AZAP (Röportaj)

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

halimusta

Milis
.BLacKBaRoN. tehlikeli arkadaşlar. rakiplerimiz ilk opta gidiyorlar. Bakalım ALARM savaşına tam randımanlı gidince ne olacak. Hayır Rakro.31 vardı şimdi birde .BLacKBaRoN. çıktı :)))

Şimdiye kadar hep ALARM klanlarına klanın yarısıyla gidiyorduk. ya da savunma durumundaydık :)

Ama ALARM klanlarının kalitesiyle birlikte güzel bir savaş olacağını hissediyorum.

Bu hesaplardan oyuncularımza yazılan hakaret içerikli ,ahlak dışı mesajlardan bilgin var mı mesela ? Ben gerçekleri dile getiriyorum ,nitekim alttaki alıntıladığım postta itiraf da etmiş eleman.Kendinde doğruluyorsun gerçi...

Buarada bana savunma atılmadı ben gideyim de köylerimi rakip klana peşkeş çekeyim diye bir mantığı şahsen ben kabul etmiyorum.Sizle aynı düşüncede olmayışım olayları bilmediğim veya başkalarının ağzından konuştuğum anlamına gelmez .Görünen köye klavuz gerekmiyor ,artiz ekibininin köylerine genel olarak bakılacak olursa kimlerin kimi nasıl topladığı belli, belki arada bir istisna vardır oda kaideyi bozmaz.Silmeninde bir adabı olur,silerken rakibe peşkeş çekmezsin birlikte oynadıgın söz verdiğin adamlara bakıcı atar bırakır gidersin .Bu oyun devam eden bir süreç ,yaşananlar o dünyada kalmayıp sonrakilerede hasbelkader yansıyor.

40 yaşındasın yazdığın cümleden ben utandım .Bir defa arkandan atıp tuttuğum yok Yunus bey, burada senin ve tüm oyuncuların görebildiği bir platformda açıkca fikirlerimi ve yapılanları dile getiriyorum varsa bir argümanın benim hakkımda cıkar konuşursun .Cevabını da alaya alınarak değil yaşına hürmeten adabıyla alırsın.Egonu Azapta tanıdıklarının sayısı ile tatmin ediyor olman da bir hayli ilginç .Bu oyunda çoğu kişi artık birbirine bir yerden aşina veya denk gelip birbirleriyle oyun oynamış insanlar.Tahrik konusuna gelecek olursak,hesap satın almalar satılık köyler ile ilgili yazmış oldugun profil bende dahil olmak üzere bir çok insanı gayet tahrik etti bunu kabul etmemekte direnmeni anlamış değilim .

Artiz ekibi kim onu dahi bilmiyorum ben
Ben yazdimki yazdimdan utanicam devlete muhalefet yapan toplum gibisin ben konusimde bbelki bi kaç kişi kandirrim hesabiyla yaziyorsun furkana söz verdim senin gibi kendi soylemini öne cikaran insanlarla yazışmalara konusmayada gerek yok bildim bildik cinslerden korkucaksin benden uzak ol kafi benim icin
Bu hesaplardan oyuncularımza yazılan hakaret içerikli ,ahlak dışı mesajlardan bilgin var mı mesela ? Ben gerçekleri dile getiriyorum ,nitekim alttaki alıntıladığım postta itiraf da etmiş eleman.Kendinde doğruluyorsun gerçi...

Buarada bana savunma atılmadı ben gideyim de köylerimi rakip klana peşkeş çekeyim diye bir mantığı şahsen ben kabul etmiyorum.Sizle aynı düşüncede olmayışım olayları bilmediğim veya başkalarının ağzından konuştuğum anlamına gelmez .Görünen köye klavuz gerekmiyor ,artiz ekibininin köylerine genel olarak bakılacak olursa kimlerin kimi nasıl topladığı belli, belki arada bir istisna vardır oda kaideyi bozmaz.Silmeninde bir adabı olur,silerken rakibe peşkeş çekmezsin birlikte oynadıgın söz verdiğin adamlara bakıcı atar bırakır gidersin .Bu oyun devam eden bir süreç ,yaşananlar o dünyada kalmayıp sonrakilerede hasbelkader yansıyor.

40 yaşındasın yazdığın cümleden ben utandım .Bir defa arkandan atıp tuttuğum yok Yunus bey, burada senin ve tüm oyuncuların görebildiği bir platformda açıkca fikirlerimi ve yapılanları dile getiriyorum varsa bir argümanın benim hakkımda cıkar konuşursun .Cevabını da alaya alınarak değil yaşına hürmeten adabıyla alırsın.Egonu Azapta tanıdıklarının sayısı ile tatmin ediyor olman da bir hayli ilginç .Bu oyunda çoğu kişi artık birbirine bir yerden aşina veya denk gelip birbirleriyle oyun oynamış insanlar.Tahrik konusuna gelecek olursak,hesap satın almalar satılık köyler ile ilgili yazmış oldugun profil bende dahil olmak üzere bir çok insanı gayet tahrik etti bunu kabul etmemekte direnmeni anlamış değilim .
64samata63 ve diğeri size ne dedi ne etti ne soyledi bilmiyorum allahin bir oldu kadarda eminim bundan sen şu an yaptin benim üstüme biseyleri birakmaya calismak baska birsey görmüyorum burda

Adam olaydın oyuncuya sahip çıkaydın adamin etti küfürler beni balamaz

Bu adam bana kufur etti bunu klandan uzaklastirin dedimde hepiniz oyuncuyu tuttunuz adam size kufur edince bi nebze beni ablamızınızdır umarim adamin yazdi mesajı ilettim sizinkilere kufur ediyor diye siz naptiniz hıc birsey adam resmen eline verim şunu yapım bunu yapım dedi ben şikayet bile etmedim koylere gelince adam kamileri bana yollayıp koyleri bosaltti kesim yaptı bende oyunu birakiyom dedi en son yazdinda bizde topladik koyleri paslama bu sadece bundan kendinize biseyler çıkaramaya calismayin yemezler

BlackBaron.

Mızrakçı
Havadar bir yere gidelim seninle
Sen sigaranı yak, ben de çay içeyim,
Sıkılırsan sakın çekinme sevgilim,
Arabada dertli müzik dinleyelim,
Sakın vakit doldu ayrılalım deme,
Bu dünya beni çok yordu;
Dayanamam ben bedenimi keserim...
Dayanamam ben vücudumu keserim..
Çeker giderim anlıyo musun?
Çeker giderim...

Dağıldım darmadağınık
Kocaman göz yaşlarım
Ey büyük allahım
Ya beni güldür ya da öldür...

X-Rois.

Ağır Atlı
Seç beğen al klan senin :)

Emeğinize sağlık brom yıkılan bir klanın küllerinden yeniden tutuşan yanan büyüyen bir ekip ve nihayetinde rakiplerine üstün gelip neticeye ulaştı azap klanında oynayan her arkadaşıma abime kardeşime başarılarından dolayı saygı duyuyorum her klanın her oyuncunun üstesinden gelebilecek bir durum değildi tebrikler arkadaslar :)

Rakro.31

Okçu
Emeğinize sağlık brom yıkılan bir klanın küllerinden yeniden tutuşan yanan büyüyen bir ekip ve nihayetinde rakiplerine üstün gelip neticeye ulaştı azap klanında oynayan her arkadaşıma abime kardeşime başarılarından dolayı saygı duyuyorum her klanın her oyuncunun üstesinden gelebilecek bir durum değildi tebrikler arkadaslar :)

Eyvallah kankam adamsın :)