Alem2 vs BOB

yalnızvezir

Kılıç Ustası
keskinsen o zaman beraber oynadığın adamdan aldığın bakıcı hesaba bilerek kalıcı ban yedirten biri hangi yüzle buralarda dolaşıyor.

evet

Alem sağolsun hızlandırdı işleri BOB tüm köyleri def oynadığından yavaş kalıyorduk toplamada :D
44998 adlı eklentiyi görüntüle
Alemden sonra 170 köy almışız 3 günde toplamdan çıkarıp artık bakarsın yener miyiz yenemez miyiz. Bu savaşdan önce de iyi toplamışlığımız var adamlar güya bayrak kasıyorken alttan altta savaşıyordu sonra bi an özgüven geldi savaş açtılar ldşkgdfkl savaşı açanın güvercin olduğuna eminim ama kanıtlayamam. Güzel takla attırıyordur şuan Alemdekiler öğretmiştir havada takla atma numarasını gdfklgfdg
Siz eleştiri yapabilir misiniz size anladığınız dilden konuştuk hak ettiniz iyi yapmışım ohhh zorunuza iyi gitmiş :D. Başka w elbet denk geliriz o zaman seninle ayrı oynacam :D

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Kendi düşüncelerimi kendi hesabımdan yazacak özgüvene sahibim ki zamanında yazdım , forum hesabımda banlanmadı taklitlerimden sakının :)

Neyse BOB'un gerçek kurucusundan böyle bir talimat gelmemiştir daha o biraz daha bekletip kendine iyice destek toplatmayı bekliyordur büyük ihtimalle ;)

Bu arada sağda solda bizimle ilgili ihanet ve benzeri ifadeleri bir arada kullanan eski dostlar varmış, numaram vardır onlarda aynı düşünceleri arayıp yüzüme söylemelerini özellikle rica ediyorum ;)
DAYI BURAYA ÖYLE Bİ CAPS ATARIM Kİ FORUMDA DOLAŞAMAZSIN.

BENİ UĞRAŞTIRMA DEVAMINI ATTIRTMA NELER DEDİĞİNİZİ.TEHLİKENİN OLDUĞU YERDE DEĞİL SAVAŞ SELAM BİLE VERMEM.BAKİ BİZE TEHLİKEYİ VERDİ YOKSA ASLA GİRMEYİZ GİBİ GİBİ CÜMLELER DEVAMIDA GELİR.İŞİNİZ OLMADIĞINDAN BURALARDA ÇOK ATIP TUTUYORSUNUZ HERKES HAKKINDA.HERKES KENDİNİ BİLEREK KONUŞSUN YETERLİ HOCAM UĞRAŞTIRMA BENİ. BİR KERE FORUMA GİRİP YAZMIŞLIĞIMIZ YOK AMA ARKAMIZDAN ATIP TUTUYORSUNUZ,SİZİN KLANIN NASIL BUGÜNE GELDİĞİNİDE AÇMAYALIM İSTERSEN :D

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
BENİ UĞRAŞTIRMA DEVAMINI ATTIRTMA NELER DEDİĞİNİZİ.TEHLİKENİN OLDUĞU YERDE DEĞİL SAVAŞ SELAM BİLE VERMEM.BAKİ BİZE TEHLİKEYİ VERDİ YOKSA ASLA GİRMEYİZ GİBİ GİBİ CÜMLELER DEVAMIDA GELİR.İŞİNİZ OLMADIĞINDAN BURALARDA ÇOK ATIP TUTUYORSUNUZ HERKES HAKKINDA.HERKES KENDİNİ BİLEREK KONUŞSUN YETERLİ HOCAM UĞRAŞTIRMA BENİ. BİR KERE FORUMA GİRİP YAZMIŞLIĞIMIZ YOK AMA ARKAMIZDAN ATIP TUTUYORSUNUZ,SİZİN KLANIN NASIL BUGÜNE GELDİĞİNİDE AÇMAYALIM İSTERSEN :D

Kral şu kadar söylüyorum, zerre umurumda değil :) Hani o kadar umurumda değil ki, sana selam getiren arkadaşla konuştuktan sonra oturup devamını sorgulamadım bile :) Ben ne söylediysem hiç bir geri adım atmadan arkasındayım. W78'de olaylar benim dediğimden farklı gelişti diyenler varsa buyursun konuşalım.
Benim WP konuşmalarıma bu kadar ihtiyaç duyduğunuzu bilseydim daha çok konuşurdum. Herkes WP konuşmalarının peşinde :) TEhlikeyi dün sevmiyordum, bugünde sevmiyorum :) Başka merak ettiğin bir konu varsa önce sor, sonra ifşasını çıkar ki belki yalanımı falan yakalarsın kendince avunursun ;)
Bu arada cidden ben şimdi kim kimden tam emin olamadığım için soruyorum, bizi katmayın demişsin ya siz kimdiniz?

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası

Bu grupta bende vardım doğrudur ama bu yazının benim yazım olduğundan pek emin değilim ya, elinde bulunan diğer verilerden de anlayacağın üzere ben . (nokta) kullanımını pek kaçırmam, bob ile ilgili her hangi iyi bir düşünceye sahip olmam, kelimede harf hatası pek yapmam. Lütfen benim yazdıklarımı çıkar :) Hani Baki'ye arkadaşının telefonundan attığın falan ...