Arrow klani

• Konuyu başlatan DeletedUser44821
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47821

Ziyaretçi
Cahillik etmezler ise rakip olarak güçlü bir klanın geleceğini sanmıyorum. Klasik daha çok bireysel başarıların öne çıkacağı ve az sayıda kişili klanların olması gereken bir oyun biçimi. Yine 150-300 kişilik klanlar çok tecrübeli bir yönetimi olmadığı sürece 1-2 ayda yıkılmaya mahkum olurlar.

DeletedUser44858

Ziyaretçi
Cahillik etmezler ise rakip olarak güçlü bir klanın geleceğini sanmıyorum. Klasik daha çok bireysel başarıların öne çıkacağı ve az sayıda kişili klanların olması gereken bir oyun biçimi. Yine 150-300 kişilik klanlar çok tecrübeli bir yönetimi olmadığı sürece 1-2 ayda yıkılmaya mahkum olurlar.

Öyle bir şey olmayacak!!!

DeletedUser44858

Ziyaretçi
Stallion;Laf sana gelmedi reyiz canını sıkma hahahaah :) Siz Her Kez'i davet edin, Her Kez'in olduğu klan asla yıkılmaz canını sıkma :D

:S

DeletedUser

Ziyaretçi
Stallion;Laf sana gelmedi reyiz canını sıkma hahahaah :) Siz Her Kez'i davet edin, Her Kez'in olduğu klan asla yıkılmaz canını sıkma :D

:S

Diyorum ki sen niye cevap veriyorsun erdemin söylediği lafa :) Yani laf sana söylenmedi, Arrow klanının başlığı burası, yani sana hayırdır ?

DeletedUser44858

Ziyaretçi
Diyorum ki sen niye cevap veriyorsun erdemin söylediği lafa :) Yani laf sana söylenmedi, Arrow klanının başlığı burası, yani sana hayırdır ?

Ezequel Lavezzi nin güçlü bir klan gelmeyeceğini sanıyorda ondan yazdım :cool:

DeletedUser32540

Ziyaretçi
enis ben kalabalık yer sevmiyorum w24 de stalker iyi dediler ama sarmadı :D 100 kişilik iyi yermi olur :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Barış gel sana bahamalardan yer ayırdım :D hem o bölgeye göre daha fazla maden kaldırırsın :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
teşekkürler arkadaşlar :))

Bu arada gereksiz muhabbet çeviren şu elemanı Anubel'e havale ediyorum :D

Barış ayrılmaz uzağa :D

Sende sağlam klan getir aynı yerden girelim oyuna genç tamam mı :D