Arrow Klanları Diplomasisi

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48361

Ziyaretçi
Uff kanka ne has olur haritada yukarı çıkarım biraz :D :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
ben oyun hayatımda bu kadar rahat harita ve acemi oyuncu görmedim :D gel tabi olum panayır burası

sorry, i cant speak in turkish, please translate it :D:DASçödnmasjkdhjasdashjdkvasjkdasd

olum ağladım lan okurken ağladım troll

DeletedUser601

Ziyaretçi
Bize gelen pm lerde herkes Arrow la savaşalım ne dersiniz diyorlardı. Şahsım adına bende iyi klan ve elit oyuncular güzel savaşlar olur heyecan adına dogru tercihde budur diyordum. Amaç oyunda daha fazla aksiyon ve çekiş olsun düşüncesi hakimdi. Son zamanlarda gelişien diplomasi durumlarını şaşkınla izler oldum.

AzTeK klanları kurucularından bir kişi olaraktan; Pm lerde vs yapmadan Arrow la açıktan Müttefik klan olmak istiyorum. Özümüzde ne isek sözümüzde budur. Gizliligimizde yoktur.

Bazı anlayanlar anlamıştır. Kolay gelsin

DeletedUser33347

Ziyaretçi
Selam Hasan abi.

Bu servera başlarken sizinle beraber hareket ederiz mantığındaydım zira seni Kaan ve Erkan abiden,turkbye Erdem hoca ve bitli kedi Fatih hocaylada eski dostluklarım vardı.Sizi kendime yakın hissetmiştim,geçmiştede herhangi bi sürtüşmemiz olmamıştı.

Ancak oyunun ileriki aşamalarında anladım ki Aztek klanları bize karşı aynı hisleri beslemiyordu.Nedenini anlamadım hiç soruşturmadım da.

Ama yinede bişey gelmiş değil,zamanında bi teklif oldu.ARROW klanları adına müttefikliği kabul ediyorum.

Hayırlı olsun iki tarafada...

DeletedUser

Ziyaretçi
Selam Hasan abi.

Bu servera başlarken sizinle beraber hareket ederiz mantığındaydım zira seni Kaan ve Erkan abiden,turkbye Erdem hoca ve bitli kedi Fatih hocaylada eski dostluklarım vardı.Sizi kendime yakın hissetmiştim,geçmiştede herhangi bi sürtüşmemiz olmamıştı.

Ancak oyunun ileriki aşamalarında anladım ki Aztek klanları bize karşı aynı hisleri beslemiyordu.Nedenini anlamadım hiç soruşturmadım da.

Ama yinede bişey gelmiş değil,zamanında bi teklif oldu.ARROW klanları adına müttefikliği kabul ediyorum.

Hayırlı olsun iki tarafada...

Hayırlı olsun :)

*perfect*

Yasaklı
sefa sen cıddımısın? bır anda tum dıploması degısecek ve benım sevınmeme neden olacak ehehe :d

hasan abı valla fatıh hoca da bılır merıc de bılır ıhsan da.aztekle bız bır olalım herkesle savasalım dıyordum oyun basından berı.sonra da ıkı klan olarak bızler kapısalım dıyordum ama gıdısat onu gostermedı.sızın bıze bılendıgınızı bende duydum yetkım olmadıgı ıcın karısmadıım.sefa da duymus kı bu zamana kadar gec kalmıs bır mutluk basvurunuz bu bana gre.ızde duyumlar netıcesı sıze teklıf yapmadık sanırım. ama sefa cıddı ıse :) mukemmel.hemen fatıh hocaya yanasayım ben ehehe

DeletedUser601

Ziyaretçi
A.Selam Sefa.

Tarih Olay
Oca 31
00:28 ARRQW klanı ile müttefik olundu.
Oca 31
00:28 ARR0W klanı ile müttefik olundu.
Oca 31
00:26 ARROW klanı ile müttefik olundu.

Her iki ekibide hayırlı olur inşallah.

DeletedUser33347

Ziyaretçi
Tarih Olay
Oca 31
00:31 MaYa klanı ile müttefik olundu.
Oca 31
00:30 KaRa klanı ile müttefik olundu.
Oca 31
00:30 İNKA klanı ile müttefik olundu.
Oca 31
00:30 AzTeK klanı ile müttefik olundu.

DeletedUser601

Ziyaretçi
sefa sen cıddımısın? bır anda tum dıploması degısecek ve benım sevınmeme neden olacak ehehe :d

hasan abı valla fatıh hoca da bılır merıc de bılır ıhsan da.aztekle bız bır olalım herkesle savasalım dıyordum oyun basından berı.sonra da ıkı klan olarak bızler kapısalım dıyordum ama gıdısat onu gostermedı.sızın bıze bılendıgınızı bende duydum yetkım olmadıgı ıcın karısmadıım.sefa da duymus kı bu zamana kadar gec kalmıs bır mutluk basvurunuz bu bana gre.ızde duyumlar netıcesı sıze teklıf yapmadık sanırım. ama sefa cıddı ıse :) mukemmel.hemen fatıh hocaya yanasayım ben ehehe

Ben sizlerin bir çogunu biliyorum ki:D
Arkadaşlık ve oyunsal anlamda degerli kişilersiniz. Benim şahsi düşüncem dünyada sizleri görünce sevindim. Bu dünya güzel ekipler var güzel savaşlar olur kanısındaydım. Özellikle sizlerle savaşmayı istiyordum. Nedeni ise sizlerin kalitesini bildigimden ve güzel savaşlar yaşanması içindi.

Artık bu isteğim bir başka bahara kaldı:D