Aletheia’nın Feneri

• Konuyu başlatan DeletedUser50380
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bu olayı yeni farkettim. Önceden böyle birşey yoktu.

Aletheia’nın Feneri
“Aletheia’nın Feneri” mancınığın saldırı gücünü %100, savunma gücünü %1000 arttırır."

Bu eşyanın özelliği aşırı iyi. Çok saçma bişekilde iyi değil mi?

Oyun başındayız. 1 tane adam herkes gibi normal bir saldırı basıyor. Yanındaki adama baltacı eşyası çıkıyor buna mancınık eşyası çıkıyor.

Sonuç mu? Aletheia feneri çıkan adam hem savunmada hem saldırıda daha üstün oluyor. Onu geçtim Savunmada şaka gibi ya. Adam oyun başında hiçbişe basmadan 200 mancınık bassa savunma oyuncusundan daha sağlam savunması oluyor. Aşırı şekilde çok saçma. Hani bir taktiği yok stratejisi yok. Şans eseri çıkıyor. Doğal seçim gibi birşey mi bu :)

%1000 in %500 e indirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Similatörde deneyebilirsiniz
Savunmaya sadece 200 mancınık koyun.Suru 10 yapın.
Sonra karşısına 2000 balta 500 hafif atlı koyun birde 100 şahmerdan koyun. Hatta yetmedi birde balta eşyalı şövalye koyun bakın ne oluyor. Buda saçmalığın ispatıdır.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Ohoo :D ya ama aşırı saçma değil mi? Şimdi tamam bu feneri almak için herkesin eşit bir şekilde bir yolu olsa anlicam. Hatta öyle birşey olsa dahi yine çok üstün bir eşya olduğu için oyun için eşya eşitsizliğini bozuyor yine ama hadi öyle olsa yine anlarım. Ama şans eseri birine çıkıyor bölgede ne ona ne onun arkadaşlarına birşey yapamıyorsunuz. taaki köy sayısı artıp operasyonlar başlayana kadar

DeletedUser

Ziyaretçi
Ohoo :D ya ama aşırı saçma değil mi? Şimdi tamam bu feneri almak için herkesin eşit bir şekilde bir yolu olsa anlicam. Hatta öyle birşey olsa dahi yine çok üstün bir eşya olduğu için oyun için eşya eşitsizliğini bozuyor yine ama hadi öyle olsa yine anlarım. Ama şans eseri birine çıkıyor bölgede ne ona ne onun arkadaşlarına birşey yapamıyorsunuz. taaki köy sayısı artıp operasyonlar başlayana kadar

son dediğinde yanlış düşünüyosun :) köy sayısı artsa bile mancınık sayısıda artıyo yani sonuç olarak o fenerin etkisi hep devam ediyo :D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Ama şövalye artmıyor :) en azından anca bir köyü savunabiliyor. Stratejiyle çökebiliyorsun değil mi :)

niye konu açmaktan bıkayım ki :D merak ettiklerim veya paylaşılmasını gerektiklerimi açıyorum işte fena mı

DeletedUser

Ziyaretçi
o fener olmasa söke söke nasıl koy alma zevkini yaşıcaksın ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Bide klan olarak düşün en az her klanda ilk eşyada 2 3 tane düşüyor klan eger iyi kullanırsa güzel savunma taktiği sağlıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
En güzel savunma saldırıdır baktın olmadı yap mıs arası ne gerek var fenere falan

DeletedUser50380

Ziyaretçi
öyle doğru aslında. Ama ya klanıma çıkmazsa of of :D

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun başında fener bulmak çok önemli bence saldırı oynayıp mancınık basarsın hem saldırı hem savunma büyük üstünlük kurarsın:)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
onu diyorum işte bulan çok avantaj sağlıyor. hani bir yoluda yok bulalım :) rastgele geliyor

DeletedUser47216

Ziyaretçi
Kalkması lazım yada değerlerinin düşmesi klan oyuncularından birine çıktımı yeterli oluyor bu :) sonra bütün gelen 10 kamiyi bile sura gömüyorsunuz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şövalye özelliğinin isim koymak dışında bi şeye yaradığı yok :Dd