Attack Planner Gelişimi (Premium)

• Konuyu başlatan DeletedUser58021
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58021

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar, bu konuyu destek ekibi yönlendirmesiyle burada sizlerle paylaşıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Premium faydalarını çok görüyoruz lakin eksikler var. Sürekli operasyonlar yapıyoruz ve dolayısıyla attack planner kullanıyoruz. Köy sayısı arttıkça bu işlem zorlaşıyor.
Strateji oyunu olduğundan köy isimlerimi tek isimde topluyorum.
Örnek bi operasyonda 5 köye saldıracağım ve her köye 15 saldırı yollamam gerekiyor yani toplamda 75 saldırı köyümü 5 e bölerek atmak durumundayım. Tek tek koordinat aramaktan gözlerim ağrıdı artık bu duruma bi çözüm istiyorum mümkünse.

En azından premium alanlara özel bi seçenek olmalı, haritadan belirlediğimiz köyleri seçip planner a aktarabilecek basit bir sistem yapılsa...:S:S

DeletedUser54218

Ziyaretçi
Destek ekibimi yönlendirdi? Bizemi sormanı söyledi yani?

DeletedUser58021

Ziyaretçi
"Önerilerinizi forumdaki Öneriler başlığı altında belirtebilirsiniz. Yaptığınız öneri incelendikten ve değerlendirildikten sonra uygun görülürse oylamaya sunulacaktır. Oyuncular tarafından yapılan oylamadan sonra her hafta en fazla oy alan öneri geliştirme ekibimize iletilecek ve konu üzerinde yapılan çalışmalar hakkında sizlere bilgi verilecektir.

Oyunun geliştirilmesinde bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz."

DeletedUser54218

Ziyaretçi
He şimdi oldu. Önerdiğiniz şey çok faydalı bir özellik keşke yapılsa fakat bu oyunda üyelerin istekleri pek kaide alınmıyor. O yüzden sordum..