Artiz vs Qapat

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Ya pusula başlığında adam üşenmemiş kaç dakika video çekip youtube a koymuş burada raporu geçtim istatistik bile yok @haykocu54. Bi el at yav şenlensin buralar :p

Deleted User - 5317999

Ziyaretçi
Ya pusula başlığında adam üşenmemiş kaç dakika video çekip youtube a koymuş burada raporu geçtim istatistik bile yok @haykocu54. Bi el at yav şenlensin buralar :p

gece gece kulağım çınladı geldim :D

şuan +12 köy öndeyiz fakat bu benim için başarısızlıktır. başarısızlığımın neyini atayım buraya :D

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
deme öyle geçen kamilerimi yakaladınız enes foruma atıyodu az daha dalga geçsinler diye zor durdurdum sfgjk

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Yüzüme de yapıyo öyle şeyler karadenizli tabi hemen parlıyo sfhj

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko w47 de aynı saftaydık :) ben multici,botcu,hileci olduklarını her zaman sakınmadan söyledim onların :)

Ayrıca şansına balına yüzün gülüyor post atacak yüzün bile yoktu o banlar olmasa 47 de :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Herkesin dilinde bu var anlamadım ki niye yüzüm olmasın? Benim hesabım hala w47 de duruyor puanı da iddia edilenin aksine 0 değil. Şimdiye kadar ben hariç herkese bir zararı dokunan soanın şimdiye kadar zaten bana hiçbir zararı olmadı. O yüzden şansım balımla ilgili bir konu yok ortada ben en kötü zamanda da foruma girebiliyorum en iyi zamanda da. Sağdan soldan duyduklarına inanma serhat kaç aydır soa ile savaştığımı aha dayıya sor @12345x1 :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ne güzel bitirdin cümleni isko, bende kaç zamandır seni kime benzettiğimi çıkardım çıkarıcam ahada sen o video da çocuğa çok benziyon he :) konuşman, tarzın, sallamaların, yalanların hepsi aynı sen. :) tanışıklık var mı yoksa ?

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko anlamadım şimdi sen RESPAWN ı topluyorsun NOP da seni mi ? :) ama sende RESPAWN lısın içerden mi çökertiyorsun yani :D

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
oyunun şu seviyesinde bırakılmış hesapları toplayınca kendi klanını içerden çökertiyorsun sayılıyor sanırım

tabi sen hiç oyunun bu evresine kalamadığın için sağlık olsun bilmemen normal sana göre hala bunlar pushing felan sayılır :) @- S i N S e R -

12345x1

Mızrakçı
Herkesin dilinde bu var anlamadım ki niye yüzüm olmasın? Benim hesabım hala w47 de duruyor puanı da iddia edilenin aksine 0 değil. Şimdiye kadar ben hariç herkese bir zararı dokunan soanın şimdiye kadar zaten bana hiçbir zararı olmadı. O yüzden şansım balımla ilgili bir konu yok ortada ben en kötü zamanda da foruma girebiliyorum en iyi zamanda da. Sağdan soldan duyduklarına inanma serhat kaç aydır soa ile savaştığımı aha dayıya sor @12345x1 :p
İsko şu w47nin tüm zevkini sen çıkardın kfngjdn

DeletedUser63005

Ziyaretçi

Herkesin ağzında bu var çünkü senin üslubundan dolayı ben w47de oynamadım olanlarıda bilmem dışardan gördüklerimi söyliyim senide w41den sadece biliyorum belki üslubun biraz düzgün olsa çoğu kişinin sana sempati duyacağı biri olabilirsin ( tanımam etmem belki diyorum) ama üslubun aşırı derece yanlış aynı üslup serhattada var ben onada dedim yapıcı ol yıkıcı olma diye aynı şey sanada geçerli şimdi muhtemelen bu mesajımada atarlı bir yazı yazarsın diye düşünüyorum çünkü bu mesajı seni küçük düşürme amacıyla yazdığımı düşünürsün ama öyle değil bak ben sana bir gerçeği söyliyim kesinlikle isim vermiycem w41de senle ilk atıştığımızda senin klanında benim çok eski worldlerden dostlarım vardı onlarda forumu takip ediyordu ve senle tartışmaya başlayınca bana şunu yazdılar "kanka iskambille tartışma o çocuk laftan anlamıyo herkesle o şekilde zıtlaşıyor biz zıtlaşmak istemediğimiz için her dediğine evet diyip susuyoruz dedi" bak bu gerçektir bu mesajı senin o dönemde siz isyan dınız biz bangdik o isyan klanındaki ve yönetimdeki bir kişi söyledi hatta senin yaptığın bir opta senle yanyana savaşan adam. ben bunu sana w41 dahil her yerde söyledim sen her konuşmanda egonu hep ön plana çekiyosun hep egolu tavırlarla ben en iyiyim ben şöyleyime getirmeye çalışan mesajlarla karşılık veriyorsun. Bunu yapma sen klanlar tarihinin en iyi oyuncusuda olabilirsin bu dediğim serhat içinde geçerli 2nizde en iyi oyuncu olabilirsiniz tek başınıza bir dünyayı kapatsanız dahi sırf bu üsluptan dolayı kimse size saygı duymaz. bu dünyanın başında bile ben şu mesajı gördüm biri serhata mesaj attı serhat biraz agresif cevap verince sendede iskoluk var senle uğraşamam dedi adam bak sen insanların bilincinde böyle bir yer kurdun kendine bu yüzden herkes sana şansına balına diyerek bakıyor ;) bu laflarıma ister atar yap ister normal cevap ver ben bunları kötülemek için yazmadım haydi selametle;
Dipnot: rapor fln bekliyorum ama hiç paylaşım olmuyor rapor paylaşılcakmı ?

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
@isko* , @- S i N S e R -

İkinizi de w50 de aynı klanda başlatayım , iyi anlaşırsınız siz

yanına emiri kendine de koyarsan bence asıl ölüm grubu biz oluruz :D

@blacktime987 düşmanlarımdan veya beni tanımayanlardan saygı görmek gibi bir arzum yok. ekip arkadaşlarım ve beni tanıyanlar zaten yeteri kadar saygı gösteriyorlar. Hatta ekip arkadaşlarım dediğim kişiler şu ana kadar en az 1 dünyada benimle düşman olmuş kişiler. Ben her daim diyorum empati yapma yoksunu insanlara zorla empati yaptırıyorum siz 1 saygısızlık yaptıysanız bana veya ekip arkadaşlarıma 10 katını benden görebilirsiniz. Bunun içinde kimseden özür dileme ihtiyacı duymuyorum. Konuyu bu noktaya taşıyanlar özür dilemesi kâfidir :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
bu arada w41 de ziyalar da başta beni sevmeyip hatta nefret ediyorlardı sonuca bakacak olarak birleşme olduktan sonra bayağı sohbet muhabbet ettiğimiz kişiler olduk. w50de misal w37de düşman olduğum SANCAK klanı ile başlıyacağım. İnsan bir oturup düşünür lan isko demek ki tüm düşmanlarına karşı böyle değilmiş diye ;)

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bak yine diyorum ben seni tanımam w41de senle düşmandım ve düşmanlığın sürecinde orda tartışmayı ilk çıkaran sendin ben hiçbir platformda girip düşmanıma saygısızlık yapmam sadece istatistik paylaşırım ama sen direk atarlı giderli geliyorsun doğrudur dost olunca üslubun değişebilir ben onu bilemem dediğim gibi senle yan yana olmadı ama hala özür bekliyorsun kendinde hiç hata aramıyorsun :) Her zaman karşısı hatalı olmaz dostum bazen insanın kendinde de hata araması gerekir :) Bak mesela ben classicde serhatlaydım ama w50de muhtemelen serhatla düşman olucaz :) Bu worldde hep serhatı savundum çünkü dostumdu ama w50de düşman oluncada zıtlaşıcaz bu zaten herkes için öyledir ama ben zıtlaşsam dahi egolu bir tavırla kindar olarak zıtlaşmıyorum sana anlatmak istediğim oydu sen öyle bir tavır koyuyorsunki adamı öldürmek ister gibi yanlış olan bu işte :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
oysa herkes öldürür sevdiğini be crycover

kendi yaptığın bir şeyi sayfalar boyu pushing pushing diye ağlayıp ne karakterini ne hile hurdasını bırakmadığın vefaya bu kadar yüklenmemek gerekir. kendiniz pek ala oyuncuyuz egosuyla buraya yazı yazarken pushing dediğin şeyi kendiniz yapınca bi de üste çıkmanızdan benim öldürmek ister gibi yorumlarım acıtmaz kimseyi :)