Avenger

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65588

Ziyaretçi
i kardeşim ben kimseyi savunmadım sadece rahatsız olduğum olayın çözümü için öneride bulundum ama şu an herkes aksi anlaşılan uygun bir zeminde konuşamayacağız o yüzden kendi adıma konudan çekiliyorum teşekkür ettim

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Aleykümselam suan trde değilim haftays senle öyle bir oynayacam ki görürsün loosetr seni

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Hiç bir yorumu okumadım nickim taita33 trye döndüğüm an hesap silebilirsin aleykümselam. Klanlar tekrar birleşmiş ayrılmıs umrumda değil. Abilerine de söyle sana arka çıkan kim varsa tek derdim sizsiniz artık. Bunu da herkes bilsin.

DeletedUser63977

Ziyaretçi
Hiç bir yorumu okumadım nickim taita33 trye döndüğüm an hesap silebilirsin aleykümselam. Klanlar tekrar birleşmiş ayrılmıs umrumda değil. Abilerine de söyle sana arka çıkan kim varsa tek derdim sizsiniz artık. Bunu da herkes bilsin.
Bu yazdıklarını unutma aklına kazıcam

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Hırsımı alamadım numaranı da bulacam küfür etmek neymiş soracam sana hiç canını sıkma. Git şimdi köpek gibi arkanda duracak adam ara.

DeletedUser65752

Ziyaretçi
Şimdi gidiyorum burdan senin gibi leşle muhattap olmamak için. Ayın 23 üne kadar hesap boşta. Köyler de boş. Konuştuğunun %1 i kadar adamsan bi hareket yaparsın. O kafanı ezdiğimde anlayacaksın ben kimim.

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Hadi sinirli haline geldi biz anlayış gösterdik de, sen klan arkadaşını şu forumu gören bilmem kaç bin kişiye rezil ettin. Yani lafta rakip olan biziz. Bence sizin birbirinize olan hırsınız bazı etik değerlerinin önüne geçmiş. Senin o küfür ettiğin adam şu an seninle aynı klanda ve zorunlu olarak muhattap olacaksınız. Ya da seninle ortak arkadaşları var. Kol kırılır yen içinde kalır, kalp kırılır ten içinde kalır derler. Sana o klanda tepki koymayanın insanlığından şüphe ederim. Ama gerek oyun gerek genel forum galaksi klanlarından tepkini göreceğine emin olabilirsin.

Ayrıca burası sözel değil yazılı bir platform. Anlık sinirle bir mesaj alıntılayıp altına yorum yapıp gönderip bana cevap yazacağın sürede düzenle butonuna basıp o çirkin yazıyı silebilirdin.

Şu düştüğünüz duruma sadece üzülebiliyorum ne diyeyim. Ben bugün daha fazla yazmak istemiyorum baktıkça sinirim hopluyor.

ANAMA AVRADIMA OKURKEN DUYGULANDIM, GÖZÜMDEN 2 DAMLA YAŞ SÜZÜLDÜ BE

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Seviyesizlik bu kadar aşağılıkça yapıldığında şerefsizlik olur ki ondan utanmasını beklemezsin

Gereksiz bir konu açılınca yeri burası değil diye anında kilitleniyorsa gereksiz kullanıcının da yeri burası değil

Luciferr

Dük
Herkes uatune gitmis de bilmem neymis de. Gecin bu ayaklari kardesim gecin. Beceremediniz, bu kafayla hic beceremeyecektiniz zaten.

bolubjk*

Ağır Atlı
Bu ekipler bu zamana kadar aynı çatı altında gerçekten nasıl kalmış çok büyük merak konusu
Üstte dalga geçilmiş ama bu zamana kadar bu ekipler bir arada durmuşsa ve kim yapmışsa büyük bir başarı gerçekten
Adam daha 1 gün önce beraber oynadığı arkadaşına ortada bişey yokken ana katacak kadar körelmiş.. hay maşallah ne diyelim

myw**

Dük
Konumunu annene sor daha iyi bilir ;)

konuları bilmiyorum kim haklıdır haksızdır fikrim yok , burda birbirinize giydirin kızdırın yada hakaret edin fakat bu yazı hiç uygun olmamış oyuna bu kadar kendinizi kaptırmayın su forumda sürekli tartışma ve kavga içinde olan cocukların bile böyle yazısını görmedim ne kadar ayıp ya , anana sor nedemek , kendini de bu kadar insan içinde ne duruma düşürüyorsun mod falan olsam direk globalı atardım o i p ile bir daha oyuna girmene müsade etmezdim

DeletedUser63321

Ziyaretçi
bu postun cezasının zaten sadece forumdan değil de oyundan da uzaklaştırma falan olması gerekmiyor mu? bildiğim kadarıyla oyun hesaplarımız ile forum hesaplarımız bu kadar bağımsız değil birbirinden. bunu takım liderine iletip şikayet edelim bence gereğini yapacaklardır.

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Tr*llf*th*r büyük seviye sıkıntısı yaşamıssın be .. belki iyi oyuncusun ama için çürümüş yazık :(

DeletedUser64975

Ziyaretçi
Hayırlı Olsun umarım bu world için doğru karar alınmıştır.