Ant

• Konuyu başlatan DeletedUser31284
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31284

Ziyaretçi
ANT klanı olarak ilk basta crom klanıyla beraber katıldık bu world e daha sonra bazı tatsız olaylardan ve köy meraklılarından dolayı yeniden basla yapıp kendi klanımızı tekrardan kurduk 3-4 hafta oldu.k75 k66 k57 ana hatlarıyla çarpraz bi şekilde yayılmıs bulunmaktayız.belki diger dünyalarda oldugumuz kadar (mesela w3 teki lider ekibimiz ve w10 da üst sıralara oynayan ekibimiz kadar) güçlü degiliz burada çok eksigimiz var ama baş oyuncuların bir kısmı yine burada. 7yıldır beraber oynayan 1aylık farkı kapatıp sıralamaya oynayacak güçte oyunculardan kuruluyuz.dostlugumuz had sahfada.kendimizi göstermemiz biraz zaman alacak ama hep beraber izleyip görecegiz.

bu arada sohbetin en koyu oldugu klan oldugumuzu düşünüyorum inanın foruma bakmaktan yoruluyoruz :)

onursal baskanlarımız

onurbaba25
xtolgax

as kadromuzdan bazıları ise

fetih
yunusbaba5
muratbaba3475
casibao
SNOBLE
snowraxx
Celebriän Calaelen
LaKiNtA

ve oyuna yeni baslattıgımız bir dostumuz kendisi gayet hırslı :)

korayucan

ilerleyen zamanlarda w13 e renk katacagımızı düşünür ve herkese basarılar dilerim.
saygılarımla

DeletedUser

Ziyaretçi
forumlari konusunda haklilar gercekten eglenceli bir forum. oyuna renk katacaklari konusunda da haklilar rengarenkler kendilerini sabah uyandiginizda farkli bir renkte görebilirsiniz ya da günlerce farkli renktelerdir siz fark etmezsiniz ve en sevdigim özellikleri ise yagmurun üstlerine yagmasi icin beklememeleri nerede yagmur yagar ant klani tarlayi oraya ceker. Müttefik olacaklari klanlara simdiden sabir diliyorum. w3'den eski bir dost basarilar diler.

DeletedUser31284

Ziyaretçi
tesekkürler arkadaslar.barıs abi w3 te devam ediyor bırakmaya niyeti yok gibi arada görüşüyoruz :)

natkarat

Okçu
tesekkürler arkadaslar.barıs abi w3 te devam ediyor bırakmaya niyeti yok gibi arada görüşüyoruz :)

İdolümdür kendisi. :D

Ama w3'te oynamaktansa farmville oynarım daha zevkli. :D Barbardan ibaret bir world olmuş. Ben çoktan sıkılırdım ki sıkıldımdığımda silmiştim hesabımı. :D

DeletedUser31284

Ziyaretçi
aynen bende sileli yıllar oluyor o zamanlar yarımız kadar olanlar simdi lider olmuslar bi zevk kalmamıs bana göre tabi algılayana göre degisiyor sanırım :)

DeletedUser27001

Ziyaretçi
hoş geldik hoş gördük sülo :) bende raporlar var onlarıda foruma eklesene

DeletedUser4360

Ziyaretçi
bu klandan bi cacık olmaz çünkü ben yokum :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Haklısın Onur abi :) bu klandan bir cacık olmaz :)

Hayırlı Olsun Dostlar :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser4360

Ziyaretçi
ruhunun derinliklerindeyim bebeğim :) burası bize göre değil burdan hemen atarlar bizi:))

DeletedUser27001

Ziyaretçi
doğru diyorsun abi burası bize göre değil :) özele gel haha

DeletedUser

Ziyaretçi
Özkarizma :) sana birşey sorabilir miyim :) Tolga abi nerelerde acaba :) birde onur abimiz vardı :)