ARMUT

DeletedUser65393

Ziyaretçi
Size bi sempatim var ama nereden geliyor hiç bilmiyorum ya :) :)

Başarılar arkadaşlar..

DeletedUser64143

Ziyaretçi
Hoş geldiniz 42. dünyaya :) önceden Armut diye bi klanda oynamıştım baya eski dünyalarda siz miydiniz bilmiyorum o zamanlar yeniydim dikkat etmiyordum klanın profilde armut un ilk iki harfi ile ilgili uzun bi metin vardı çok hoşuma gitmişti Ar la ilgili sözler ne kadar önemli olduğundan bahsedildiğini hatırlıyorum , hemen klana üye baş vurusunda bulunmuştum armut olmaya geldim yazmıştım çünkü armutlar kabul ediliyordu :)) ne günlerdi siz miydiniz klanın o zaman ki yöneticisi :)

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Ben buraya transfer olmak istiyorum,klan yönetimim ile görüşüp bonservisimi alın

DeletedUser64982

Ziyaretçi
Armudun iyisini ayılar mı yer yoksa kuşlar mı?

DeletedUser58292

Ziyaretçi
Hoş geldiniz 42. dünyaya :) önceden Armut diye bi klanda oynamıştım baya eski dünyalarda siz miydiniz bilmiyorum o zamanlar yeniydim dikkat etmiyordum klanın profilde armut un ilk iki harfi ile ilgili uzun bi metin vardı çok hoşuma gitmişti Ar la ilgili sözler ne kadar önemli olduğundan bahsedildiğini hatırlıyorum , hemen klana üye baş vurusunda bulunmuştum armut olmaya geldim yazmıştım çünkü armutlar kabul ediliyordu :)) ne günlerdi siz miydiniz klanın o zaman ki yöneticisi :)

Bahsettiğin kişi Armut klanları kurucularından ARMUT BABA abimiz :) Şuan Erzincan Nickiyle sahalarda ;)

DeletedUser58292

Ziyaretçi
Sırf sizin için nick değiştirdim yav :D başıma bela oldu bu nick :))

anios

Emekli Görevli
Yeni açılacak dünyamızda kurallar dahilinde keyifli bir zaman geçirmeniz dileğiyle, başarılar dilerim