Alemciler yalnız değildir

Deleted User - 848904026

Ziyaretçi
Kankalar fake hesaptan yazı yazanı tasvip etmiyorum da alemciler klanina " aliminyuncular" diyen adamı da bi iq testine almak lazım. Valla ilkokul öğretmeniyim hep bu espri olmayan esprilere maruz kalıyorum da ters tepti bu bana.

Lebron-

Yasaklı
Kankalar fake hesaptan yazı yazanı tasvip etmiyorum da alemciler klanina " aliminyuncular" diyen adamı da bi iq testine almak lazım. Valla ilkokul öğretmeniyim hep bu espri olmayan esprilere maruz kalıyorum da ters tepti bu bana.

:D:D Kardeşim gariban adamız girdik w74 e bi baktım klan kısaltması ALM.Benimde aklıma direkt alüminyum geldi ne yapayım ? Espri felan yapmıyorum yani.Onlarda klan kısaltmasını alem yapsalardı.ALM kısaltmasından 1 tane adamın aklına;

''-Aaaa bu klanın ismi alemciler olabilir'' gelmez. Ya almanya gelir,ya alüminyum gelir, ya @Almahara gelir.

forsa*

Yasaklı
Boşuna bu iq de birini engellememişim. Tescillendi.
Benzeri çok iq da kişi var en iyisi şu yöntem beyler,
37700 adlı eklentiyi görüntüle
Forumdaki en kaliteli,en dürüst arkadaşları nereden bulacam onca kişinin arasından diye ümitsizliğe kapılıyordum ki Stratejist Enes Kosova aramış bulmuş hepsini engellemiş listesini de atmış saolasun hepsini takibe alıyorum hemen :)

Valar Morghulis*

Mızrakçı
Ben çok yazı yazan biri değilim, w başından bu yana forumu takip ederim.3 yazımdan 2 si sana idi.Ve sen bu 2 yazıya dayanamayıp engel attın.Demek ki sana karşı doğru konuşanları sevmiyosun.:)Neyse ki forum fakelerin var ordan okursun.Zaten okuyamazsan cildirirsin :)

alemciler yanlızmış gibi algı yapmaya gerek yok şartlar eşitlendi ama bence oyuncu bazında kanca 3 gömlek üstün alemcilerden 2 klanlada savaş halindeiz, ama yaptıkları videolarda kanca zordaymış gibi algılar yaptı alemciler.
Buna kesinlikle katılıyorum hatta şöyle bir şey ortaya atıp arttırarak linçlenmeyi göze alıyorum mert sana bunu dünya başı da demiştim bence 74 ün en iyi kadrosu kanca ekibindedir fakat bu onları en iyi klan yapmaz pre gücü müsaitlik durumu diplomasiler paktlar daha iyi kordine olmak daha hızlı tepki verebilmek ya da kadroları yönetebilmek vs bir sürü etken var

cixcocukcan

Okçu
Buna kesinlikle katılıyorum hatta şöyle bir şey ortaya atıp arttırarak linçlenmeyi göze alıyorum mert sana bunu dünya başı da demiştim bence 74 ün en iyi kadrosu kanca ekibindedir fakat bu onları en iyi klan yapmaz pre gücü müsaitlik durumu diplomasiler paktlar daha iyi kordine olmak daha hızlı tepki verebilmek ya da kadroları yönetebilmek vs bir sürü etken var
kardeşim zaten iyi ekibiz bizi yikan oynanalin oyun deil atilan truvalar sayesinde one geçdiler bu kadar ama bu işi geri tersine çeviricez evelallah

Boşuna bu iq de birini engellememişim. Tescillendi.
Benzeri çok iq da kişi var en iyisi şu yöntem beyler,
37700 adlı eklentiyi görüntüle
Puaahhahaja multileri engellememiş bu shsjsjjsjs
Alemci arkadaşlar size olan saygıyı bu şaklaban yüzünden kaybediyorsunuz şuan herkesin konuştuğu alemciler ağlıyor şöyle böyle ben olsam bunu susturur bağlardım bir köşeye, sesi çıkmaz en azından forum durulur bu sırada sizler de oyununuz ile yanıt verirdiniz.
Ancak görülen o ki siz bunu tercih ediyorsunuz yazık.....

Lunatr

Acemi
Puaahhahaja multileri engellememiş bu shsjsjjsjs
Alemci arkadaşlar size olan saygıyı bu şaklaban yüzünden kaybediyorsunuz şuan herkesin konuştuğu alemciler ağlıyor şöyle böyle ben olsam bunu susturur bağlardım bir köşeye, sesi çıkmaz en azından forum durulur bu sırada sizler de oyununuz ile yanıt verirdiniz.
Ancak görülen o ki siz bunu tercih ediyorsunuz yazık.....

ALEMCİLER ağlıyor mu ?

Ya sen bu oyunu bilmiyorsun, ya olaylara objektif bakamıyorsun ya da dünyadan haberin yok.

Kim ağlıyor ben sana söyleyeyim...

Abooow ALEMCİLER geliyor diyip 2-3 klanı bir araya getirip cephe oluşturmaya çalışanlar ağlıyor,

Bu klanlar da tekte hesap silince, bizim savaş ganimetimiz olan boş köylere çökmeye çalışanlar ağlıyor,

POWER a vurmak için çok acele ettiniz, keşke onlara bir şans verseydiniz diyenler ağlıyor,

Baktılar bütün engeller tek tek aşılıyor;

110 saat şah mesafesindeki, oyun kuralları gereği mis bile atamayan Çukur klanını Alemcilere düşman edenler ağlıyor,

Bizim güvenip arkamızdan darbe yemeyiz dediğimiz klanı bize düşman edenler ağlıyor...

Teke tek mücadele etmeye gücü kendinde bulamayanlar, kendi egoları için başka klanların iç işlerine karışanlar, sen ve senin gibiler ağlıyor...

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir, çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir.

*SRM*

Okçu
ALEMCİLER ağlıyor mu ?

Ya sen bu oyunu bilmiyorsun, ya olaylara objektif bakamıyorsun ya da dünyadan haberin yok.

Kim ağlıyor ben sana söyleyeyim...

Abooow ALEMCİLER geliyor diyip 2-3 klanı bir araya getirip cephe oluşturmaya çalışanlar ağlıyor,

Bu klanlar da tekte hesap silince, bizim savaş ganimetimiz olan boş köylere çökmeye çalışanlar ağlıyor,

POWER a vurmak için çok acele ettiniz, keşke onlara bir şans verseydiniz diyenler ağlıyor,

Baktılar bütün engeller tek tek aşılıyor;

110 saat şah mesafesindeki, oyun kuralları gereği mis bile atamayan Çukur klanını Alemcilere düşman edenler ağlıyor,

Bizim güvenip arkamızdan darbe yemeyiz dediğimiz klanı bize düşman edenler ağlıyor...

Teke tek mücadele etmeye gücü kendinde bulamayanlar, kendi egoları için başka klanların iç işlerine karışanlar, sen ve senin gibiler ağlıyor...

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir, çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir.
Hacı burada bildiğin sen ağlamışsın maalesef :)

Suların yükselmesi, sizin dünyada adı ve favori klanlardan olan kanca ve kudret ile anlaşıp, rahat rahat küçük klanları toplamak ve rahat rahat gelişme döneminizdi. Şimdi sular çekildi.

Sen nasıl dünyanın doğusundan batısına savaş açıyorsan, çukurun da sana açması doğal.
Kendin bir şekilde diplomatik hamleler ile ilerlerken ohhh mis, başkası yapınca tü kaka. yok öyle bir dünya maalesef :)

UNCHARTED

Dük
Teke tek mücadele etmeye gücü kendinde bulamayanlar, kendi egoları için başka klanların iç işlerine karışanlar, sen ve senin gibiler ağlıyor... [/B]

Teke tek derken? Sen mi körsün ben mi yanlış haritada oynuyorum?

Sular yükselince falan demişsin 1 hafta önce forumda yazılanları okur musun o sözün çok doğru katılıyorum kimse üstünlük kurduğu anda biz şöyleyiz biz böyleyiz diyemez bencede 30 barbar alıp savaşı kazanmış gibi davranan insanlar kim şimdi Sular falan yazanlar kim