Arama Motoru

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
yok mu arkadaş banlanan şimdi? hadi beni banlayın yine troll

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bekle Alva Smodumuzu banlatacağım :p 2-3 gün rahat rahat takılırız :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Smod umuz iyi insandır banlamaz :D Yani inşallah :D

Yok o kadar acımasız değilim merak etmeyin. :p

Ben bunları okuyunca farklı bir oyun olarak anladım. Ben mi yanlış anladım acaba :D

Konu hakkında yabancı serverlar üzerinde de araştırma yaptım fakat belirttiğiniz şekilde bir ek uygulama bulamadım. Belirttiğiniz öneri için konu hakkında örnek alabileceğimiz mümkünse oyuna ait yabancı bir forum linki örneği verebilirseniz

vBulletin 4.2.0 sürümüne uygun olan veya belirtilen uygulamanın yer aldığı oyun forumlardan örnek gösterebilirseniz o örnek doğrultusunda forum üzerinde uygulamaya çalışabiliriz.

Siz yanlış anlamışsınız. :cool: :cool: :cool:

DeletedUser614

Ziyaretçi

Konu hakkında yabancı serverlar üzerinde de araştırma yaptım fakat belirttiğiniz şekilde bir ek uygulama bulamadım. Belirttiğiniz öneri için konu hakkında örnek alabileceğimiz mümkünse oyuna ait yabancı bir forum linki örneği verebilirseniz

Ben zaten yazımsal olarak yapmalarını istedim. Yoksa yabancı bir sunucuda görmedim böyle bir şey. :D

vBulletin 4.2.0 sürümüne uygun olan veya belirtilen uygulamanın yer aldığı oyun forumlardan örnek gösterebilirseniz o örnek doğrultusunda forum üzerinde uygulamaya çalışabiliriz.

Ben size hiçbir server(sunucu)da görmediğimi zaten söylemişim. Bullet sürüme uygun olan yer söylerseniz diyorsunuz SModum. Ondan sonra yanlış anlaşılma oluyor :D

Yok o kadar acımasız değilim merak etmeyin. :p

Bilmez miyim :D O kadar mesaj attım cevap verdiniz. Kafanızı şişirdim. rahatsız ettim :D Ama son mesajlarıma cevap vermemeniz beni üzdü closedeyes

Sonuç olarak böyle bir şey yapabilirler mi er ya da geç onu söyleyin bize :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Forum üzerinden ulaştığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. ;) Belirttiğim taktirde ısrarla o şekilde yazmanızdan ötürü sizi kırmamak adına o şekilde davranmam gerekti, kusura bakmayın. :(

Sonuç olarak, öneriniz güzel olmasına karşın imkanlarımız doğrultusunda uygulamamız maalesef mümkün değildir.

Konu sonuçlandığı için kilitlenmiştir. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.