Anka Ne Yapıyor

DeletedUser44179

Ziyaretçi
Sözünüze güvenip kendi elimizden aldı fatih zirveyi. Sise gelince eskiya sise yürüyordu. Eğer birlesme olmasaydı sisinde bi geleceği olmayacağı aşikardı

sisle ve armutla 1 ay savastık. toplam 20 klandınız zirve 4 klandı performslarda ortadır. aynı zamanda sis ve armut müttü. o dönemde armutun aldıgı köylerde öncesinde sis in mislediği köylerdi. yani sisi kullanıyordunuz. arkadaslar bu durumdan rahatsızdı. zirvede eskiya la muttu. sis ve zirve birleşince eskiyada sisle mut oldu. zirve sis in tek cephesi armut olunca. armutun bir hamle yapması gerekiyordu. oda sis içindeki arkadslarını kullanarak yok zirve armutla size dalacak diye aslı astarı olmayan seyler çıkardılar. sis te arkadslarına itibar edip bunlara inandı. eren le telefonda konustuk öyle bişey varsa ispat lazım dedim. ispatlanmıs bir durum olmadıgına göre böyle bir durum yok. bu sefer armutla sis birleşti. zirvenin bir hamle yapması gerekiyordu.ankaya dahil olmaktan baska care yoktu.

seni aydınlatmam gereken baska konu varmı?

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Zatem bolgem kitlenmis 3 klani alarak artik onune geleni bur gitsim surekli birbirlerime bi klan katarak gitmek em buyuk stratejil yanlis

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu rahatsızlığı biz bilmiyoruzda siz nasıl biliyorsunuz.sisin rahatsızlıği bizim zirve savasina aktif olarak dahil olmamamızdı sisle bastan beri muttefiktik. Sisle zirve hiç bi zaman tam olarak birleşemedi. Eğer oyle bi birlesme olsaydi ya biz o ara sizle savasmiyor olurduk ya da ayni zamanda sisle de savasiyor olurduk.
Biz Sisle zirveyi bünyemize aldıktan sonra birlestik .
ankaya dahil olmaktan baska care yoktu demissin bu durumda fatih sizi ipten almamışta ne yapmış

DeletedUser44179

Ziyaretçi
Bu rahatsızlığı biz bilmiyoruzda siz nasıl biliyorsunuz.sisin rahatsızlıği bizim zirve savasina aktif olarak dahil olmamamızdı sisle bastan beri muttefiktik. Sisle zirve hiç bi zaman tam olarak birleşemedi. Eğer oyle bi birlesme olsaydi ya biz o ara sizle savasmiyor olurduk ya da ayni zamanda sisle de savasiyor olurduk.
Biz Sisle zirveyi bünyemize aldıktan sonra birlestik .
ankaya dahil olmaktan baska care yoktu demissin bu durumda fatih sizi ipten almamışta ne yapmış

:) ipten almak için ipi elinde tutmak lazım. ankaya dahil olmak bizim seçimimizdi fatihin değil. gerçi benim tarzım değilde yönetim öyle uygun görmüştü. ayrıca bünyenize almadınız. bünyenize alsanız yetki olmaz ankanın 5 klanının yöneticisi zirve oyuncularıydı :) fatih eger zirveyi kolay lokma görseydi. ipi çekerdi. demek oluyorki ipten almamıs.

zirve yle sis hiç birlesmedi diyorsunya su an ankada benzinci ye sor. biz bilmiyoruz sen nerden biliyorsun diyosun. demekki düşmanını dostundan daha yakın görüp bana söylemişler