdi gitti.

Benden hepinize gelsin sözde oyunun kitabını yazmış sözde aslan kaplan mert adamlar; hesap silmeseniz yenerdiniz de bizi ama işte... değil mi ... Neyse dinleyin işte :)

x3mes

Kılıç Ustası
Şerefden namusdan bahsetiler tam tersi haraket ettiler yaştan baştan bahsettiler çocuk gibi davrandılar yılların tecrübesi dediler dünkü oyuncudan beter oynadılar adamlık dediler zerresini gösteremediler :))

Dansöz dediler milkete şimdide ben kral dansözüm diyenden kral dansözlük yapıyorlar helal hakikaten :))

turkbye

Baltacı
Sen 9 günlük savaş vaktinde 500 köy vereceksin, 200 küsür kişi şu 5 aylık w34 oyun hayatın boyunca düşmandan bu kadar köy alamamışsın,

Aztek klanı 13 Temmuz'da kurulmuş.O tarihten itibaren 426 köy NOP klanlarından almışız.
Kaynak: twstats

DeletedUser4372

Ziyaretçi
bizim sizden alıp geri aldıklarınız mı onlarda :D
Sizin ilk sayfada yazdığınız istatistiklerde alınan verilen koylerde yer alıyordu. Ben de aynı hesaba gore yazdım. Köy anlamamışsınızdır diyordu alınmış onu yazdım.

Yeni koy olarak istatistik çıkarmak kolay değil ama kendi adıma sizden aldığım 50-60 koyden 6-7 tanesini kaybettim diğerleri duruyor:) bunu söyleyebilirim

DeletedUser

Ziyaretçi
Aztek klanı 13 Temmuz'da kurulmuş.O tarihten itibaren 426 köy NOP klanlarından almışız.
Kaynak: twstats

Biz bunu yazmaya utanırdık işte s.a. varken saldırıp aldıgınız köylerle mi övünmeye başladı aztek klanı :D

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Konuyu saptırma klan o tarihte kuruldu yazdım. Daha gerisini yazmadım. Cevap yazmak için yazma

DeletedUser

Ziyaretçi
yazdıgımızda yanlışlıklı mı var s.a. varken saldırmadı mı aztek klanı savaş ilan etmeye cesaret etmeden üye toplamıyor muydu :D

DeletedUser56474

Ziyaretçi
AzTeK klanlarının 2006 dan beri yaptığı bir şey boş verin. Atikkan ın bulunacağı yada Land Lord un bulunacağı ve yöneteceği bir klandan bir cacık olmaz.

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Tamam bir tarih verin o tarihten itibaren olan sayısı çıkarayım. Aztek klanı savaş ilan ettikten sonra da bu rakam min 350-400 aralığında çıkar. Sizin 9 gün önce savaş ilan ettiğinizde aztek vs. NOP istatistiklerinde Aztek'in aldığı koy sayısı 260-270 dolaylarındaydı.
Bu unss'un yazdığının yanlış olduğu anlamına gelmez mi?

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle aztek savaş ilan etmedi edemedi onu bir belirtelim savaş ilani veren taraf bizdik siz s.a. iken köy aldıgınız için onda bir anlaşalımda :D

hangi savaşta 260-270 köy dolaylarında ben göremedim de 260-270 köy fotosunu atsanıza :D

biz o savaşı açtıgımız gün klanlarınızı savaşa sokun dedik siz yok tek yeteriz yok biz büyügüz havalarında gezdiniz bizde tüm klanlarınıza savaş ilan ettik tesadüf mü yoksa yanlışlıkla mı o savaşa giriş yaptınız 3 bari var diye o savaş istatistigi ciddiye almaya başladık o kadar yani unss yazdıgı neyi çürütmeye çalışıyorsunuz anlamadım

DeletedUser60497

Ziyaretçi
AzTeK klanlarının 2006 dan beri yaptığı bir şey boş verin. Atikkan ın bulunacağı yada Land Lord un bulunacağı ve yöneteceği bir klandan bir cacık olmaz.

Ya zamanında bunların yaşına hürmet ettik, koca koca adamlar saygısızlık etmeyelim dedik adam zannettik konuştuk ama baktık ki bunların çocuktan farkı yok.

Hayatımda bunlar kadar dönek adam görmedim. Bi insan hiç bi lafının arkasında durmaz mı? Durmazmış bunlardan öğrendik

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Öncelikle aztek savaş ilan etmedi edemedi onu bir belirtelim savaş ilani veren taraf bizdik siz s.a. iken köy aldıgınız için onda bir anlaşalımda :D

hangi savaşta 260-270 köy dolaylarında ben göremedim de 260-270 köy fotosunu atsanıza :D

biz o savaşı açtıgımız gün klanlarınızı savaşa sokun dedik siz yok tek yeteriz yok biz büyügüz havalarında gezdiniz bizde tüm klanlarınıza savaş ilan ettik tesadüf mü yoksa yanlışlıkla mı o savaşa giriş yaptınız 3 bari var diye o savaş istatistigi ciddiye almaya başladık o kadar yani unss yazdıgı neyi çürütmeye çalışıyorsunuz anlamadım

19 Ağustos'da başlatılan Aztek vs NOP savaşında 224 - 394 istatistiği var. Sen bunu göremiyor musun?
İyisiniz hoşsunuz, iyi de saldırı oynuyorsunuz da kendinizi de bu kadar dev aynasında görmeyin. Neyi çürüteceğim bu dunya da bu kadar koy almadınız diyorsunuz Aztek kurulduktan sonra 1.5 ayda bu kadar aldık diyorum. Yanlış bir bilgi mi bu?

DeletedUser

Ziyaretçi
19 Ağustos'da başlatılan Aztek vs NOP savaşında 224 - 394 istatistiği var. Sen bunu göremiyor musun?
İyisiniz hoşsunuz, iyi de saldırı oynuyorsunuz da kendinizi de bu kadar dev aynasında görmeyin. Neyi çürüteceğim bu dunya da bu kadar koy almadınız diyorsunuz Aztek kurulduktan sonra 1.5 ayda bu kadar aldık diyorum. Yanlış bir bilgi mi bu?

ee hani 260-270 köydü ben onu koy dedim o istatistigi zaten biliyorum ben :D

dev aynasında gören biz miyiz siz mi acaba nedense bu işi yapan hep aztek oldu nedense biz bilmem kaç yıllık klanın oyuncularız yok tek yeteriz yok tüm dünya bize karşı biz tekiz bunlar ne acaba :D

birde sen unssun yazdıklarında tek onu ispatlamaya çalıştıgına göre diger yazdıklarını kabul ediyorsun hesap sevdalısı oldugunuzu sözünüzün önemi olmadıgı çocuk gibi davrandıgınızı filan :D

DeletedUser4372

Ziyaretçi
Yani çok buyuk mu fark var? Sadece 1.5 ayda 400 civarı düşmandan köy alamadığımız anlamına mı geliyor.
Bu ispatlanabilir bilgi olduğu için bunu yazdım. Ne kadar uçarak konuştuğunuzu göstermek için

Bu açık bilgiye bu kadar konuştuğunuza göre diğerleri için birşeyler yazsam neler yazacağınızı bilemiyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
sayılarla aran bu kadar mı kötü 13 temmuzda kuruldu klan diyor 1,5 ayda biz bu kadar köy aldık diyorsun 2 ay oluyor klan kurulalı :D

Diger hususa gelirsek daha basmıyor sanırım siz bizle düşmanken 400 köy filan almadınız S.A. varken aramızda saldırıp biraz köy aldınız bak kocaman ne yazıyor s.a. biz o zamanı köy kaybettik olarak görmüyoruz oyunda hırsı olanların sözlerinden dönerek yaptıkları bir iş ki savaş ilan edecek cesareti bile olmayan bir klandan bahsediyoruz bu arada :D daha 400 köy diyorsun biz size savaşı açtıktan sonra kaç köy almışsınız 224 köy almışsınız ki biz tam dönmemiştik bile ki sizin 1,5 ayda s.a. bozarak yaptıgınız işi biz 10 ünde yaptık tam tüm gücümüzle vurdugumuz zaman 10 günde 484 köy alırken aztek klanı 91 köy almışsınız daha neyin tartışmasını yapıyorsun anlamıyorum.

Hayır insanda biraz yüz olurda ya biz sizden şu kadar köy aldık muhabbetini düzgünce savaş açarak saldırarak yaparsın dersin ama öyle bir durum yokken üst bölgede ki oyuncular acemi sınırı için destek olurken saldırıp köy almışlar gelmiş burada övünerek biz 1,5 ayda sizden 400 köy aldık diyor garipsiniz iyice de garipleşmeye başladınız :D

DeletedUser4372

Ziyaretçi
" 200 küsür kişi şu 5 aylık w34 oyun hayatın boyunca düşmandan bu kadar köy alamamışsın" ben bu uçuk ifadeye cevap veriyorum. Doğrusunu da mı söyleyemeyeceğiz?
Sen SA ne zaman bittiyse tam tarihi söyle düşmandan ne kadar alındığını o zaman söyleyeyim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.