Alem vs Tehlike

58erenmca

Yasaklı
Ben yatmadım klanın savunmacısıydım her neyse burada uzun uzun tartışmaya gerek yok sonuç olarak oyun bu kimseye küfretmeye hakaret etmeye gerek yok hayatından aşırı derecede zaman ayırmak boş iş hayatını yaşa dalgana bak takılma burada çok çok iyi oyuncular var bunun bende farkındayım kafalarda yöneticiler döndürüyor diplomasiyi son noktada oyuncular sürükleniyor takılmamak lazım :)
Bende klan savunmacısıydım sonra alem klanından bir yönetici savaş başlayınca bana şey demişti. Klanın arkasına yaslanıp yata yata savunma basıyorsun zaten öyle herkes oynar diye. Tek sorun ben klanı desteklerken 350 ful çiftlik savunmamın dışarıda sınır bölgesinde olmasıydı. Yani savunmacı oynarsan yatıyorsun kardeş herkesin gözünde :D

ta aylar önce dünyayı kapatacaz düşük puanlıları topluyoruz yalanı ile kendi klandaşlarının köylerini toplamaya başlayan karaktersiz alay klanlarının şu an geldiği hali görmek çok güzel :D Kapatabildiniz mi bir avuç grubunuz ile ?

ZeRo54

Yasaklı
Bende klan savunmacısıydım sonra alem klanından bir yönetici savaş başlayınca bana şey demişti. Klanın arkasına yaslanıp yata yata savunma basıyorsun zaten öyle herkes oynar diye. Tek sorun ben klanı desteklerken 350 ful çiftlik savunmamın dışarıda sınır bölgesinde olmasıydı. Yani savunmacı oynarsan yatıyorsun kardeş herkesin gözünde :D
O hanği yönetici merek ettim :D