Artiz - Zt

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SeteLah

Milis
Alper abi bu kendini panda zanneden kanatlı karınca niye ağlıyor bu kadar yaw görmüyor mu acaba profilimdeki ASLAN resmini . Tek nefeste yerim adamı ben :) :)

SeteLah

Milis
Ne güzel barbarlar ile vs atıyordum zorla sinirlendirdiniz beni gerçi değişen bisey olmadi şu anda da barbarlar ile vs atiyorum gibi bişey :) istediğim köyü alıp çıkıyorum. Dua edin şu ara islerim yoğun oyuna bakamıyorum fazla :)

honey badger

Okçu
Sen şeymisin ya bütün konuşmaların sadece sonunu okuyan 1 gram beyniyle kendi çapında laf sokmaya çalışan emekli olmuş geceleri uyuyup gündüzleri oyun oynayan asosyal ihtiyar mısın yoksa ? Kimsin sen kim . Haritanın her yerinde köyüm var daha ismini görmedim . Biz şeffaf adamız olm oyundan mesaj atıp sonra engeli basan peşine atılan 2 3 mesajı tutup burada paylaşıp bi bok yemiş gibi göstermeye çalışan o kolpaci arkadaşlarından değiliz. Daha 5 6 gün öncesine kadar hep goy goy yapıyordum ben forumda hatta burdada yazdim oyunda kesim puanim bile yoktu 5 6 gün öncesine kadar . Sizinkiler kendisi kaşındı sonra bende stratejik 1 2 hamle ile merkezinizden köy alınca iyice kudurdular biontech aşısı olmuş covid 19 virüsü gibi .
Sen yaz bana oyundan ben sana aslanı da kediyide miyavı da göstereyim yeğenimmmmmmm
Engeli basmasın da her gece seninle mi konuşup uğraşsın en iyisini yapmış muhabbete girmemiş hiç :) neyse savaşınızda başarılar dilerim forumla uğraşmayacağım artık boş yapılıyor savaşıyoruz zaten hadi eyvallah

Paratoner41

Kılıç Ustası
Kardeşim seninle anlaşma yapmadık mi biz ? Mesai saatlerinde fake atmak yasak degilmiydi :)

altta göndereceğim mesajında bizim klana karşı biraz saygısızlık sezdim o yüzden :)
oyun hayatın boyunca tek seferde kaç saldırı gördün la?

Ne güzel barbarlar ile vs atıyordum zorla sinirlendirdiniz beni gerçi değişen bisey olmadi şu anda da barbarlar ile vs atiyorum gibi bişey :) istediğim köyü alıp çıkıyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.