Alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser57479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Baktık guzel ekıpler var bizde gelelim dedik :)

Bölgemiz Kuzeydogu o bolgeyi hiç denemedık bı kerede orda oynıyalım
tt2

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Hem klasik hem 32 yorucu olacak ama hayırlısı :)

DeletedUser55960

Ziyaretçi
kuzeydogu disinda bir bolgede baslayip eskiya gibi bir klan ile sizin gucunuzu yipratmanizi guzel gormem. yani dunyanin zevki acisindan diyorum. erken finale bence hic gerek yok. ama siz bilirsiniz. basarilar :)

DeletedUser57479

Ziyaretçi
kuzeydogu disinda bir bolgede baslayip eskiya gibi bir klan ile sizin gucunuzu yipratmanizi guzel gormem. yani dunyanin zevki acisindan diyorum. erken finale bence hic gerek yok. ama siz bilirsiniz. basarilar :)

eğer giden taraf bız olursak emin ol rakıp oldugumuz klanlar her zaman arayıp keşke gıtmeseydınız demıstır :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Vayy eski rakip diyoduk ama hala rakip ha :D Başarılar :) Bana köy kasın :D

DeletedUser55960

Ziyaretçi
tabiki benim haddime degil ama kitalar arasi eskiya- alarm savasi bence daha guzel olurdu. ben o yuzden sey etmistim. tekrardan basarilar :)

BirDost*

Ağır Atlı
trollemeye bak sen ya :D

hem klasik hem 32 yorucu olacakmış :D

uğur aynen pydu kanka şikayeti basayım mı şimdi :D

DeletedUser57479

Ziyaretçi
tabiki benim haddime degil ama kitalar arasi eskiya- alarm savasi bence daha guzel olurdu. ben o yuzden sey etmistim. tekrardan basarilar :)

daha once denedık gercekten guzel oluyor eskıya saygı duydugumuz klan bıde ıc ıce savaslım ne olcak kı =) hıc bısey olmazsa clasık var bal gıbı orda takılırız :)

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ya ben sıkıldım artık :D girdiğim haritada hemen başta savaş olmasın yoruluyorum :D
Az geç savaş ilan edin :D zaten gelişene kadar ohoho 0.5 :D