ArmieS Raporlar :)

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

egElif.

Baltacı
öyle demeyin belki 114 adamın uğurlu rakamı. 114 şah ile atınca köyü alacağına falan inanmıştır.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Herkesin düşüncesi farklı olabilir. Burda kimseyi dalgaya alma hakkınız yok. 2 puan kastınız diye başkalarını küçük görme yetkisi verilmiyor size. Biraz mantıklı konuşun
Bu raporu niye koymuosun diyosunuz neden koysun? Başarı mı mis patlatmak. Burda her raporu atıcaksalar yağma raporuda ataınlar. Veya ben başta barbarlara tosladığım raporları atarım helal yazın siz ozaman. Mantık mantık

DeletedUser48024

Ziyaretçi
:) Benim Oyunculuğuma Laf Edenlere Bak Ya :) Noldu Da Doluştunuz Bir Anda Buraya :) Bundan 1 Ay Sonra Umarım Yine Bu Forumda Görmek Kısmet Olur Sizleri :)

egElif.

Baltacı
Irkıdışım dılgı gıçmız misin lıtfın troll

Emin seni de görecem 1 aya az ara verdim geliyorum 2 haftaya.

W17 ve Klasik-1 de bana yalvaran adam yürek yemiş neler söylüyor. Emin bi başarın yok hala nasıl oyuncuyum şöyleyim böyleyim diyorsun neyse görücez. Bu da son postum buraya. Ama bak tavsiye vereyim. 114 şah ile atma bi daha tamam mı misi troll

DeletedUser

Ziyaretçi
senin imzada classic1 pusula mı yazıyor bana mı öyle geldi.

kapanırken gelip w17ye adam lazım diyip gittin ne ara pusulada oldun :D :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
her kelimenin baş harfini büyük yapmak, 10 sene önceki yazı stilim ve atarlı hallerim hey gidi heyyyy troll

DeletedUser

Ziyaretçi
1 ay sonra emin :

VÁŔŚÁ şĔĶĹĨŃĨŹ Ŵ17ŶĔ ßĔĶĹĔŔĨŹ

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Oh Oh Gelmeye Başladı Pisulacılar :) Yahu Benim Anlamadığım Olay Madem Oyun Oynamayı Bilmiyorum Ne Diye Çağırdınız Beni Classiğe :)

Buer

Okçu
Pusuladaki elemanlar yanlis yapiyo bence adam kendi raporlarini koymus ne guzel tebrik ettik sizde koyun kendi basliginizda sizinkileride gorenler tebrik etsin

DeletedUser48358

Ziyaretçi
Pusuladaki elemanlar yanlis yapiyo bence adam kendi raporlarini koymus ne guzel tebrik ettik sizde koyun kendi basliginizda sizinkileride gorenler tebrik etsin

Sende oyle bısey yazmısın kı arkdasım nasıl koyacaklar adamlar kendı koylerını toplyorlar bıde rapormu koysunlar =))

TequiLa*

Baltacı
PUSULA sayesinde forum üye sayılarında düzenli artış var hıncını çıkartamayan açıyor bir forum üyeliği troll

DeletedUser48358

Ziyaretçi
benım kımseden hınc alıcak bır durumum yok benım sahsı gozlem ve fıkırlerımdır oyüzden bahsettıgınız seylerı gereken kısıler varsa alınsın üstüne =)