ARTİZ EKİBİ OLARAK VEDA !

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Enes gibi bağlılık yönünden iyi bir adamın ekibini daha kaybeden nop ta sırada sizce hangi ekip var vedaya ya da kopmaya hazırlanan ? ama asıl kayışın koptuğu yer error ekibini bezdirdikleri gün olacak , o gün nop için güneş batıdan doğacak ( nop bu dünya error oyuncuları hariç geri kalan herkesi kullan at politikasında )

DeletedUser69041

Ziyaretçi
Enes gibi bağlılık yönünden iyi bir adamın ekibini daha kaybeden nop ta sırada sizce hangi ekip var vedaya ya da kopmaya hazırlanan ? ama asıl kayışın koptuğu yer error ekibini bezdirdikleri gün olacak , o gün nop için güneş batıdan doğacak ( nop bu dünya error oyuncuları hariç geri kalan herkesi kullan at politikasında )

Bu politika nop yönetmeliğinin kaçıncı maddesi ben bunu atlamışım okurken.

DeletedUser69984

Ziyaretçi
Bu politika nop yönetmeliğinin kaçıncı maddesi ben bunu atlamışım okurken.
Aslında bu hep vardı ama bunun 50 de uygulanmaması başta soa olmak üzere herkes tarafından göz ardı edildi..ama 50 de klan nop değil trickers tı ve göz ardı edilmesinin sebebi de buydu .. error ekibi w40 tan kalan borcunu nop a ödediğini hissettiği gün gerekeni yapacaktır lakin şu unutulmamalı ; nop yanına başka klan ekipleri almadan bu oyunda bir başarısızlık timsalidir ve bunu gizlemek içinde her yerde hacım lobileri yapıp daha sonra toplu ban yiyip kaçış planlarını uygularlar

PANDA*

Çaylak
Lak lakçı arkadaşta siliyormuş
Beleş köy bıraktık alarm da ellemicek işte çocuk gibi sevinip köy toplamanız lazım şimdi niye siliyonuz yakışmadı lak lakçı arkadaş

tabi işinize gelmiyor alarm zaten ezecekti tampon görevi görüyorduk. Şimdi o bölgeyi siz alsanızda tutamicağınızı bildiğiniz için kaçın bakalım.Lak lakçı alarm bizi vura vura sildirdi diye anılmamak istiyor tabi

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Benım takıldıgım nokta ben foruma yazıyorum bırakma sebebimi adam bana lak lak etme sil diyo kendide siliyo bana gizli sevdası var sanırım oynar düşünüyodum

Circassian

Çaylak
Çok abarttınız, oyuncuya söz geçiremeyip hesap silen yöneticide ilk defa görüyorum.

yeri geldiğinde biz nop uz bi oyuz diyolar kendi yapamadıkları svaunma işini arkadaşımızında isteğiyle ona devrettiker ama iş o kadar karışık ve içinden çıkılamaz bi hal almışki artiz ekibi olarak nopun bu kadar vurdumduymaz tavırları ve egosu karşısında onlar çabalamıyoken biz neden kendimizden bu kadar ödün verelim dedik

PANDA*

Çaylak
Çok abarttınız, oyuncuya söz geçiremeyip hesap silen yöneticide ilk defa görüyorum.

sonkez söyleyeceğim sana. Ordaki konuşma bardağı taşıran son damla olduğu için örnek teşkil etsin diye atılmıştır. Arkada hiçbirşeye karışmayıp tamamıyla ne konuşuldu bilgin yok. Git abilerin anlatsın sana tabi kendilerioyuna bakmıyor anca lak lak yapıyorlar. Biz uzatmadık duruşumuzla sil yapıyoruz.
Kaldıkı genel olarak nop klanalrı arasında tek bır klan total kesimde önümüzde biz bu kadar yapabildik bu kadar köy sayımızla. Daha iyisini beleş köy kovalayan günde 1 saat oyuna giren öilyonluk abileriniz yapsın. Ben burada ne mesajlar yayınlardımda dua etsinler sevdiğim saydığım kişiler var aralarda.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ee insanların orasını burasını kesmekle oynanmıyor oyun. Bakalım kim kimin neresini kesiyor bu gidişle. Topukları malum yere vura vura gidecek en son kendisi.

Artiz ekibini bu duruşlarından dolayı tebrik ederim.
Biyere gitmez nop hesap sildikten sonra koşa koşa alarma geçer world bile kapattirirlar aferin en zor yenecegimiz dusmani fitne fesatla icerden çatirdattin diye

LAragon99

Milis
Sadece forumda yazılan ( silinen ) iki mesaj ışığında yorum yapmak gerekirse, boş yere söylenen bazı cümleleri bahane etmeyelim. Siz o mesajları foruma yazarken zaten hesap silmeyi kafaya koymuşsunuz yani gelip haklısınız denilse bile mutlak son değişmeyecekti o yüzden konuyu başka yerlere çekmenin anlamı yok. ( Forumda olanlardan başka şeyler var diyorsanız bilemem polemik yaratmak için yazmadım )

Haklısınız yada haksızsınız önemli değil. Keşke konuyu klan forumunda değilde yönetici ekibiyle konuşsaydınız. Gerekirse Artiz klanı olarak değil Nop klanı olarak hesap sil yapılırdı, işte o zaman bir duruş olurdu.

Hepinizin eline sağlık. Devam eden arkadaşlara başarılar. Ben Faruk abiyi tutuyorum.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Nopa bu dünyada ne oluyor ? En güzel muhabbetlerin döndüğü klanlardan biri olmasına rağmen hiçbir başarısızlık yokken bu kadar üye kaybı nasıl oluyor yöneticiler falan mı değişti klanda
Mesut abiyle mert biraktiginda zaten catirdamisti klan ne duzgun op ne de duzgun savunma organizasyonu ilerliyor klanda ugrasan az sayida kisi var ama iş gormuyor benim gozlemim bu

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Sadece forumda yazılan ( silinen ) iki mesaj ışığında yorum yapmak gerekirse, boş yere söylenen bazı cümleleri bahane etmeyelim. Siz o mesajları foruma yazarken zaten hesap silmeyi kafaya koymuşsunuz yani gelip haklısınız denilse bile mutlak son değişmeyecekti o yüzden konuyu başka yerlere çekmenin anlamı yok. ( Forumda olanlardan başka şeyler var diyorsanız bilemem polemik yaratmak için yazmadım )

Haklısınız yada haksızsınız önemli değil. Keşke konuyu klan forumunda değilde yönetici ekibiyle konuşsaydınız. Gerekirse Artiz klanı olarak değil Nop klanı olarak hesap sil yapılırdı, işte o zaman bir duruş olurdu.

Hepinizin eline sağlık. Devam eden arkadaşlara başarılar. Ben Faruk abiyi tutuyorum.
Adamlar konusmuslar lak lak etmeyin sil demişler hocam işte okumadinmi ustteki mesajlari

LAragon99

Milis
Adamlar konusmuslar lak lak etmeyin sil demişler hocam işte okumadinmi ustteki mesajlari

O konuşmalar forumdaki mesajlardan sonra olmuştur diye düşündüğüm için yazdım. Tam olarak bu konuyu anlatmaya çalıştım zaten. Klan forumunda yayınlanan mesajdan sonra ne dendiğinin önemi yok artık.

DeletedUser62782

Ziyaretçi

Bundan 2 hafta önce yonetım formunda konusuldu yapılması gerekenler yazdık orda kimse oralı olmadı sonrasında bıze yazılanlarda yapılmadı hala aynı işleyiş foruma evet yazı silmek için yazıldı ama silmenin sebebi anlatılıyordu ama o yazı kimse okumasın siz buraya gelince koyun gibi olaylardan haberiniz olmadan konusabılın diyede kaldırıldı o yüzden burda fikir sahibi olamadan konuşabiliyorsun.O yazılar zaten kalkması lazım yoksa nop bu kadar adamı başka dunyada nası kandırıp çekecek .Çağrırken tavırla alınca tavır sanki ilk istiyorsun mağazadan ürünü alıyorsun sonrasında bu benım malım istedigimi yaparım tavırları yada işci patron ilişkisimi istenilen anlamak güç.Muhabbet uzamasına gerek yok biz sildik gittik toplarsınız savaşırsınız ben inanıyorum bu kafayla kazanırsınız

LAragon99

Milis
Bundan 2 hafta önce yonetım formunda konusuldu yapılması gerekenler yazdık orda kimse oralı olmadı sonrasında bıze yazılanlarda yapılmadı hala aynı işleyiş foruma evet yazı silmek için yazıldı ama silmenin sebebi anlatılıyordu ama o yazı kimse okumasın siz buraya gelince koyun gibi olaylardan haberiniz olmadan konusabılın diyede kaldırıldı o yüzden burda fikir sahibi olamadan konuşabiliyorsun.O yazılar zaten kalkması lazım yoksa nop bu kadar adamı başka dunyada nası kandırıp çekecek .Çağrırken tavırla alınca tavır sanki ilk istiyorsun mağazadan ürünü alıyorsun sonrasında bu benım malım istedigimi yaparım tavırları yada işci patron ilişkisimi istenilen anlamak güç.Muhabbet uzamasına gerek yok biz sildik gittik toplarsınız savaşırsınız ben inanıyorum bu kafayla kazanırsınız

Bak siz ne kadar nazik konuşuyorsunuz değil mi? Demek size lak lak dediler he... Çok ayıp. Sağlıklı iletişim kurabileceğimize inanmıyorum, başarılar.

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Bak siz ne kadar nazik konuşuyorsunuz değil mi? Demek size lak lak dediler he... Çok ayıp. Sağlıklı iletişim kurabileceğimize inanmıyorum, başarılar.

Evet sen böyle savun devam et olayları iyi analiz et destekle belki iyi yerlere gelirsin .Konuşmayı yapamıyorum dilim dönmüyo çok