AzRo

POLİGON

Okçu
Jfksksjdjjaka. En son 50 ve 56 da da boyle diyordun ama ay hadi inş.
Diyelim

50 başarısızdı kabul ediyorum ama 56 da başarılı olduğumuzu düşünüyorum okadar klanın içinde son 3 e kaldık. Rakiplerimiz daha çok emek verip daha iyi diplomasiler yaptılar oyun sonuda tebrik ettim. Burda keyfine giriyoruz. Ayrıca bahsettiğin dünyalarda sancak çatısı altında oynadık burda kendi klanımızla oynucağız elmayla armutu ayırt edip sakinleşmeni öneriyorım dostum sana :)

Deleted User - 848900080

Ziyaretçi
50 başarısızdı kabul ediyorum ama 56 da başarılı olduğumuzu düşünüyorum okadar klanın içinde son 3 e kaldık. Rakiplerimiz daha çok emek verip daha iyi diplomasiler yaptılar oyun sonuda tebrik ettim. Burda keyfine giriyoruz. Ayrıca bahsettiğin dünyalarda sancak çatısı altında oynadık burda kendi klanımızla oynucağız elmayla armutu ayırt edip sakinleşmeni öneriyorım dostum sana :)

Ben sakinim dostum sadece bulunduğun ekibin Kayseri Super amator kume de bile basarili olamacagini,buna rağmen o ekibi basarili gibi lanse etmenizle dalga geciyorum. Sizde tuhaf bi durum var sancakcilar azro ile giriyo ama soran olursa asılmiyoruz biz sancak oyunculariyiz diyo,azrocular sancakla giriyo soran olursa biz azrocuyuz asilmiyoruz diyolar. Peki neden surekli birlikte oynama gayreti icerisindesiniz i gardaşım ?

POLİGON

Okçu
Başarıdan kastın bir ekibin her dünyaya girip ve her dünyayı kapatmasıyla bu başarıyı sağlayan bir klan daha çıkmadı. Yanlış bildiğin veya art niyetli olarak insanları yanlış bilgilendirdiğin konu ise biz sancak ekibiyle 2 dünya oynadık. Sancak ekibi ise bizimle hiç oynamadı ekip olarak. Neden sürekli birlikte oynama gayreti içindeyiz onada cevap vereyim seviyoruz birbirimizi :) bi çok klanda bunu yapıyor dimi

Deleted User - 848900080

Ziyaretçi
Ya o oyuncular dedigin ( barbarin,barbar feth eden hali ) baska bir ekipte oynayamaz zaten. Neyse girin kuzeybatiya da toplayin barbar pakt felan yaparsiniz iste.

Freaky

Casus
56’da dünya başından itibaren SANCAK ekibiyle mücadele içindeydim.
Dünyanın uzamasının en büyük sebeplerinden biri SANCAK ekibidir.
Dünya başında 4 klana karşı sağlam bir mücadele gösterip sabırla ve emekle kıtayı kapattılar. Pakt konularında yaptıkları hamleleri eleştirmek benim üstüme düşmez.
Dünya sonuna doğru uzun süre sınırlarında savaştım ve en zevk aldığım ekiplerden biriydi sonuna kadar mücadele ettik.
Bu dünyaya da kesinlikle renk katacaklarını düşünüyorum :)
Tekrardan hoşgeldiniz,başarılar ( :