Alemciler

çingene mickey

Yasaklı
bunu yapan zihniyet çoluk çocuk aklı ile birdir başka söylenecek söz yok :) 14 senedir çok şükür bu tarz durumlar yaşamadım klan ve ekibinin iyi olması gerekiyor

çingene mickey

Yasaklı
Boş adamları hatırlarım ben
kardeşim sen hangi arkadaşından bahsediyorsun ?, beni tanımıyorsan bu tarz lafları kendine sakla beni tanıyan gayet iyi tanır hopps ekibine ergin alaz abilere gerek cin ekibinden yakup abilere sorabilirsin bu tarz itamlardan kaçınmanı tavsiye ederim.

pNc*

Casus
G
kardeşim sen hangi arkadaşından bahsediyorsun ?, beni tanımıyorsan bu tarz lafları kendine sakla beni tanıyan gayet iyi tanır hopps ekibine ergin alaz abilere gerek cin ekibinden yakup abilere sorabilirsin bu tarz itamlardan kaçınmanı tavsiye ederim.
Seni gayet iyi hatırladığım için yazıyorum zaten yaptığını bilmesem niye böyle bir şey yazayım manyak mıyım ben ? Neyse uzatmayacağım daha fazla yeri burası değil zaten başarılar iki klana da

angry zeynep

Hafif Atlı
tipik klanlar arkadaş açıklama yapmaya bile gerek duymamış alıştık biz bunlara demiş utanmasıda yok :D geçmiş olsun ekibin yoksa sende yoksun

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Ben de Ok diyip siyrilsam hayatımdaki olaylardan bu şekilde keşke. Tebrik ederim cevabın hayatımı sorgulamama neden oldu.

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
İşin perde arkasını bilmiyoruz ancak genel yorumum casus olması durumu dışında klanına davet edip askerlerini kullanıp sonra köyüne çökmek saygısızlıktır. Zaten saygısızlıklar ülkesinde bir kuru yaprak gibi savrulurken, bari şu ortamda insanları mutsuz etmeyin.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Bu olayda Askeri dışarı atılmamıştı.İçerdeki askeriyle kesildi.Arkadaşın şöylede bi fırsatı vardı elinden geleni yapıp o bizi rezil etseydi.Oynayan adam burda yaygara yapmaz.Elinden geleni yapar burda sergiler herkes yaptıgı hareketten o zaman utanır.İyi oyunlar

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Dik durma,adamlık,insaniyet ne ararsan var maşşallah :D