Alemciler Veda

LUCİFER

Acemi
Bir oyun düşünün. Yüzlerce arkadaş yüzlerce dost edindiren. Yüzlerce Düşman yüzlerce ihanet içeren :) Varıyla Yoğuyla En kötü günde iyisiyle kötüsüyle hepsini bir araya toplayan.

Ben bu oyunu çok küçük yaşlarda vefat eden bir abim sayesinde onu unutmamak için devam ettim. Yıllarca tek başıma oynadım. Daha sonra Elimden tutan arkamda duran onlarca abim onlarca dostum sayesinde W74 e kapak attım. Başardık inanıyorum. Worldün içinden geçtik ! Bu dünyayı kazanan ekip ALEMCİLER dir. Kimse ne aksini iddia edebilir nede ALEMCİLER in hakkını yiyebilir.

Gecesiyle gündüzüyle kavgasıyla barışıyla op karşılanken depreme yakalanan kendimden örnek vererek konuşuyorum BURDAKİ HERKES OYUNU BIRAKIP BİZİMLE İLGİLENDİ VE BURDAKİ HERKES DEPREM ZAMANI OYUN DEĞİL YARDIM İÇİN BİRLİKTE OLDU. SAYENİZDE ÇOK AİLEYE ÇOK İNSANA YARDIM YETİŞTİRDİM SAYENİZDE KENDİMİ YAŞNIZ HİSSETMEDİM SAYENİZDE DİMDİK AYAKTA DURUP İNSANLARA KOŞTURDUM. BAŞTA SEYHAN ABİM OLMAK ÜZERE ARANIZDA BİR ÇOK KİŞİYLE DEPREM ZAMANI OYUN DIŞINDA BİRLİK OLUP YARDIMA KOŞTUK.

O GECENİN SABAHINDA BANA ULAŞMAK İÇİN KENDİ PARÇALAYANLAR OLDU. O GECENİN SABAHINDA BENİM İÇİN AĞLAYANLAR OLDU. O GECENİN SABAHINDA BEN BURDAKİ TÜM İNSANLARA DAHA FAZLA BAĞLANDIM. O GECENİN SABAHINDA ÇOK ŞEY KAYBETTİM DOST AKRABA MAL MÜLK AMA SİZLERİ KAZANDIĞIMA HERŞEYDEN ÇOK SEVİNİYORUM. İYİKİ VARSINIZ İYİKİ BİRLİKTE GELDİ SONUMUZ İYİKİ BAŞKALARI GİBİ BİRBİRİMİZİ KIRMADAN BİR SONA GELDİK. BUDA SON DEĞİL YENİ KURULAN BİR KLANIN FRAGMANI OLARAK GİRİLSİN KAYITLARA.

ALEMCİLER EMEĞİ GEÇEN HERKESİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDERİM. ELİNİZE KOLUNUZA EMEKLERİNİZE SAĞLIK. BU DÜNYAYI BİZ KAZANDIK. BİZ BİZİ KAZANDIK. GERİ KALANI SADAKAMIZ OLSUN. ALLAH’A EMANET OLUN HAKKIM GEÇEN HERKESE HAKKIM HELALDİR. HAKLARINIZI HELAL EDİN. EYVALLAH

korkmayemem

Acemi
Ben mesajın atıldığı tarihlerde World'e giriş bile yapmazken, üstte bahsedilen deprem felaketinin üzerinden 2 ay geçmişken atılmış mesajınız budur. İçten değilsiniz.

ss.JPG

LUCİFER

Acemi
Ben mesajın atıldığı tarihlerde World'e giriş bile yapmazken, üstte bahsedilen deprem felaketinin üzerinden 2 ay geçmişken atılmış mesajınız budur. İçten değilsiniz.

40672 adlı eklentiyi görüntüle
İçten bulursunbulmazsın bu sana kalmış ki Ali45200 den örnek vererek söylüyorum bir vurduk herkes topladı :) Bu sizin arkadaşınız olduğu için verilen bir örnek bundan ziyade çoğu kişiyede zaten bu yapılacak. Benim yaptığım ve yazdığımda bir stratejik durum , onların bunu yapmasıda bir Stratejik durum yani ister içten anla ister anlama bu kimsenin pekte umrunda değil :) Burda stratejiler sonu tebrik edilmiş bir klan ve veda konusu var sen gel bizi samimi bul diye açılmış bir konu yok. Teşekkürler

Valar Morghulis*

Mızrakçı
İçten bulursunbulmazsın bu sana kalmış ki Ali45200 den örnek vererek söylüyorum bir vurduk herkes topladı :) Bu sizin arkadaşınız olduğu için verilen bir örnek bundan ziyade çoğu kişiyede zaten bu yapılacak. Benim yaptığım ve yazdığımda bir stratejik durum , onların bunu yapmasıda bir Stratejik durum yani ister içten anla ister anlama bu kimsenin pekte umrunda değil :) Burda stratejiler sonu tebrik edilmiş bir klan ve veda konusu var sen gel bizi samimi bul diye açılmış bir konu yok. Teşekkürler
Lucifer 74 de olmana rağmen 74 den bı habersin he.ali45200 hesabinin ban yedigi için toplandığını bilmiyom deme .yani sen vurduğun için toplanmadi hesap ban yedigi için toplandı.Kaldi ki siz ona değil o size vuruyordu yani ban yemesi bizi üzdü :)

ZeRo54

Yasaklı
Lucifer 74 de olmana rağmen 74 den bı habersin he.ali45200 hesabinin ban yedigi için toplandığını bilmiyom deme .yani sen vurduğun için toplanmadi hesap ban yedigi için toplandı.Kaldi ki siz ona değil o size vuruyordu yani ban yemesi bizi üzdü :)
Canım ban yemek için bilerek küfür etti sanırım Öyle hatırlıyorum bende :):)

ZeRo54

Yasaklı
O onun sorunu.Ben neden nasıl ban yedigi ile ilgili bişey demedim, savunmadim..Ben toplama sebebini yazdım.Yani Firavun un dediği gibi, başkasınin veya Firavun un o hesaba vurduğu için değil.
Vuruyolardı kankam ya bilmesem böyle söylemezdim.Hatta bende kami atacaktım katlama açtı ham attım ben ona :):)