Alayına Rest

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Eski Alayına Rest klanları ile bir bağlantımız yoktur.

Klan olarak ilk dünyamız Casual-5 dünyasıdır hala oynuyoruz ve savaşta güzel işler başardık gibi bir şey bizde acaba dedik ve w61 girmeyi düşünüyoruz.

Bu ilk normal dünyamızdır çok fazla bizi tanıyan olmaz o yönden ama herkese kapımız açıktır.

Pek iddaalı değiliz ama dünyaya büyük klanlar girer ise oynar mıyız bilmiyorum kısaca dünyanın klanlarına bağlı gireceğiz.

Hak edenin kazandığı bir dünya olsun.

@Tafarel Batu... abi galiba senin rest klanlarında sözün geçiyor sizlerden oynamak isteyen büyüklerimiz var ise sizlerde bilin sizlere de kapımız her zaman açıktır.

ALAYINA REST

İki klanı da tanımıyorum lakin isim yapmış bir klan adı ile girmenin ufakta olsa karışıklıklara sebebiyet vereceğini düşünmekteyim. Uzaktan da olsa bir takım tanıdıklar vs. eskisi sanarak katılım sağlayıp sonradan farklılık görebilirler.

başarılar..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
İki klanı da tanımıyorum lakin isim yapmış bir klan adı ile girmenin ufakta olsa karışıklıklara sebebiyet vereceğini düşünmekteyim. Uzaktan da olsa bir takım tanıdıklar vs. eskisi sanarak katılım sağlayıp sonradan farklılık görebilirler.

başarılar..
Onu belirttik gerekir ise oyun içindeki klanların özelliklerinden de belirtiriz:)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Oyun içinden, forumdan gerçek rest değiliz diye belirtene kadar farklı isimle girilebilir, hani böyle her klan ismi alınmış da değil. Ayyıldız, diriliş, osmanlı her dünyada birer tane oluyor zaten. Havalı isimlerle girmektense özgün, hikayesi olan isimler kullanılmalı. Belli bir geçmiş yaşanmış da değil yeni bir klansanız hikayeniz yeni olmalı bence :D başarılar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Oyun içinden, forumdan gerçek rest değiliz diye belirtene kadar farklı isimle girilebilir, hani böyle her klan ismi alınmış da değil. Ayyıldız, diriliş, osmanlı her dünyada birer tane oluyor zaten. Havalı isimlerle girmektense özgün, hikayesi olan isimler kullanılmalı. Belli bir geçmiş yaşanmış da değil yeni bir klansanız hikayeniz yeni olmalı bence :D başarılar
Sağ olasın abi şöyle eskiden kurulduğunu bilmeden c-5 oynuyorduk sonradan biri sorunca araştırdım varmış iletişime geçtim konuştuk problem yok dediler işim bulmakta zor ama:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.