ALARM vs PUSULA

DeletedUser48622

Ziyaretçi
Fanatik bi alarmlı olarak onlarla gurur duyuyorum ve tebrik ediyorum :) Pusulada oyuncu eksigi olabilir ama sonuc olarak Pusula,bence uzatmadan alarm tebrik edilmeli.Bu classicte alarm kazandı pusula bu dakikadan sonra döndüremez ama başka bi worldde bunun intikamını alacaklar diye düşünüyorum.Başka bir classicte alarm-pusula savası cok daha dengeli ve zevkli olacaktır :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu yenilgi en çok Pusulaya yaradı. Şöyle ki, kendini pusulalı sananlar ve pusulalı olanlar arasındaki fark çıkmış oldu. Bir daha pusula kurucuları olmadan girmiycektir serverlara, profillerindeki yazının hakkını veremediler, o sözlerin hakkı bu oyun değildi, 1 operasyon bile yapamadan dağıldılar bu gerçekten büyük bir hezimet.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Düşündümde bak hakkaten hiç op yapmadılar. Tek taraflı savaştık sadece savundular bu aklımdan çıkmış. Koordine sağlayan bi kişi bile yoktu sanırım eğer olsaydı ve op yaosalardı biz bu kadar seri ve kolay oplar yaoamazdık diye düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Düşündümde bak hakkaten hiç op yapmadılar. Tek taraflı savaştık sadece savundular bu aklımdan çıkmış. Koordine sağlayan bi kişi bile yoktu sanırım eğer olsaydı ve op yaosalardı biz bu kadar seri ve kolay oplar yaoamazdık diye düşünüyorum

öyle deme simdi bize güzel oplar yaptılar :D benwade komsum güzel isler yaptı

DeletedUser2758

Ziyaretçi
Dünyanın en iyi takımları bile kötü dönemlerden geçer , şartlar ve konum Pusula'nın yenilmesi için çok uygundu..

savaş yeni bağladığında alarmın favori olup , pusulanın kaybedeceğini söylediğimde ciddi tepkiler aldım doğal olarak..

bir arkadaşımın hatırına rakı ekibine soktum hesabı hainliğe kadar adım yürüdü , olsun farketmez..

maalesefki dost acı söyler bugünkü tabloyu önceden görmek zor değildi , eminimki pusula mensubu oyuncular elinden geleni yaptı ,

fakat 2 clascic server kapatmış bir ekibe bir 3. yü kapattırmayacak olmakta kaçınılmaz bir sondu...

alarm ekibini tebrik ederim , varsa alarm ile birlikte hareket eden ekipleride tebrik ederim

hakeden c5 in galibi olsun , saygılarımla ;

DeletedUser38721

Ziyaretçi
Pusula balonu sönmüş oldu,diplomasi ve ayak oyunları fazla yapamayınca işleri bitti.tebrikler alarm kalanları.

QuickSilver*

Baltacı
Rakı klanı kuzeybatıyının merkezinde o denli işler yapmış olmasaydı dünyayı kapatmaya giren bi ekip işe bölgesini kapatmakla başlayıp ilerleyebilirdi ama olmamış ve pusula dağılmış. Kalanlara bi baktımda hala iş yapabilecek oyuncular kalmış diplomasileri ne alemdedir bilmem ama alarmı tebrik ederim başarılı operasyonları sonucu savaşlarından galip çıkmışlar :)