Alay vs Nostra & Lost

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Ama siz daha çok karı gibi yazmayı bilirsiniz anca
Bir şey demeyeyim diyorum da başlıkta en çok konuşanlardan biri sizsiniz. Demek ki yazmak kadınlardan ziyade size mahsusmuş. Söylediklerinizle yaptıklarınız uyuşsun lütfen. Birilerini düşürmeye çalışmak için boş cinsiyetçi tamlamalar yapmanın mantığı yok. Yalnızca erkeklerin olduğu bir platform değil burası. Kelimelerinizi ona göre seçin. İyi günler.

TyPHonE

Yasaklı
Ne kadar içerlemiş ya, discordda siz şöyle iyisiniz böyle iyisiniz diyordu, toplayınca üzülmüş yazık :)

300 spartalı diye bir film var biliyor musun orada ephialtes diye bir karakter var zayıf ve güçsüz olduğu için orduya alınmıyor tipi de sürüngene benziyor bana onu andırıyorsun :)

60. dünyanın kartlar yeniden dağıtılmış versiyonu olmuş bu dünya iki tarafada başarılar keyifli savaş olur umarım.
Device a başarılar dilemiyorum sonra her köye 30 ar kami atıyor penguenli ppsiyle:):)

doktor6363

Kılıç Ustası
Cosa Nostra ailesi olarak 71. dünyada yerimizi alacağız.

Amacımız hiçbir pakta dahil olmadan yalnızca kendi oyunumuzu oynamak ve olabildiğince keyif almaktır.

Henüz dünyaya bile giriş yapmadan kurulan diplomasilere inat, harita oturumumuz oluşmadan diplomasi yapmayı reddettiğimizi duyuruyor ve bu dünyanın diğer dünyalara örnek olmasını, kazananın diplomasiyle değil savaşarak dünya sonunu görmesini diliyoruz.

Katılacak tüm ekiplere başarılar dileriz.

klan tanıtımında diplomasi reddi yapanlar haritada her yeri müt işaretlemiş Lost suspus family nerden çıktı la bunlar omurgasızlar sizi bir gün söylediğinizi diğer gün unutuyorsunuz bizimle bile mütlük yapıp arkadan vuranlardan herşey beklenir birde bu kadar iddaalı girişin üzerine profillerinizdeki " eğilseydik çok kapıdan geçerdik " lafını silin sizin bel bir türlü doğrulmuyor varsa yoksa 15 kişi forumda caka satın :)
"harita oturumumuz oluşmadan diplomasi yapmayı reddettiğimizi duyuruyor" demiş ya
oluşmuş her halde ki
ben burada yanlış bir şey göremedim
tamamiyle dışardan bakıyorum bu arada diplomasiden herhangi bir şeyden haberim yok ama yanlıyım oyuncuları güzel oynamıştık bazılarıyla
ben olsam bende şu durumda onlarla diplomasi kovalardım ya topluca vurcanız bakcanız oluyo mu olmuyo mu ya da tek tek diplomasi kovalıcanız başka çare yok gibi
şimdi topluca vurursunuz falan iş bana kalmasın :D zannetmiyorum döneceğini de olur molur :D