Asker nasıl basılır

• Konuyu başlatan DeletedUser827
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser827

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,
Bu oyunda asker nasıl basılıyor..
Kışla,ahır nasıl yapılıyor..
Yardımcı olurmusunuz..?

DeletedUser

Ziyaretçi
ana binayı 3. seviyeye getir
sonra kışla basıp mızrak basmaya başlayabilirsin
ana binayı 5. seviyeye getirip demirci yapabilir, diğer askerleri araştırmaya başlayabilirsin

DeletedUser827

Ziyaretçi
Bu yardım menüsünde nerede belirtilmiş acaba?

Öncelikle yardım için teşekkürler..
Bu söyledikleriniz yardım menüsünde var mı?
Ben bulamadım da..
İyi oyunlar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansavaslariyla aynıdır :) Yardım bölümünden bakabilrsiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Yardım bölümünde Binalar başlığı var. Orayı açtığında çıkan pencerede hangi bina hakkında yardım almak istersen resmine tıklayabilirsin. Binayı yapmak için önkoşullar orada belirtilir.
Örnek:

Kışla
Kışlada piyade üretebilirsin. Kışlanın seviyesi ne kadar yüksekse ordularını o kadar hızlı üretebilirsin.

Azami inşa seviyesi: 25

Önkoşullar
Ana bina (Seviye 3)

DeletedUser

Ziyaretçi
Askeri yani Birimleri kışlada üretebilirsin. Kışla yapabilmek için ana binanın 3. seviyede olması gerekir.

Başta sadece mızrakçı üretebilirsin, diğer birimler özellikle demirciye ve başka yeni binalara ihtiyaç duyarlar (örneğin at çiftliği ya da atölye).

Bir birimin ne gibi ön koşulları olduğunu ve hangi özelliklere sahip olduğuna ilişkin açıklamayı oyuna girdiğinde Sol üst köşedeki Yardım butonuna basarak bulabilirsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla oyuna yeni başlamış birinin bu şekilde ana forumda yazacağı bir başlığa dünya kadar alay ağırlıklı mesaj gelirdi :(

Eğer bu tür mesajlar modlar tarafından silinmemişse helal olsun. Ciddi ciddi cevap veren arkadaşlarada tebrikler...

Dostum arkadaşların dediği gibi yardım bölümünde herşeyi bulabilirsin. Asker nasıl basılır anlatmışlar, ayrıca basacağın askerlerin birbirinden farklı özellikleri vardır. Kimisi saldırıda kimisi savunmada iyidir. Kimisi hepsinde ortadır vs. o özellikleride iyi analiz et, ona göre askerlerini çoğaltırsın. Ama en iyisi bunları yaparken haritada sana yakın tecrübeli bir arkadaştan tecrübe paylaşımı talebinde bulun.

Önüne gelenede sormanı tavsiye etmem, zira "bak şimdi askerleri boşalt sen köyden, ben misyoner denen bir asker yolluyorum o inancını arttıracak köyünün ve daha iyi savaşacak askerlerin" tarzında yaklaşımlarlada karşılaşabilirsin :)

Oyundan muhabbetin olan güvendiğin birileri ile tartışarak kısa sürede çözersin oyunu. Hadi kolay gelsin.

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşım boş ver sen asker basma zaten köyün sömürge olur olmadı alırlar köyünü..:9

çünkü 4.5 sene önce bende oyuna ilk başladıgımda başıma gelmişti..:)

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşım boş ver sen asker basma zaten köyün sömürge olur olmadı alırlar köyünü..:9

çünkü 4.5 sene önce bende oyuna ilk başladıgımda başıma gelmişti..:)

3,5 sene once oyuna basladigimda hic bi halti bilmiyordum (ogame tarzi oyunlardaki tecrubem haric) köyümü kimse almadi bide ustune ilk oynadigim worldde oyun 1.'si olup bide ustunede guzel bi ceza yedim.

jitans

Kılıç Ustası
3,5 sene once oyuna basladigimda hic bi halti bilmiyordum (ogame tarzi oyunlardaki tecrubem haric) köyümü kimse almadi bide ustune ilk oynadigim worldde oyun 1.'si olup bide ustunede guzel bi ceza yedim.

klansavaşları 2007 de açıldı bilginize 2007 nin şubat yada martında :) bitefightta reklam vermişti de oradan biliyorum w1 e ilk girinlerdenim fakat tarih 2007 idi 2009-2007=2 max 2 yıldır oynarsınız bizim serverda :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya benim ana binam sewiye 3 te ama hala kisla cikmadi

DeletedUser

Ziyaretçi
klansavaşları 2007 de açıldı bilginize 2007 nin şubat yada martında :) bitefightta reklam vermişti de oradan biliyorum w1 e ilk girinlerdenim fakat tarih 2007 idi 2009-2007=2 max 2 yıldır oynarsınız bizim serverda :D

türk servırı degildi..alman serverı idi..:)
w4 de başlamıştım orada..:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.