Alem vs Alay

By Problem

Milis
kanka 300 çiftlik def gidiyor zaten aldığınız köylerden görürsünüz nasıl defim geliyor :D oraya 1000 çiftlik attık daha nereye geleceksiniz :D

Valla vaktim olsada ben alsam az savaşsak karşılıklı :D
vaktim olsa bilmem ne olsa koçum öyle uzaktan yüzde 90 def oynayıp oyun oynamaya benzemez bu w gibi de w bir daha gelmez at uzaktan defini oyuncuyum diye gezmeye devam et sen

TLGGVL

Mızrakçı
def oynayan adama, kami sayısına, kami opuna, opu hazırlayana , opun tahmini gideceği köy miktarına kadar laf yapıyorsunuz

ne olsun istiyosun tam olarak bi anlatsana :D

vaktim olsa bilmem ne olsa koçum öyle uzaktan yüzde 90 def oynayıp oyun oynamaya benzemez bu w gibi de w bir daha gelmez at uzaktan defini oyuncuyum diye gezmeye devam et sen

By Problem

Milis
def oynayan adama, kami sayısına, kami opuna, opu hazırlayana , opun tahmini gideceği köy miktarına kadar laf yapıyorsunuz

ne olsun istiyosun tam olarak bi anlatsana :D
Laf yapmıyoruz siz her şeyi üstüne bastıra bastıra abartarak yaparsanız burda lafı yersiniz gerçi 64 tede basaher de oynamıstın demı sen orda da üstten konusanlar vardı sonra bir daha konusamadı

YeniDeğilYineGeldik

Mızrakçı
3200 mis ortalama 40 kişi olsa oynayan kişi başı ortalama 20 köye mis çıkacak, mislerden önce tüm kamiler çıkılacak üstüne destek ve fake atılacak minimum olduğuna emin misin inanıyor musun minimum olduğuna ?
Yav bunlar ne içiyolar bu kadar yıllık tecrübeli içiciyim böyle kafa görmedim zeynep saka mı ne o ayrı,
bunlar her şey bitti tek opda silmişler gibi tavırlar egolar ayrı, ::D:D
şuan sadece doğal sınırlar oturuyo, hiç savaşmamışlar ki bilmiyorlar o ayrı,
6500 kami atmış (ben demiyorum kendileri diyo) 100 köy farkı var sadece o apayrı bi zihniyet bozukluğu,

Narsist kişilik bozukluğu ise özellikle abartılı bir kendini beğenmişlik duygusu, kendisine sürekli hayranlık duyulması ihtiyacı, başkaları için empati eksikliği, başarılardan aşırı gurur duyma ve küçümseyen veya tepeden bakan tutumlarla karakterize bir kişilik bozukluğudur.

Sende adam oldun eğlen lan subutay bu w bir daha denk gelmez

74 ün 30.gününde vezir 1500 kamim var diyordu ondan mı bulaştı bu yalancılık subutaya :))

TLGGVL

Mızrakçı
Laf yapmıyoruz siz her şeyi üstüne bastıra bastıra abartarak yaparsanız burda lafı yersiniz gerçi 64 tede basaher de oynamıstın demı sen orda da üstten konusanlar vardı sonra bir daha konusamadı
aferin oyuncu dosyası geçmişine bakmayı biliyormuşsun.

yine eski dünya muhabbetine döndürdü birileri olayı tanımam etmem seni ama üzülmüşsün belli ki :D

Sınırdaki adama def at diye dalga geçiyorsunuz adam attığı def miktarını söylüyor. Bu sefer def oynuyor diye laf yiyor.

Op yok diye laf ediliyor üzerine kami ve mis sayısı veriliyo bu sefer ona laf :D Tam olarak nasıl bir cevap verilirse tatmin olursun merak ediyorum.

By Problem

Milis
aferin oyuncu dosyası geçmişine bakmayı biliyormuşsun.

yine eski dünya muhabbetine döndürdü birileri olayı tanımam etmem seni ama üzülmüşsün belli ki :D

Sınırdaki adama def at diye dalga geçiyorsunuz adam attığı def miktarını söylüyor. Bu sefer def oynuyor diye laf yiyor.

Op yok diye laf ediliyor üzerine kami ve mis sayısı veriliyo bu sefer ona laf :D Tam olarak nasıl bir cevap verilirse tatmin olursun merak ediyorum.
üzülmüşmüyüm üzen taraftaydım ama sen bilirsin :D hatta birbrinize küfr edip sonra birde o klana geçmiştiniz hatırladın demi hani o yüzden oyuncu dosyandan cok karakter geçmişiniz pek sevmedim

TLGGVL

Mızrakçı
üzülmüşmüyüm üzen taraftaydım ama sen bilirsin :D hatta birbrinize küfr edip sonra birde o klana geçmiştiniz hatırladın demi hani o yüzden oyuncu dosyandan cok karakter geçmişiniz pek sevmedim
ben kimseye küfür etmedim kiminle konuştuğunu bil önce, eğlendik oyunumuzu oynadık :D şahiye de oyunu oynamak için basher'den izin alıp geçtim. Karakterime laf ettirmem seni de tanımam etmem ama sevmedim pek muhabbet edilecek birilerine benzemiyosun.

Eski dünya muhabbetini kapattıysan soruma cevap ver daha fazla seninle forum yapmayacağım. Tam olarak nasıl bir cevap istiyosun merakımdan soruyorum

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Bu adam hakkında konuşurken bence biraz hakkaniyetli olun. 74 te gotunuzu tutacak diye harcadığı preyi sen iki dünyada harcamamissindir. 74 te ilk şahsına yapılan operasyonda kaçtın gittin hesabı elden ele dolandirdik senin köyleri tutmaya çalıştık verdiğin koyleri almaya calistik. Şimdi gelmiş alemi alem yapan oyuncular hakkında gelişi güzel konuşuyorsunuz. Hem vefasizsiniz hem de sizin için emek veren para harcayan oyuncular hakkında üstelik hiç birimiz yazmayacağız bunlara ayiplarina ortak olmayacağız dememize rağmen zorla yazdırıyorsun az edebini bil oyun hakkında konuş şahıs değil.
Ayrıca varki harciyoruz. Bu dünyada da harcayacaz sonraki dünyalarda da harcayacağız.

*SUBUTAY*

Baltacı
Bu adam hakkında konuşurken bence biraz hakkaniyetli olun. 74 te gotunuzu tutacak diye harcadığı preyi sen iki dünyada harcamamissindir. 74 te ilk şahsına yapılan operasyonda kaçtın gittin hesabı elden ele dolandirdik senin köyleri tutmaya çalıştık verdiğin koyleri almaya calistik. Şimdi gelmiş alemi alem yapan oyuncular hakkında gelişi güzel konuşuyorsunuz. Hem vefasizsiniz hem de sizin için emek veren para harcayan oyuncular hakkında üstelik hiç birimiz yazmayacağız bunlara ayiplarina ortak olmayacağız dememize rağmen zorla yazdırıyorsun az edebini bil oyun hakkında konuş şahıs değil.
canım be 74te neden hesap sil yaptım bakayım bi hatırla istersen. tüm köylerine 50k sav koyup klana tek faydan olmadığını cümle alem biliyor. ben op yemeden hesap sildim. op yemediğim hesabım yerine de bakıcı alıp op karşıladım. hiçbirşey yapmadan arada bi dcye wpa gelir akıl vermeye kalkardın ki hoş aynısını alaydada yaptığını zaten orda da yetkin olmadığını söyleyenler bizzat alay yöneticileri idi. herşeyi geçtim de tüm alemciler hesap sil yaptıktan sonra pre ile köyleri unitye salarken hiç mi vicdanın yoktu. menfaat peşinde koşarken az biraz düşün yarın öbür gün karşıma ne çıkar diye. sonuçta aldığın pre karşılığı da bu worlde kapama verme sözün vardı değil mi ?