AZAP vs ANTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser68899
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68899

Ziyaretçi
savaşta rakip bulamıyoruz forumda rakip bulamıyoruz napalım angry zeyneple mi uğraşalım napalım sen söyle angry zeynep

azap tek mi yoksa abısı nopda yanında dıılmı

Ne nopmuş ne azapmış kardeşim sene 2019'du dünya açılmadan önce 70 tane adam bir araya geldiniz bir klanı yıkmaya içine Cin klanları girdi deli gibi para haycayan adamları yıktılar iki üç tane ismini bilmediğimiz klanlara karşı savaşı ya kazandınız sonra paktınızın bir klanı kıçını zar zor kurtarır diriliş sayesinde (dirilişi de severiz o ayrı) bir paktınız komple dağılır ikiye bölünür sizde korkular başlar (KUZEY BİRLEŞMELİYİZ NOP GELİYOR O OLUYOR BU OLUYOR ) bu kadar özgüveni eksik arkadaşlarsanız bu oyunu oynamayın :) çünkü oraya da geleceğiz sizide yıkacağız bu müttefiklik içinde olacak :) ve şunu unutmayın yancı dediğiniz klan sizin tüm müttefiklerinizden daha sağlam durdu dünya başından beri bir defa forumda ağlamadılar güney birleşmeliyiz, bir defa ağlamadı bu diplomasi olmazsa biteriz :) çünkü biz sizin gibi özgüvensiz veya korkak oyuncular değiliz olmadık, olmayız..

O yüzden kokmuş pis ağızlarınızı ve dilinizi klanımıza uzatmaya bir daha cürret etmeyin çünkü o kıtaya da geleceğiz, sizi de yeneceğiz sizi de toplayacağız dünya sonu da kapatırken buradan hepinize selam yollayacağız

Sırf size bu azapı çektirmek için oraya geleceğim normalde çok ciddi oynamıyordum sen buna vesile oldun klanında dur ve ismin her neyse veya sen her kimsen orada bekle beni ben ve klanım oraya geleceğiz.. (Tüm kuzey olsanız da geri kalan tüm klanlar olsanızda .. )

W56 HARİTA
Nopa karsi diger kitalardan bi birlik cikmazsa nop alir bu worldu
yargı06 Gönderi #25 6. Oca 2020 Forum: 56. Dünya