Alem vs Tehlike

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Bak algıcı kopol, senin klanın seni ilk gönderdiğinde sana nasıl bir söz verdi bilmiyorum ama bize toplanacak sözü verildi ve bizde bekledik sonra sen köy toplamaya devam edince eski abilerine saldiracagız dedik ve saldirdik.

Sana kim saldırmayacağız dedi
Şimdi zaten neyi konuşuyoruz olaydaki saçmalığın boyutuna bak birkaç vegas artığı alemde toplanmış tiran adamlarını sokmuş oraya bunlar da gidip tehlikeden bir oyuncuyu sürekli tahrik edip edip duruyor sonra oyuncu ona yapılana karşılık verince oooo o bunu yaptı diyip ortalığı yaygaraya veriyor bu artık topluluğu sonra da toplanması gerek baskısı yapılıyor olayın saçmalık boyutu o kadar yüksek ki 4 yıllık dostunu böyle satanlara sözüm yok zaten daha ne diyeyim onlara zaten diyeceğimi diyip çıktım. Soruna gelirsek mert dedi, umrumda da değil bu arada. Şimdi ben senin ve diğer artık topluluğunun kapamaya girip girmeyeceğini görmeyi bekliyorum klgfdkşlgdşlkgfd

vurguncular

Milis
Dkdkdkdkd sen utanmadan konuşuyorsun bide tüm oyun boyu yatıp farmlayıp göbek büyüttünüz büyütün bir şey demiyorum ben hiçbir zaman kapatmayacaktım benim için değişen olmadı o konuda tek değişen şey rebelin yalanlarına inanan 4 yıllık dostlarımdı ben onları bir şeye değişmezdim de onlar savaş çıkmasın diye beni sattı sorun yok satsın bugün oyuncusunu satan yarın neresini satar cemile sormak lazım. Adam için forumda kavga ettim mahzenle etmediğim hakaret kalmadı ona yapılan bana yapılmış saydım adam gitti aleme yazdı ki doğaya saldırın dkdkdkdkd sizin yatacak yeriniz yok alem yalamaktan beyniniz sulanmış
Ahuahahuahahauaahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahhahaauuahahauahahhahahahahahauauahhauahahahhahauahahauhahauauauahausuhauahahauahahauahauhsuahaushahsuhssu

vurguncular

Milis
cemilde omurga olmadığını beni sattığında farkettim zaten onu savunan adam için doğaya vurun demesi yani omurgasızlığın en büyük örneği kendi arkadaşını dinlemeden etmeden birkaç paralı göbek büyüten oyuncunun yalanlarına iftiralarına inanarak 4 yıllık arkadaşını hiç etti aleme yaranmak için ondan bana onun omurgasızlığını şuan anlatmana gerek yok ben klanın genel fikrini söyledim sana rebelin yaptığı hakaretler var evet ama o an değil vegas savaşında olay zamanlama ona bakarsan alay ve rebel de ana avrat sövüştü hatta bobdakilerle ama siz onları klana aldınız onları klana alıp bize hakaret etmeniz olayı bitirmişti klanın genel bakış açısında sence tek cemilin lafı mı önemli tüm klanın o an fikri böyle hakaret edilmez alayı vuralım oldu. Bu arada o dc de var mıydın bilmiyorum ama o dc de alay gerekli sözleri verse yine alayla olunurdu rebelleri bize karşı korudunuz rebelin devam etmesinin tek sebebi alay bu kadar net cemilin kaypaklığı işin sonrası işi başlatan burası. O değil de ben şimdi merakla izleyecem kapamaya kimler girecek.

@Heinaxxxx nerdesin isminde Lv yazan herkesi toplayacam diyen adam senin o sözünü bile bana yamamaya çalışıp saldırdılar utanmaz adamlarsınız 3 kuruşluk insanların yalanlarına inanıp kendi arkadaşınızı attınız ortaya beni böyle ortaya atanı ben de atarım. Bugüne kadar size yapılan bana yapılmış gibi davranıp nasıl ki yapabileceğimin en fazlasını yapmaya çalıştıysam nasıl özel hayatımdan zaman çalıp size verdiysem şimdi attığınız bu kazığı yaptığınız şeyleri ifşalayarak karşılık veririm. İsteyen sevsin beni isteyen sevmesin zerre umrumda değil klanlar benim için bitti zaten global ban yiyecek küfürler edip saldım. İnsanın 4 yıllık arkadaşları sırf famcı insanların gazına gelip düşman oluyorsa gerisinin önemi kalmıyor. Adam akıllı 1 kere dinlemeden sürekli suçlamalar yok onu yaptın bunu yaptın şunu yaptın. Keşke yapsaydım o dediklerinizin hepsini de en azından derdim ki hakettim ama değdi falan, 1 tane haksız olduğum konu yok gerçekten yüzünüze tükürsem ya rabbi şükür dersiniz. Şimdi o kapama listesinde görecem ben gfdklşgfşlkd Lv yazanları. Tirandaki büyüklüğe bak adam 5 boyutlu satranç oynamış. Adam savaşmadan etmeden kendi eniklerini kapamaya soktu lşkgfdklgşfdkşlgfd.

Lv yazan herkesi toplayacam.
-Ünlü şair heinaxx
Cemil omurgasız mıymışahaıahauuauahahuahauuahahauahahahssjsjsjsjsjhahaua.

Ya doğa kardeş bırak omurga falan. Yok hakaret ettiler kendimizi tuttuk, önce saldırmayacağız dediniz sonra baktınız alem alay savaşında daha kalabalık ekip olarak saldırıyor, hakaret falan bahane edip hemen arkamızdan savaş ilan ettiniz. Bir de bu hareketinizi savundunuz. Asıl omurgasızlık burada oldu.

Her devrim önce kendi askerini yer. Sizinkiler de seni yemiş.geçmiş olsun

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Cemil omurgasız mıymışahaıahauuauahahuahauuahahauahahahssjsjsjsjsjhahaua.

Ya doğa kardeş bırak omurga falan. Yok hakaret ettiler kendimizi tuttuk, önce saldırmayacağız dediniz sonra baktınız alem alay savaşında daha kalabalık ekip olarak saldırıyor, hakaret falan bahane edip hemen arkamızdan savaş ilan ettiniz. Bir de bu hareketinizi savundunuz. Asıl omurgasızlık burada oldu.

Her devrim önce kendi askerini yer. Sizinkiler de seni yemiş.geçmiş olsun
Cemil ve mertin ağzından defalarca duyduğum şey; Eğer alay alem savaşına girmeseydik Alem dağılıyordu kendi içinde onlar dağılmasın diye girdik dkdkdkddkdkdk

Alemin götü kurtar alemdeki vegas artıkları oyuncunu yesin ses yok ben bunları çözemiyorum bir şey diyince de biz seni uyardık diyorlar benden beklenen şey ise bana bir şey yapıldığında en ufak karşılık vermeyip diğer yanağımı çevirmek kendileri gibi sanıyorlar 4 yıldır beraber oynuyoruz ben ne zaman bana yapılan haksızlığa ses etmedim de bunu bekliyorsun benden. Siz savaş çıkmasın alem sizi yemesin kapamadan olmayın diye ses etmeyin etmemeye devam edin inşallah 1,2 oyuncunuzu daha böyle kendinize düşman eder Alem.

Crysus

Kılıç Ustası
Cemil ve mertin ağzından defalarca duyduğum şey; Eğer alay alem savaşına girmeseydik Alem dağılıyordu kendi içinde onlar dağılmasın diye girdik dkdkdkddkdkdk

Alemin götü kurtar alemdeki vegas artıkları oyuncunu yesin ses yok ben bunları çözemiyorum bir şey diyince de biz seni uyardık diyorlar benden beklenen şey ise bana bir şey yapıldığında en ufak karşılık vermeyip diğer yanağımı çevirmek kendileri gibi sanıyorlar 4 yıldır beraber oynuyoruz ben ne zaman bana yapılan haksızlığa ses etmedim de bunu bekliyorsun benden. Siz savaş çıkmasın alem sizi yemesin kapamadan olmayın diye ses etmeyin etmemeye devam edin inşallah 1,2 oyuncunuzu daha böyle kendinize düşman eder Alem.
Ne oldu nefretdolu da mi vefat etti
Yazık lan bu çocuğa adam koskoca savunma komutanlığı yapmış :D atıp topluyorsunuz bu güne kadar sen tehlikedeymissin de haberin yokmuş dhjdksk ulan iki gündür gülmekten karnım ağrıdı

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
Şimdi zaten neyi konuşuyoruz olaydaki saçmalığın boyutuna bak birkaç vegas artığı alemde toplanmış tiran adamlarını sokmuş oraya bunlar da gidip tehlikeden bir oyuncuyu sürekli tahrik edip edip duruyor sonra oyuncu ona yapılana karşılık verince oooo o bunu yaptı diyip ortalığı yaygaraya veriyor bu artık topluluğu sonra da toplanması gerek baskısı yapılıyor olayın saçmalık boyutu o kadar yüksek ki 4 yıllık dostunu böyle satanlara sözüm yok zaten daha ne diyeyim onlara zaten diyeceğimi diyip çıktım. Soruna gelirsek mert dedi, umrumda da değil bu arada. Şimdi ben senin ve diğer artık topluluğunun kapamaya girip girmeyeceğini görmeyi bekliyorum klgfdkşlgdşlkgfd

Bak şimdi aslanım senin idrak noktandaki tıkanıklıkları ben tek tek açayım sana.

1- Biz hiçbir zaman birileri bizi yanına alsın diye el etek öpmedik. Vegasın artığı falan değil bildiğin dümdüz VEGAS'ın ta kendisiyiz. Vegas'ın kurucuları gitmiştir, oyuncuları gitmiştir. Ben Vegas'ın içindeki dostlukların ve 78 dahil olmak üzere bundan sonraki gireceğim tüm dünyaların LV taglı oyuncusu olarak kalmaya devam edeceğim.
2- Bizim seni tahrik ettiğimiz falan yok, sen dünya başından beri abilerinin senin kulağına fısıldadığı bilgilerle gevşek gevşek konuşarak tüm dikkatleri üzerine çektin, koyulan kuralları kendine yonttun, Rez olayıyla ilgili sana herkes açıklama yaptı sen kendi tarafına çekip inatlaştın. En son gelinen noktada abilerinin müttefiğimiz bu dediği adamların oyuncularına hakaret edici köy isimleri koydun, tuttun senle ilgili BENİM yazdıklarımı oyun ekibe şikayet ettin :)
3- Bana vegas artığı diye sen diyorsun, senin arkandan kimler teneke takmış konuşuyor bilsen dudakların uçuklar ;)
Sen şimdi forumda ağlamayı bırak, evinin en tenha köşesinde ben ne yapıyorum da 4 yıllık dostlarım bana teneke takıp gezdiriyor onu düşün.
Bizim kapama işimizi çok kafana takmışsın, onu gördüğünde de ekstra moralin bozulur yapma ;)

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Bak şimdi aslanım senin idrak noktandaki tıkanıklıkları ben tek tek açayım sana.

1- Biz hiçbir zaman birileri bizi yanına alsın diye el etek öpmedik. Vegasın artığı falan değil bildiğin dümdüz VEGAS'ın ta kendisiyiz. Vegas'ın kurucuları gitmiştir, oyuncuları gitmiştir. Ben Vegas'ın içindeki dostlukların ve 78 dahil olmak üzere bundan sonraki gireceğim tüm dünyaların LV taglı oyuncusu olarak kalmaya devam edeceğim.
2- Bizim seni tahrik ettiğimiz falan yok, sen dünya başından beri abilerinin senin kulağına fısıldadığı bilgilerle gevşek gevşek konuşarak tüm dikkatleri üzerine çektin, koyulan kuralları kendine yonttun, Rez olayıyla ilgili sana herkes açıklama yaptı sen kendi tarafına çekip inatlaştın. En son gelinen noktada abilerinin müttefiğimiz bu dediği adamların oyuncularına hakaret edici köy isimleri koydun, tuttun senle ilgili BENİM yazdıklarımı oyun ekibe şikayet ettin :)
3- Bana vegas artığı diye sen diyorsun, senin arkandan kimler teneke takmış konuşuyor bilsen dudakların uçuklar ;)
Sen şimdi forumda ağlamayı bırak, evinin en tenha köşesinde ben ne yapıyorum da 4 yıllık dostlarım bana teneke takıp gezdiriyor onu düşün.
Bizim kapama işimizi çok kafana takmışsın, onu gördüğünde de ekstra moralin bozulur yapma ;)
Seni ciddiye alamıyorum zira birinci maddeye bak lkgfdlkgfdşlk Doğrudur beyefendi doğrudur haklısınız öyle olmuştur devam.

birmilyonyılçokoldu

Mızrakçı
Kendisi öyle söyledi, hatta içinde bize karşı bir kızgınlık olmadığını da belirtti.
buna patladım safanın size karşı kızgınlığı yokmuş gdlkfgkdşl peki kgfşlşgdflgşkd. Ah ah vallaha hayat konusunda değişik şeyler öğrendim bu dünyada. Safa bari dediklerini yutmasaydı klgfdklşgfd.

Bu arada Tüm tehlike oyuncularına sesleniyorum, aranızda alem2 ile savaşmak isteyenler varmış. Uyarayım şimdiden eğer herhangi bir sürtüşme yaşanırsa haklı olsanız dahi cemil ve tayfası sizi haksız bulur ve bir gün direk klandan çıkarılırsınız, sonra size derler ki saldırı gelmiycek böylece deflemezsiniz kritik köyleri sonra bir bakarsınız bir anda 200 saldırı geliyor. Bir de aleme vur der onu unuttum pardon. Aleme vur emrini de verir lkşdgfdşlk. Savunma komutanına ve yöneticiye bunu yapan normal üyeye ne yapar bilemiyorum.

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
buna patladım safanın size karşı kızgınlığı yokmuş gdlkfgkdşl peki kgfşlşgdflgşkd. Ah ah vallaha hayat konusunda değişik şeyler öğrendim bu dünyada. Safa bari dediklerini yutmasaydı klgfdklşgfd.

Bu arada Tüm tehlike oyuncularına sesleniyorum, aranızda alem2 ile savaşmak isteyenler varmış. Uyarayım şimdiden eğer herhangi bir sürtüşme yaşanırsa haklı olsanız dahi cemil ve tayfası sizi haksız bulur ve bir gün direk klandan çıkarılırsınız, sonra size derler ki saldırı gelmiycek böylece deflemezsiniz kritik köyleri sonra bir bakarsınız bir anda 200 saldırı geliyor. Bir de aleme vur der onu unuttum pardon. Aleme vur emrini de verir lkşdgfdşlk. Savunma komutanına ve yöneticiye bunu yapan normal üyeye ne yapar bilemiyorum.

Kimmiş kıymetli müttefiğimiz tehlike içerisinde bize vurmak isteyenler :( Üzülürüz, nifak tohumu ekmeye çalışma Doğa.